dugas

www.game.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

Zoom siūlo specialią Mastercard WEB kortelę su J18+ planu.

O jei tarkim aš tas korteles dariausi kai buvau ~16 metų galėčiau pasiimt ta kortele jei man dabar 19?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei tarkim aš tas korteles dariausi kai buvau ~16 metų galėčiau pasiimt ta kortele jei man dabar 19?

Galetum, bet kainuoja 3lt/men. Pats tokias turiu ir naudoju, bet dabar nebeaisku ar jie tokias besiulo, nes skambino cia praeita savaite ir siule kita kortele nebe zoom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O jei tarkim aš tas korteles dariausi kai buvau ~16 metų galėčiau pasiimt ta kortele jei man dabar 19?

Jo, viską galima padaryti per internetinę bankininkystę arba nuėjus į banką. Išduos naują kortelę, bet teks mokėti mėnesinį aptarnavimo mokestį. Daugiau infio jų puslapy. Nežinau, gal jau kažkokios sąlygos bus pasikeitusios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip jie siuncia zaidimus, kokiu stebuklingu pastu, bet jie keliauju per ilgai. Nuo siol stengiuosi vengti sios parduotuves: zaidimai keliauja virs 2-3 sav, kai zavvi, shopto siuncia po mazdaug savaite, keli zaidimai neatejo, tai tenka laukti refund. Kainu buna geri, bet reik kantrybes daug sioje parduotuveje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

girdejau ir as nekokiu atsiliepimu apie game.co.uk. vienas pazistamas jau apie menesi zaidimo negauna, tai paprase atgal pinigus grazint.

 

as pats per 5 darbo dienas dazniausiai gaudavau, kiek pirkes. gal tik man pasitaike, jog taip greit :D nes kiti ir 2 ir 3 savaites kartais pralaukia :)

Redagavo bajmantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uk problemų dar neturėjau su šia parduotuve, visada gaunu release date arba net ankščiau

Bet pagal jūsų komentarus gaunasi kad tikrai suprastėjo, laukti tikrai jums reikia daug kad gauti savo kopija žaidimo

Nes tikrai seniau to nebūdavo kai gyvenau LT, 3-4 dienos laukti 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš perlabiausiai problemų neturėjau pastaruoju metu su Game. Tris kartus užsakinėjau, visus jau esu gavęs. Pirma siunta užsakiau kažkur per antrą kalėdų diena, kitos vėliau. Ir nepasakyčiau, kad labai ilgai reikėjo laukti. Apie 1+ sav. (iki 2 savaičių, neilgiau). Gal norėtusi kiek greitesnio pristatymo, bet čia gali ne vien Game būti kalti šitoje vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš perlabiausiai problemų neturėjau pastaruoju metu su Game. Tris kartus užsakinėjau, visus jau esu gavęs. Pirma siunta užsakiau kažkur per antrą kalėdų diena, kitos vėliau. Ir nepasakyčiau, kad labai ilgai reikėjo laukti. Apie 1+ sav. (iki 2 savaičių, neilgiau). Gal norėtusi kiek greitesnio pristatymo, bet čia gali ne vien Game būti kalti šitoje vietoje.

 

cia i lietuva?ir koki miesta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@mantisgl įmesdavo lapelį į pašto dežutę. Senokai jau bebuvo atnešę iki durų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man išsiuntė sausio 30tą, gavau šiandie. Iš Anglijos visad panašiai trunka man, tik kas įdomiausia, kad šį kartą ne lapuką, o tiesiai į pašto dėžutę įmetė.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Man išsiuntė sausio 30tą, gavau šiandie. Iš Anglijos visad panašiai trunka man, tik kas įdomiausia, kad šį kartą ne lapuką, o tiesiai į pašto dėžutę įmetė.. 

Man pakutinį kartą kai pirkau irgi taip buvo, tai net nesupratau. Dėžute pas mane lauke, nerakinama, gerai, kad kasdien iš ryto prieš darbą patikrinu, tai būtų koks oblius nugvelbęs.  :fuuu:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia paštininkų išsidirbinėjimai. Pats pora kartų ( iš 40 žaidimų ) radau siuntinukus įmestus į pašto dėžute. Atsitiktinai laiptinėje sutikau paštininke ir paprasčiau nenešti siuntinių, tik pranešimų lapelius. Problema buvo išpresta. Pažystamas ant pašto dėžutės priklijavo lapelį apie prašyma nenešti, tai pat išsisprendė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.