dugas

www.game.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

Va va, taip jau buna su tais musu pastais, galima registruota siusti is game.co.uk bet jau siuntimas nebe 3 svarai kainuoja, o netoli 8 kiek pamenu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po trijų mėnesių laukimo, pagaliau gavau žaidimus, bet deje per vėlai. Pasirodo pašte LT, mano skyriuje tas žaidimas jau buvo nuo sausio 6 dienos, o man jį liepė atsiimti kovo 26 dieną. Norėčiau paklausti, gal galima būtų už tai rašyti kokį skundą LT paštui ar pnš?

 

Ne į temą

Gal kam reik BioShock Infinite ir Assassins Creed 3 ant Xbox 360? Pm, nebrangiai.

kaip suprast buvo nuo sausio 6d o liepe atsiimt kovo 26d?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po trijų mėnesių laukimo, pagaliau gavau žaidimus, bet deje per vėlai. Pasirodo pašte LT, mano skyriuje tas žaidimas jau buvo nuo sausio 6 dienos, o man jį liepė atsiimti kovo 26 dieną. Norėčiau paklausti, gal galima būtų už tai rašyti kokį skundą LT paštui ar pnš?

 

Ne į temą

Gal kam reik BioShock Infinite ir Assassins Creed 3 ant Xbox 360? Pm, nebrangiai.

Na skundai tai tikrai gali rašyt, nes jei neklystu tai jie turi dar ir pakartotinai atnešt tau tą lapuką į namus kad atsiimtum, o kaip čia suprast per vėlai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprast buvo nuo sausio 6d o liepe atsiimt kovo 26d?

Tame ir esme, ant siuntinio antspaudas, kad 6 diena atejo i mano pasto skyriu, bet pranese man tik kovo 26d. Nei vieno pranesimo negavau iki vasario 26, tuo esu isitikines 100%. O per velai, nes ne sau zaidimus perku

Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po trijų mėnesių laukimo, pagaliau gavau žaidimus, bet deje per vėlai. Pasirodo pašte LT, mano skyriuje tas žaidimas jau buvo nuo sausio 6 dienos, o man jį liepė atsiimti kovo 26 dieną. Norėčiau paklausti, gal galima būtų už tai rašyti kokį skundą LT paštui ar pnš?

 

Ne į temą

Gal kam reik BioShock Infinite ir Assassins Creed 3 ant Xbox 360? Pm, nebrangiai.

Abejoju ar tai padarysi  bet norėčiau paprašyti, kad praneštum į delfi.lt/pilietis/ skilty ten trumpą straipsnelį sukurk, Reikia viešinti tokias problemas ir t.t. Nes vieši skundai, ypač tokiuose populiariuose portaluose yra didžiausias spyris į subinę, taip pat parašyk ir skundą paštui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@DozY ai tai cia praeitais metais? :D nesupratau is pradziu kaip tau kovo 26d gali but, jei dabar tik vasaris :D

Sorry, pasimeciau laike, vasario 26 diena :D Atejau i pasta, tai male male man kazka, kad jie nekalti, juokdamasi dar teige, kad dziaugciausi, kad isviso gavau. Baiges tuo, kad pasiemiau skyriaus vadoves numeri ir kreipsiuos del jos darbo laiko ir teks eit sneketi su ja. Reikes ir ten parasyt i delfi, informuosiu kas kaip, jei idomu Jum

Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, pasimeciau laike, vasario 26 diena :D Atejau i pasta, tai male male man kazka, kad jie nekalti, juokdamasi dar teige, kad dziaugciausi, kad isviso gavau. Baiges tuo, kad pasiemiau skyriaus vadoves numeri ir kreipsiuos del jos darbo laiko ir teks eit sneketi su ja. Reikes ir ten parasyt i delfi, informuosiu kas kaip, jei idomu Jum

būtinai rašyk ir skūskis, paviešink tai. Nes kol nepapi*si proto tol savo darbo normaliai nedirbs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Nieko nelaimėsi, darbuotojas gaus koki papeikimą ir viskas
Tuo ir baigsis 
Kokios algos toks ir pristatimas

Va todėl geriausiai naudotis kitomis kurjerio paslaugomis bet aišku iš game.co.uk visos prekės patenka būtent į LT paštą kaip ir nieko nepadarysi, UK express delivery užsisakius gauni per kurjeri DPD o jei paprastas siuntimas tai tada per UK (Royal Mail)paštą gauni 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko nelaimėsi, darbuotojas gaus koki papeikimą ir viskas

Tuo ir baigsis 

Kokios algos toks ir pristatimas

Va todėl geriausiai naudotis kitomis kurjerio paslaugomis bet aišku iš game.co.uk visos prekės patenka būtent į LT paštą kaip ir nieko nepadarysi, UK express delivery užsisakius gauni per kurjeri DPD o jei paprastas siuntimas tai tada per UK (Royal Mail)paštą gauni 

Tai geriau nieko nedaryti, nuleisti galvą ir būti sau ramiai. Vienas per žiniasklaidą pasiskūs, kitas, ir pajudės ledai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
bet principas turi būti kad daugiau tokiu nusiskundimu kaip Dozy pasakojo, o tokiu tikrai mažokai yra, žinote kiek per diena išsiunčiama siuntu yra, kiek dingsta, o čia kad biški užlaikė nieko baisaus, bet svarbu gavo siunta, tokiems dalykams reikia naudoti greita paštą ir plius dar registruotą, tada tikrai mažas procentas kad dings ta siunta ir gausi laiku, bet Lietuvoje nėra tokiu geru e-parduotuvių žaidimu kaip UK, užtai tenka ir laukti ilgai jums, o jei nori greita LT e-parduotuvės daugiausiai irgi tenka laukti, nes jie neturiu tokiu sandėlių kaip UK ir vistiek tenka laukti arba turi mokėti didelius pinigus, o tokiam kaip TC nelabai kas nori pirkti už tokes sumas dideles, už tai ir pas juos pasirinkimas būna mažas, čia galima šnekėti ir šnekėti apie tai  
 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip jums, bet man su šia parduotuve problemų nebuvo. Kodai atsiunčiami akimirksniu, siuntiniai ateina per 2 savaites, nuolaidų taškai kaupiasi. Jei dar siuntimas būtų nemokamas kaip iš Zavvi - visada čia apsipirkinėčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Nežinau, vakar nusipirkau du žaidimus gal nereikės daug laukti kol bus pristatyta į Lietuva. Tik labai bijau, kad neapgautu nes, pirma kartą perku internetu žaidimus iš kitos šalies. Šeip tai perku iš Lietuvišku parduotuvių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nežinau, vakar nusipirkau du žaidimus gal nereikės daug laukti kol bus pristatyta į Lietuva. Tik labai bijau, kad neapgautu nes, pirma kartą perku internetu žaidimus iš kitos šalies. Šeip tai perku iš Lietuvišku parduotuvių.

Greičiau Lietuvos e-shopas apgaus tave arba paštininkas, negu game.co.uk

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats taip pat niekada dar neturėjau problemų su game.co.uk, dabar ko gero ilgiausiai laukiamas siuntinys iš jų yra. Užsakiau Sausio 26 d., kol kas dar negavau, esu garantuotas, kad GAME išsiuntė, bet tikrai neesu garantuotas, kad nepradings kur nors Lietuvos pašte

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.