Edas

PS2 lazerio gadinimasis

Rekomenduojami pranešimai

O tai jau su negyvu lazeriu nusipirkai, kad taip pergyveni..?

O kiek noretum, kad jis kainuotu, 20 litu?

Snapso bonka tiek kainuoja... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias

Tai gal tu koki fun staion 2 pirkai ;) paziurek kainas skelbimuose vaikine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias as

nea nu gyva nesamone... perki PS2 uz 200 (bent jau as ) ir krc... lazeris 250 .... nu krc....

todel ir kainavo ps2 200lt, nes paprastai naudoti apie 400-550lt kainuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as- ce tau praeitis uz tokia kaina psp paraut gali bet tas yra kad ps2 kaina lb greitai krito bet tavo teisybe ps2 550LT tai geras variantas nes uz tokia kaina gali tiketi kad nera suvarytas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nesenai isigijau PS2. Pirkau iskart cipuota. Bet perkant pardavejas pasake kad geraiu neziuret dvd ir nesiklausyt muzikos:/ Sake kad lazeris gadinas. Na ok, pamaniau. Siem veiksmam yra skirta audio apartura, namu kino sistema... Bet tada iskilo klausimas kaip su piratiniais zaidimais.

Tad gal galetumet kas pasakyt ar kam jau teke keist lazeri grynai del piratiniu cd ar dvd-r? Beje, tas pats zmogus patare pirkt piratinius cd, o ne persirasinet. Kokia jusu nuomone ties siuo klausimu, nes piratiniai sidabriniai, o dvd-r violetiniai. isvis ka patartumet kad lazeris nenusprogtu?

:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu mates daugybe daugybe piratinių violetinės spalvos DVD. Toliau mano požiūrį žinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pasakyk koks lazeris naudojamas nesigalida? Aisku tie nekokybiski dvd-r gal ir labiau eda, bet kam moket 20Lt ar kiek ten, uz piratini dvd, jai gali iskikept uz 1-2Lt ? Uz sutaupytus pinigus nusipirksi ne 1 nauja lazeri...

Jei koks lievas chipas tai ar "originalius" piratinius dvd ar keptus naudosi nusprogs anksciau ar veliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na joa, man pasake kad geriau prikt piratinius, bet pagalvojau ar budamas piratiniu cd kepejas stengciausi pirkti brangiausius cd? Tikrai ne, pirkciau pigiausia produkta, kad pelnas butu kuo didesnis :D Tad gal drisciau suabejot kad piratinia cd is turgaus butu kokybiskesni uz kokius Verbatimus.

Bet mieli bendraminciai :D Ar daug kam buvo sugedes lazeris nuo DVR-R? Ar vien tik irasomuosius ir naudojat? Jei taip tai kiek laiko jau mazdaug? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech vibes bringer'i, aš jau sakiau tau, kepk į gerus Verbatim'us arba TDK. DVD-R ar DVD+R - jokio skirtumo jei tavo PS2 yra Slim, o apie tai, kad - kažką gadina (vien toks DVD formatas) tai man juoką kelia.

 

Ir va sakai pirktum produktą pigiausią - negerai. Negailėk Verbatim'ų savo lazeriui. O su tais piratiniais - nenaudinga, per brangu, DVD piratinių kokybė irgi neaiški. Pliusas vienintelis gauni DVD viršelius ir nuspalvotą kompakto viršelį - ne daugiau.

 

P.S. Tema perkeliama į DUK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne as turejau omeny, kad sutinku kad gariunuose galiu but dar prastesni cd negu DVD-R. nes "piratam" apsimoka labiau pirkt pigiausius cd ir stampuot. o nuo to pelnas tik didesnis. ta norejau pasakyt;)

 

o del lazerio tai pohui, vistiek originaliu tikrai nepirkinesiu, nes vienas originalus kaip tas lazeris pagal kaina :D sian nusipirkau tdk:

Nuotrauka

tik kad melyni R'ai.

 

verbatimu isvis maximoj neradau, o cia kaip kazkas forume siule tokius tdk:

Nuotrauka

tokiu isvis nemaciau.

 

tik vat keista labai kad nuo piratiniu cd ir tu irasomuju taip pareina pas zmones tie lazeriai. ar cia tik man taip atrodo nes kiek girdejau, tai bent taip girdejau.

ar ne? jus pasakykit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt kas irashineja dazniausiai renkasi pigiausius dvd ir net nepagalvoja kad lazeriui batai gali buti. duodu 99.9% kad taip ir nutinka.

 

Beje kazkodel VP market (maximos ir saulutes ect.) pripazysta praktishkai vien acme ir kartais tdk esu mates. Verbatimu ieshkok tarim foto salonuose (pas mane mieste tikrai buna) ar kanceliariniu prekiu parduotuvese buna - zodziu nepatingek paieshkot. :D

 

P.S. kam y RW rashyt? :D gi RW brangiau uzh R.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, tai reikejo staigiai persirasyt zaidimus, tai pirkau ka radau ir geresniu. o verbatimu vilniuj tai tikrai ne deficitas. tam paciam bms megapoly..

o tdk pirkau R, ten po foto dar parases, tik kad inete r neradau, tai RW idejau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eee.. ir vel neatsakei i klausima. tu gal nuo jo ishsisukineji? :D paciam ar daznai tenka gidet kad pareina tie lazeriai. ar cia man tik taip atrodo kad daznai pareina. kaip tavo draugu, pazistamu, bendraminciu tarpe? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.