Edas

PS2 lazerio gadinimasis

Rekomenduojami pranešimai

:D tau tikrai tik atrodo kad tie lazeriai pareina. Kas liecia draugus visi kaip protingi zhmones kepa i verbatkes ir loshia be problemu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikiuosi tdk nepvils, jei nepadirbti :D

o kad ps2 nerealus daiktas tai jau pirma diena isitikinau, ** kaip man patinka! sesija ant nosies, poryt matekos egzas, o as sau atsiputes driveri ir crash bandicot vanoju :D;):D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, ant ps palosdavau tik toca rd3 ar undergrounda pirma ir tai retai...

o PS tai b***** geris ant sofkutes sau atsigulu is tevu kabario atsinesu telika dideli ir kapoji sau :D tik nusipirkau, tai iskart antra joysticka ir prazaidem su mergycka visa nakti most wanted ir tuos prakeiktus simsus :D beje, per geros nuomones buvau apie save pradedamas su ja zaist NFS :):D nepyk kad ne i tema ;) tiesiog negaliu atsidziaugt pirkiniu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka ča pyksi, bet taisykles vardan šventos ramybės pasiskaityk. Nerašyk antro iš eilės posto - redaguok seną postą. :D Geras dalykas geras tas PS2, tik bėda mano pana jų nepripažysta, apskritai žaidimų nepripažysta ir trina rankas, kad kuo greičiau man sugestų. :evil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Marods, mazumel isisukot i rata kazkoki uzburta, jautriai reaguot taip nereiketu, aisq moketos babkes uz konsole ir t.t. as siaip naudoju verbatim ir sony dvd-r'us, problemu kol kas neiskilo. pagrajinu ir zaidimus telpancius i paprasta cd. esme ta, jei suges, suges ir nuo bet kokiu disku, maniskiam jau jau gal 3 metai, pries mane tox vaikis ji atmuchino, dabar as pavarau iki isnaktu ir nieko, sukas. is mazdaug 60 zaidimu teturiu viena originala ir tas pats nelabai idomus:].

 

Beje, nesu pirkejas is turgaus tai nezinau kaip db yra, bet anksciau tai diskai budavo neirasyti, o stampuoti kokioj kinijos gamyklelej is lieviausios zaliavos, ko pesekoj po keliu metu subyredovo, mat labai trapus budavo.

 

Dabar tokiu gamykleliu esama ir arciau as manau, beje, stampuoti diskai galimas daiktas yra "sveikesni" lazeriui, mat atspaudas yra tolygesnis, nei irasymas lazeriu, sukant pati diska.

 

gali boot kad pripezejau, tai tik mano nuomone :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal ir per stipraiai reaguoju. suges tai suges... bus proga ps3 nusipirkt! :D

p.s. labai knieti isardyt ir paziuret kaip ten cipas prilituotas, ta prasme paziuret ar kokybiskai. nes kai pirkau net garantijos nedave. gal koki broka patvarkyta pardave :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neardyk tikrai, nėra reikalo, jeigu veikia ir tegu veikia. Beto čipuotiems PS2 retas kuris teduoda garantijas. Taigi nesistebėk, kad tau niekas nedavė jos. O kad brokas - tai nemanau tikrai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.