Rayman

Sega Master System video apžvalga

Rekomenduojami pranešimai

Pirmoji mano senos konsolės apžvalga. Laukiu atsiliepimų su pagyrimais, pastabom, prašymais.

Jei patiko, prenumeruokit YouTube ir prisijunkit grupėje Facebook. Kolekcija GALERIJOJE.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gXxb0IMTyn0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku patiketi kaip toli siuo metu pazenge kompiuteriniai zaidimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku patiketi kaip toli siuo metu pazenge kompiuteriniai zaidimai :)

 

Taip, pazenge, bet dabartiniuose zaidimuose daugiau denesio skiriama grafikai, o ne gameplay (isskyrus Nintendo konsoliu zaidimus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, pazenge, bet dabartiniuose zaidimuose daugiau denesio skiriama grafikai, o ne gameplay (isskyrus Nintendo konsoliu zaidimus)

 

Didesnio BS nesugirdėjas. Tiek tada, tiek dabar buvo/yra crap. Dabar yra irgi pilna inotivių žaidimų tik reik mokėti išsirinkti. Ir reik sakyti jog nintendo konsolės neturi crap žaidimų visur jų yra ir bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didesnio BS nesugirdėjas. Tiek tada, tiek dabar buvo/yra crap. Dabar yra irgi pilna inotivių žaidimų tik reik mokėti išsirinkti. Ir reik sakyti jog nintendo konsolės neturi crap žaidimų visur jų yra ir bus.

 

Nesakau, kad Nintendo neturi crap zaidimu, tiesiog mano nuomone geriausi zaidimai isleidziami Nintendo konsolems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakau, kad Nintendo neturi crap zaidimu, tiesiog mano nuomone geriausi zaidimai isleidziami Nintendo konsolems

 

:yuno::lol2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:yuno::lol2:

 

kas cia juokingo kad patinka Nintendo zaidimai? Zaidziu ir ps zaidimus, bet daugiausiai ds, gba, snes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas cia juokingo kad patinka Nintendo zaidimai? Zaidziu ir ps zaidimus, bet daugiausiai ds, gba, snes

 

Kiekvieno žmogaus skonis skirtingas, todėl tavo teigimas, kad nintendo žaidimai geriausi, kiek juokina kitus :) Aš tai sau randu gerų žaidimų ant visų konsolių ir jos visos mane vienu ar kitu dalyku žavi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvieno žmogaus skonis skirtingas, todėl tavo teigimas, kad nintendo žaidimai geriausi, kiek juokina kitus :) Aš tai sau randu gerų žaidimų ant visų konsolių ir jos visos mane vienu ar kitu dalyku žavi.

 

Jis minėjo ne, kad Nintendo žaidimai geriausi, o apskritai jog žaidimai geriausi išleidžiami vien ant nintendo konsolių. Nereik čia maišyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.