Jimboo

Padėkite išsirinkti telefoną

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, padėkite išsirinkti telefoną iki 550lt-600lt. Norėčiau kažko iš Sony Ericsson. Telefonas būtų naudojamas pagrinde muzikai, internetui ir kartais sumesti kelis žaidimus kaip: Angry Birds ar kažką iš geresnių gal. Vieną variantą tokį esu nusižiurėjas http://telearena.lt/telefonas/Sony%20Ericsson/Live-with-Walkman . Ką manote apie jį? Gal kas nors iš jūsų turite ir galite parašyti apie jį ką nors?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, padėkite išsirinkti telefoną iki 550lt-600lt. Norėčiau kažko iš Sony Ericsson. Telefonas būtų naudojamas pagrinde muzikai, internetui ir kartais sumesti kelis žaidimus kaip: Angry Birds ar kažką iš geresnių gal. Vieną variantą tokį esu nusižiurėjas http://telearena.lt/telefonas/Sony%20Ericsson/Live-with-Walkman . Ką manote apie jį? Gal kas nors iš jūsų turite ir galite parašyti apie jį ką nors?

 

http://telearena.lt/telefonas/Sony%20Ericsson/ST26-Xperia-J

Tas kur davei, tai išvis tragedija lyginant su Xperia J

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tų Sony telefonų kai atsiskyrė nu Ericsson pasidarė labai dizainas kažkaip negražus, dėl to kažkaip i jį nesižiūri man. Gal galėtumėt kažką tada iš Sony Ericsson pasiūlyt, o ne iš Sony?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tų Sony telefonų kai atsiskyrė nu Ericsson pasidarė labai dizainas kažkaip negražus, dėl to kažkaip i jį nesižiūri man. Gal galėtumėt kažką tada iš Sony Ericsson pasiūlyt, o ne iš Sony?

 

http://telearena.lt/telefonas/Sony%20Ericsson/Xperia-ray

Nebent šitas iki tokios kainos iš SE, bet Tavo vietoj nepirkčiau nei vieno SE, kadangi jau seni modeliai ir jie yra siplni su prastais parametrais lyginant su ,kitais, naujais telefonais, rinkis ką nori aišku, bet vos ne pinigai veltui bus nuėja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tų Sony telefonų kai atsiskyrė nu Ericsson pasidarė labai dizainas kažkaip negražus, dėl to kažkaip i jį nesižiūri man. Gal galėtumėt kažką tada iš Sony Ericsson pasiūlyt, o ne iš Sony?

 

na Erricson paskutinis yra Arc S modelis lyg. netinka? jau tik i senienas kokias neziurek ten. :chan:

dar Ray modelis , Play .

 

"kažką tada iš Sony Ericsson pasiūlyt, o ne iš Sony?" ..... :nth:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman

 

Iš Sony Ericsson, bet ne iš tų kur vien tik sony, be ericsson :D nu čia gal suprasit :D

 

Arc S biški per brangus ir man nereikia, kad ten būtų galingiausi procesoriai ar koks dar velnias. Svarbu, kad garsiai muzika grotu ir internetas normaliai veiktu, o kartais žaidimai.

Redagavo Jimboo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman

 

Iš Sony Ericsson, bet ne iš tų kur vien tik sony, be ericsson :D nu čia gal suprasit :D

 

Arc S biški per brangus ir man nereikia, kad ten būtų galingiausi procesoriai ar koks dar velnias. Svarbu, kad garsiai muzika grotu ir internetas normaliai veiktu, o kartais žaidimai.

 

Xperia X8 ~ 200lt. ar koks X10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką apie Se xperia ray manot? Gal kas turit ir galit pasakyt koks jis? Ar geras ar nelabai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu parduot xperia x8 su visa komplektacija uz 150LT taip pat perasytas android i 2.3. Veikia kuo puikiausiai jeigu reikia galiu ir nuotrauku atsiust. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manote apie sony ericsson xperia active? Gal kas turit ir galit pasakyt ar geras?

 

 

senas telefonas su sena android versija ir mazu ekranu, pliusas kad atsparus, bet geriau ziureti i naujus sony modelius tokius kaip xperia GO.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar tada būtų įmanoma Xperia Active atsinaujinti į ICS? Ir ar verta būtų tada?

 

Neįmanoma nei vieno iš senų SE atsinaujinti į tai. Nesuprantu, kam pirkti seną telefoną, tai gali už tą pačia kainą normalų nusipirkti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nenoriu kurti naujos temos taigi parasysiu cia. As noreciau androido iki 600 litu nenaudoto. Turiu viena toki nusiziurejas samsung galaxy ace. Ar jis geras? Ar patogus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nenoriu kurti naujos temos taigi parasysiu cia. As noreciau androido iki 600 litu nenaudoto. Turiu viena toki nusiziurejas samsung galaxy ace. Ar jis geras? Ar patogus?

 

ACE pirmas? nzn nzn... man jis atrodo nevertas nei kiek pinigu, pats pardavineju tuos telefonus tai sito jau nebesiulau klientam. geriau imk deveta koki ACE2 aba LG L9, o jei nauja tai dar tilptum i LG L5 o gal ir i L7.

bet senuko ACE1 tai nent neziurek, sitie jau su geresniais ekranais (isskyrus L5) ir su ICS adroidu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.