Rekomenduojami pranešimai

Na jau del sio zaidimo tikrai jaudintis nereikia, jei nukelia reiskia nespeja, kolkas visos witcherio dalys buvo nuostabiai isdirbtos. Ne visus zaidimus atidejimas sugadina, dar reikia laukti ziniu is watch dogs.

Redagavo Gipsiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nesuprantu, kodėl visi taip spjaudosi ir stebisi nukėlimais, juk labai dažnai taip būna ir paskelbtos datos dažniausiai būna orientacinės. Aš visada nukėlimus priėmu atlaidžiai, nes žinau, kad gausiu n kartų geresnį ir išbaigtą žaidimą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurekit i tuos plaukus plaikstancius vejy  :sweet:  dat hair 

Gerai kad net utelių nesimatė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu pamates toki padara sustosi ir ziuresi i jo plaukus , ar pulsi i kova arba nesi mieles  :yao:  tikrai man nerupes ar jo plaukai ten susukuoti purus ar kokie sulipe ...vistiek teksi ji kardu  :yea:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad net nespėsi žiūrėti ten į tuos plaukus, nes jie judės ir tave puls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman nu gražu žiūrėt. Pagaliau kailis atrodo kaip žvėries gaurai, o ne vaškinės figūros sulipęs krakmoluotas perukas. Klausymas tik kiek to gėrio mes išvysime žaidime, nes viena yra demonstruoti demo, o kita  - viską optimaliai suderinus paleisti žaidime, kai vienu metu procesorius apdoroja n gaunamos informacijos. Kaip ten bebūtų, CD Projekt Red žaidimai visada pasižymėjo gera grafika bei visapusiškai optimaliai išnaudojamais kompiuterio resursais, todėl šiuo atveju jų pažadais lengviau patikėti, nei kitomis žaidimus kuriančiomis kompanijomis :)

Redagavo Kolosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ji kailis yra gerai tik tegu kurejai nepamirsta kad zverys ar monstrai tikrai nesisukuoja kasdiena na gal is kokios pelkes atbego tai butu faina jei butu purvini ir sulipe purvu o ne plaikstytusi vejyja visu kailis lol. O siaip labiausia isimine metro 2033 pamenu tokiu juodu padaru kailis kai pirma karta juos ten pamaciau su tokiu kailiu tai pagalvojau wou tikrai. Tai aisku tie dalykai gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Kaip ten bebūtų, CD Projekt Red žaidimai visada pasižymėjo gera grafika bei visapusiškai optimaliai išnaudojamais kompiuterio resursais, todėl šiuo atveju jų pažadais lengviau patikėti, nei kitomis žaidimus kuriančiomis kompanijomis :)

Tu gal juokus mėgsti? :) Jų žaidimai kaip tik visada yra super išbalansuoti ir mėgsta stabdyti netgi ant reikalavimus puikiai atitinkančio pc. Aš net nekalbu, kad ankstesnėse dalyse, be enhanced edition, krovimo laikai žudydavo. Įeini į namą ir krauna 10s, išeini, vėl tas pats. Šį kart gal bus geriau, nes panašu, kad su kiekviena dalimi vis patobulėja, bet, kad visada pasižymėtų, gali sakyti žmogus nežaidęs Wicther pirmos dalies išleidimo metu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu gal juokus mėgsti? :) Jų žaidimai kaip tik visada yra super išbalansuoti ir mėgsta stabdyti netgi ant reikalavimus puikiai atitinkančio pc. Aš net nekalbu, kad ankstesnėse dalyse, be enhanced edition, krovimo laikai žudydavo. Įeini į namą ir krauna 10s, išeini, vėl tas pats. Šį kart gal bus geriau, nes panašu, kad su kiekviena dalimi vis patobulėja, bet, kad visada pasižymėtų, gali sakyti žmogus nežaidęs Wicther pirmos dalies išleidimo metu. :)

 

Tavo minimos problemos man yra svetimos. Nesusidūriau su stabdymais, kurie užtruktų 10s nei žaisdamas pirmą dalį, nei antrą. PC gal medinis? Beabejo, kai žaidimai yra išleidžiami būna tai vienokių, tai kitokių problemų. Su vienais daugiau, su kitais mažiau. To neišvengsi, bet tai, mano galva, maža problema, kai šiais laikais viską galima atnaujinti ir papildyti. Beto, optimizavimui raikalingas laikas, kurio paprastai žaidimų kūrėjai visad pristinga. Įsijunk atnaujintą bet kurį raganiaus žaidimą ir įsitikink pats. Galutinis rezultatas visad aukščiausio lygio.  Apskritai, nauji išleidžiami žaidimai, skirti PC, 99% yra skylėti kaip koriai, todėl išskirti Withcer'į paprasčiausiai neteisinga, o kodėl žaidimo kūrėjais galima pasikliauti, jau minėjau. Darbai kalba patys už save.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo minimos problemos man yra svetimos. Nesusidūriau su stabdymais, kurie užtruktų 10s nei žaisdamas pirmą dalį, nei antrą. PC gal medinis? Beabejo, kai žaidimai yra išleidžiami būna tai vienokių, tai kitokių problemų. Su vienais daugiau, su kitais mažiau. To neišvengsi, bet tai, mano galva, maža problema, kai šiais laikais viską galima atnaujinti ir papildyti. Beto, optimizavimui raikalingas laikas, kurio paprastai žaidimų kūrėjai visad pristinga. Įsijunk atnaujintą bet kurį raganiaus žaidimą ir įsitikink pats. Galutinis rezultatas visad aukščiausio lygio.  Apskritai, nauji išleidžiami žaidimai, skirti PC, 99% yra skylėti kaip koriai, todėl išskirti Withcer'į paprasčiausiai neteisinga, o kodėl žaidimo kūrėjais galima pasikliauti, jau minėjau. Darbai kalba patys už save.

 

PC buvo atitinkantis visus max reikalavimus, čia kalbama ne apie stabdyma, o load screen, kurie su enhanced edition patrumpėjo iki 70proc, aš to gera optimizacija nepavadinčiau.

 

Įsijunk bet kurį normalų žaidimą metus po starto ir pats įsitikink, kad ne tik witcher kūrėjai moka naudotis patch paslaugomis ir optimizuoti žaidimus. Faktas, kad jų visi praėję žaidimai starto metu turėjo daug bugų, apie optimizaciją net nekalbu, galiu pateikti n pavyzdžių žaidimų, kurie starto metu buvo geriau optimizuoti ir gražiau atrodė. Pavyzdžių reikės? 

 

Aš jų neišskiriu, tačiau sakyti,  kad jie visada pasižymėjo optimaliai išnaudojamais kompiuterio resursais, nei šis, nei tas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

PC buvo atitinkantis visus max reikalavimus, čia kalbama ne apie stabdyma, o load screen, kurie su enhanced edition patrumpėjo iki 70proc, aš to gera optimizacija nepavadinčiau.

 

Įsijunk bet kurį normalų žaidimą metus po starto ir pats įsitikink, kad ne tik witcher kūrėjai moka naudotis patch paslaugomis ir optimizuoti žaidimus. Faktas, kad jų visi praėję žaidimai starto metu turėjo daug bugų, apie optimizaciją net nekalbu, galiu pateikti n pavyzdžių žaidimų, kurie starto metu buvo geriau optimizuoti ir gražiau atrodė. Pavyzdžių reikės? 

 

Aš jų neišskiriu, tačiau sakyti,  kad jie visada pasižymėjo optimaliai išnaudojamais kompiuterio resursais, nei šis, nei tas. 

 

Aš kalbu remdamasis savo asmenine patirtim. Aš nesusidūriau su tavo minėtom problemom. Jei tau buvo kitaip, blogai ar tu likai nepatenkintas, aš tave galiu tik užjaust, jog tu negalėjai mėgautis žaidimu kaip norėtum :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tu losei enhanced edition tik pirmos dalies nes su loading priblema susidure visi be isimties.

Bet vienu ar kitu atvėju, koks skirtumas, įmonė tobulėja su kiekviena dalimi, tik gaila, kad ši dalis paskutinė, bent apie Geraltą.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rPm3NXWcEec


This scene was used to show the improvements to the game’s rendering system that have been implemented thanks to Umbra 3′s middleware. 

 


vistiek tas "killing monsters" klipukas dar iki dabar isimines..  ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.