Rayman

KONSOLIUS - senų konsolių apžvalgos

Rekomenduojami pranešimai

Linksmų žiemos švenčių, geimeriukai! "Fuck all the digital shit, play Pong!"

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau tęsiame pasakojimą apie Atari konsoles. Tai yra trečiosios kartos Atari namų konsolė, kurią Lietuvoje turi vos keli žmonės. Atari 7800 bandė konkuruoti su Nintendo NES ir Sega Master System, tačiau gan nesėkmingai.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dvidešimtoji laida, skirta paminėti antrus Konsoliaus gyvavimo metus. Lietuvoje mažai kas žino apie Atari Lynx, o visgi tai yra labai verta dėmesio konsolė. Pažiūrim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgos pertraukos Konsolius grįžta su trenksmu!

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jausmas, kad uzmigsi bekalbedamas. Manau truko gyvumo. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is tikro uzmigau :D , bet cia greiciau, kad buvau pavarges, ir zejau velai vakare. bet gyvumo tikrai truko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats jau netikėjau, kad tai kada nors įvyks, bet ji jau čia!

 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

You're The Man! Tuoj tau pritruks konsoliu!

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisybė. :D Dar kol kas turiu, bet paskui eisim prie žaidimų. Be to, ir kūrimo tempai jau daug lėtesni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje  ,konsoliaus apžvalgos man labai patinka (iš lietuviškų kol kas geresnių nematau) ,bet va čia dėsiu kritikos ;) (kad jotūbėj nesimatytų;) ) visų pirma trūksta techninių dalykų ;)  antra- xbox pati idealiausia konsolė dizaino atžvilgiu :P užknisai ,kai pasakei ,kad kažkas ne taip ir knisai protą ,kad xbox360 yr geresnė savo išvaizda :P vier xbox !nintelė geriausia visais atžvilgiais išorės atžvilgiu konsolė yr xbox !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kritika visada naudinga, playmanai. Tad ačiū už ją. :)

 

O dabar kalėdinė egzotika pasigardžiavimui:


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Kritika visada naudinga, playmanai. Tad ačiū už ją. :)
 
O dabar kalėdinė egzotika pasigardžiavimui:

 

Idomiai susiziurejo, geras darbas. O tais laikais nebuvo jos jau tokios super retos, kainuodavo per pus pigiau nei PlayStation 1, kazkurtais apie 400-500Lt. Kadanagi zaidimu siai konsolei buvo daug maziau ir laikyta ji nepopuleri. Mano draugas turejo tokia nusipirkes, tai mes apsikeisdavom, as jam PS1 pazaist o jis man 3DO. Istrige zaidimai tai StarWars kazkuri tai dalis, Dragon's Lair ir dar su keturraciu tokiu kosmose vazineti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia tai nežinoti faktai dėl jos pigumo. Kokiam mieste gyvenai? Ir kokie maždaug metai tai buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gera apžvalga. kažkaip net nemislijau ,kad ji Lietuvą išvis pasiekus buvo ,nes gyvai jos matyt tais laikais neteko :) (nors tais laikais ir nedomino visiškai, svajonė pentiums buvo ,bo mano zx spectrum jau atrodė beviltiškai pasenęs :D ) o va ,sužinojom jog netgi pigesnė už ps buvo :D  o kaip kituose komentaruose kažkas minėjo jog valanda 7lt kainavo ,tai paskaitliavus ,koks biznis buvo kompiuterinių savininkam.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.