narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu naujokas konsolese. nusipirkau PS4 pirmiausia kas krito i akis konsole neturi blizgancio pavirsiaus korpuse...

antra kazkokie nesusipratimai su kamera. zaidziant just dance kamera pameta sokeją, po kazkiek laiko pasigauna vel.... bandziau kamera kelti aukštyn ir leisti zemyn, bet problema lieka. gal tai vyksta del silpno kambario apšvietimo?

sorry jei ne cia pataikiau su klausimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas konsolese. nusipirkau PS4 pirmiausia kas krito i akis konsole neturi blizgancio pavirsiaus korpuse...

antra kazkokie nesusipratimai su kamera. zaidziant just dance kamera pameta sokeją, po kazkiek laiko pasigauna vel.... bandziau kamera kelti aukštyn ir leisti zemyn, bet problema lieka. gal tai vyksta del silpno kambario apšvietimo?

sorry jei ne cia pataikiau su klausimu.

 

Naujos konsols ir yra pilnai matines be blizgaus pavirsiaus, o del kameros tai pasiskaityk manual ns ten turi but ir atstumas ir sureguliavimas jos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!

Ar teko užsakinėti iš game.co.uk? Per kiek vidutiniškai laiko jus pasiekė siunta? Nes parašius į support'ą, pagal jų policy į Lietuvą reikia laukti iki 45d. jeigu negavai per visur rašomą 3-6 d. laikotarpį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!

Ar teko užsakinėti iš game.co.uk? Per kiek vidutiniškai laiko jus pasiekė siunta? Nes parašius į support'ą, pagal jų policy į Lietuvą reikia laukti iki 45d. jeigu negavai per visur rašomą 3-6 d. laikotarpį :)

Kaip kada. Esu gavęs ir per 5 darbo dienas, esu gavęs ir per 10, o kartais reikia palaukt ir 3 savaites. Dabar švenčių laikotarpis, siuntos turėtų ateit lėčiau. Kaip tik vakar užsakinėjau draugui žaidimus, šiandien išsiuntė. Pažiūrėsim, kada ateis.

Redagavo Emilis09
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kada. Esu gavęs ir per 5 darbo dienas, esu gavęs ir per 10, o kartais reikia palaukt ir 3 savaites. Dabar švenčių laikotarpis, siuntos turėtų ateit lėčiau. Kaip tik vakar užsakinėjau draugui žaidimus, šiandien išsiuntė. Pažiūrėsim, kada ateis.

 

Supratau, ačiū! Aš užsakiau jau prieš savaitę, t.y ir iššipino praeitą pirmadienį. Tai labai tikėjausi gauti iki švenčių, bet po truputi jau prarandu viltį :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, ačiū! Aš užsakiau jau prieš savaitę, t.y ir iššipino praeitą pirmadienį. Tai labai tikėjausi gauti iki švenčių, bet po truputi jau prarandu viltį :)

Dabar daug įvairių siuntų, paštai užimti, sunku prognozuot :) Aš praėjusiais metais buvau užsisakęs žaidimą gruodžio antroj savaitėj, gavau po maždaug 10 dienų :) Tad dar yra vilties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas pasiulys kokiu pre-owned/new zaidimu disku svetainiu kazka panasaus i game.co.uk tik kurios prekiautu amerikietiskais diskais? Jau 5m esu uzmetes savo uk acc ir kaip primary naudoju usa. Tad ir noriu likt su juo, kadangi downloadable content, Pliusas ir t.t. kiek ziurejau tai visur uk diskai stumdomai o ebay, atsiustintimas is jankiu kartais net brangesnis nei zaidimas :)

 

P.S na nebent as kazko nzn ir nuo ps4 nebera dlc=region? Nes lyg siol nesu ikises i ps4 kompakto viskas digital, nezinau kaip dabar. :)

Redagavo Rschumacher

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 @Drasius Lietuva suknista 
Nėra Pop parduotuvių tokiu kaip UK ar kitose šalyse, kurie pardavinėtu gerom kainom ir pristatytu per 1/2/3 dienas arba preorder per išleidimo dieną gautum 
!"£$%^&*
 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Šiuo atveju-tikrai taip. Pre-order (arba net anksčiau) galima gaut iš buypcgame, bet Lietuvoj trūksta Game ar Gamestop tipo parduotuvių. Kai pažiūri į deal'us Anglijoj tai net seilė nutįsta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata @Emilis09 

Visiškai pritariu :) Sakyčiau atvira niša Lietuvoje kažką daryti. Ypač used kopijų kažkur online neįsigysi lietuvoje, apart skelbimų puslapius. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera nes:

 

1. Per maza rinka.

2. Per dideli mokesciai.

3. Per mazos zmoniu pajamos.

 

Aisku francize kokio gamestopo galima bandyt imti, bet nemanau kad butu didelis pelnas, o islaidos milziniskos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur galeciau GTA V zaidimo rakta nusipirkt, be PSN store?

Jei neklystu, zaidimu raktai pardavinejami tik Sony kurtu zaidimu (The Last of Us, Uncharted ir pns.). Gali bandyt pirkt is plati.ru, kainos po kelis dolerius . Cia pardavineja vogtus acc. Pries kelias dienas pirkau COD:BO3, Fallout 4 ir keleta kitu zaidimu, kolkas jokiu problemu. Tik reikia deaktyvuot senas konsoles ir aktyvuot savo kaip primary, tada viska zaidi per savo vartotoja. Nezinodamas pakeiciau Until Dawn vartotojo duomenis ir uzblokavo ta acc, bet net po to zaidimas veikia be jokiu problemu (beje, tikras savininkas pakeite varda i "not the lithuanian hacker who stole my account" :D). Vis tiek parasiau pardavejui, dave nauja acc. Su kitais zaidimais bedu nebuvo, net kai pakeiciau prisijungima. Beje, dazniausiai gauni ne tik ta viena zaidima, kuri perki, bet ir kelis kitus. Papildomai gavau tokius zaidimus kaip The Witcher 3, COD:AW, FC4, Bloodborne, MGS:V ir daug kitu.

 

Del banu gali but ramus, negirdejau, kad kas nors gautu. Turbut tai pigiausias budas, koki tik gali rasti. Manau verta uz tokia kaina surizikuoti. Siulau pirkti is PSNshop pardavejo, greitai atraso ir pakeicia acc be jokiu gincu.

Redagavo Emilis09
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09

 

Galbūt galėtum paaiškinti kaip šitame plati.ru atsifiltruoti žaidimus pagal playstation4? Nes ten viskas atrodo ganėtinai painiai ir vienoje krūvoje :) Gal dar kažkokių tip'sų gali duoti dėl pirkimo, arba pasiūlyt kažkokį pardavėją?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09

 

Galbūt galėtum paaiškinti kaip šitame plati.ru atsifiltruoti žaidimus pagal playstation4? Nes ten viskas atrodo ganėtinai painiai ir vienoje krūvoje :) Gal dar kažkokių tip'sų gali duoti dėl pirkimo, arba pasiūlyt kažkokį pardavėją?

Paieškoj rašyk "PS4", jei nori konkretaus žaidimo rašyk pavadinimą ir tada "PS4". Vienas iš populiariausių pardavėjų yra PSNshop, jei pirksi iš kitų tai žiūrėk į atsiliepimus. Kai gausi prisijungimą, prisijunk per kompiuterį prie SEN account management (rasi linką žaidimo aprašyme arba per Google) ir deaktyvuok senas konsoles. Tada prisijunk per savo PS4 ir aktyvuok kaip primary. Kai parsisiųsi žaidimus, juos galėsi žaist per savo acc, bet pirkto acc irgi neištrink. Kažkodėl net užblokavus vieną pirktą acc man žaidimai vis tiek veikia :D Jei užblokuos acc, nors ir žaidimai veiks, siūlau rašyt pardavėjui, duos kitą for free. Manau verta pabandyt, viskas po kelis eurus.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.