narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Taip. Kaip naujam vartotojui gali aktyvuotis 14 dienų nemokama PS Plius naudojama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu gyvenant Lietuvoje nepavyks aktyvuoti 14 dienu nemokamai PS Plius naujam vartotojui, nes negalima prideti credit card.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Agnusas

 

Lietuviška tinka, nors ja atsiskaityti negalima, bet ji veikia, aktyvuojant trial. Nes kiek pamenu ant LT rezervuoja pinigus, bet kažkaip iki galo nebūna įvykdyta operacija...

 

Mano SEB mastercard, jokios sumos nerezervuoja nes čia trial, pagal juos po trial galiojimo pabaigos, tau pratęs metams automatiškai. Bet ištrini kortelės duomenis ir nuimi varnelę nuo auto pratęsimo ir viskas. Realiai kad ir to nepadarytum, tau automatiškai nepratęs, nes netinka LT kortos atiskaitymu store. Kiek pamenu esu skaitęs tai tik pinigus rezervuodavo (už tai ką pirkai) bet taip iki galo ir nebūna jie nuskaityti ir tu nieko nenusiperki  :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas gali pasakyt,kokia dalis call of duty ps4  geriausia?girdejau-kad labai panasios,Ghost greitai praeinamas(6h),uzsenio forumose raso...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :)

Įsigyjau ps4 console, jau prieš savaitę užsisakiau žaidimų iš game.co.uk (laukiu kol atkeliaus). Meanwhile labai norėčiau įsigyti žaidimą iš ps store, galbūt galėtumėte step by step apšviesti kaip tai daroma? Jau išsiaiškinau, kad mano kreditinės nepeaeis :) 
Mano account užregintas UK. 

 

http://www.game.co.uk/en/35-playstation-network-wallet-top-up-142956?categoryIdentifier=737265&catGroupId=

1. Ar nusipirkęs šitą galėčiau laisvai įsigyti žaidimą iš store?

2. Kaip greitai gaučiau kodą kurį galėčiau panaudoti pirkimui, t.y iškart ar reikėtų laukti fizinės kopijos?
3. Kaip panaudojamas tas kodas, t.y kada ir kur jis įvedamas.

4. Ar norint įvesti, panaudoti kodą man bus būtinas PS+ membership? 

 

Ačiū!

Redagavo Drasius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :)

Įsigyjau ps4 console, jau prieš savaitę užsisakiau žaidimų iš game.co.uk (laukiu kol atkeliaus). Meanwhile labai norėčiau įsigyti žaidimą iš ps store, galbūt galėtumėte step by step apšviesti kaip tai daroma? Jau išsiaiškinau, kad mano kreditinės nepeaeis :) 

Mano account užregintas UK. 

 

http://www.game.co.uk/en/35-playstation-network-wallet-top-up-142956?categoryIdentifier=737265&catGroupId=

1. Ar nusipirkęs šitą galėčiau laisvai įsigyti žaidimą iš store?

2. Kaip greitai gaučiau kodą kurį galėčiau panaudoti pirkimui, t.y iškart ar reikėtų laukti fizinės kopijos?

3. Kaip panaudojamas tas kodas, t.y kada ir kur jis įvedamas.

4. Ar norint įvesti, panaudoti kodą man bus būtinas PS+ membership? 

 

Ačiū!

1 taip gali

2 kiek esu pirkęs gaunu iškarto, buvo viena karta kad gavau po 24 valandų

3 eini į ps store ir apačioje yra redeem code ten ir suvedi savo gauta koda

4 ne

Negaliu aktyvuoti ps+ free, su swedbank mastercard,nepriima...Gal netinka creditcard?

nevisiems pavyksta aktyvuoti PS+ trial (kurie gyvena LT su LT kortomis)  

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pvz.nusipirkus ps+ 12men.ir psn papildymus, tokiu problemu nebus?nereikes creditcardu itt.?

ne nereiks

Tik žiūrėk kokiam regionui perki PS+ arba Papildimus 

Jei tavo accountas yra UK tai ir pirk kur skirta tik UK, nes kitu šalių tau neveiks ant UK accounto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už atsakymus! :)

O tie pinigėliai vėliau panaudojami atsiskaitymo metu pasirinkus žaidimą? Pats procesas jau tokiu atveju nebereikalauja jokios informacijos apie kreditinę? 

Redagavo Drasius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už atsakymus! :)

O tie pinigėliai vėliau panaudojami atsiskaitymo metu pasirinkus žaidimą? Pats procesas jau tokiu atveju nebereikalauja jokios informacijos apie kreditinę?

 

pasipildyti piniginę psn Store ir perki tada ką nori, ir nereikalauja jokių paskui duomenų
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasipildyti piniginę psn Store ir perki tada ką nori, ir nereikalauja jokių paskui duomenų

Dėkoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas uzejo psn arba internetui. Jau 3 dienos atsijungia nuo intern kas pusval-valanda. Perkraunu ir ok. Jums normaliai Ps4 psn veikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.