narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Tai kad davė viena karta 1mėn nemokama trial visiems (bet čia buvo ant betos)

isijungi dabar ps now ir pats pirmas mygtukas yra try for free, kad galeciau isbandyt reik prisiregistruot ar ka ten daryt, kad galeciau prisiregistruot reik creditkes... tai ieskau kur koda gaut. nuejus i ps store tinklapi su pc, yra knopke 7 day trial bet linkas neveikia...

 

...cia man vienam R2/L2 mygtukai per jautrus?

Redagavo MaRiuS1117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isijungi dabar ps now ir pats pirmas mygtukas yra try for free, kad galeciau isbandyt reik prisiregistruot ar ka ten daryt, kad galeciau prisiregistruot reik creditkes... tai ieskau kur koda gaut. nuejus i ps store tinklapi su pc, yra knopke 7 day trial bet linkas neveikia...

 

...cia man vienam R2/L2 mygtukai per jautrus?

Pas mane jau buvo tada kreditine kortele suvesta UK

Dėl jautrumo R2 L2 tai kiek vienam pagal save, man net geriau yra DS4 negu DS3

Tik DS3 analogai geresni man buvo ir patogesni, nors dabar naudoju DS4 ant PC, bet jau pripratau, tai nematau problemos   

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@robZombie

 

Kiti nelabai siunčia į LT arba kainos didesnės būna, arba ima už siuntimą 6€

Tai kad šitie zavvi,game,shopto yra pigiausi 

 

http://www.gamestop.co.uk nesiunčia į LT (bet čia pigiausiai pardavinėja naujus žaidimus net už pačius zavvi,game,shopto skirtumas būna kartais net ant 10£)

http://www.graingergames.co.uk/ siunčia į LT bet kainuos tau 6£€ ,bet turi pirkti du žaidimus, jei pirksi viena vistiek mokėsi 6£€ tai kad du labiau apsimoka

 

o ačiū! gamestop'as tik pas mane veikia tik per proxy UK? nes  jungiantis iš lietuviško neįleidžia į gamestop'ą :))

Redagavo robZombie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebent tau draugas koks gali nupirkti iš gamestop'as ir paskui atsiusti tau ta žaidimą į LT, nes lietuvems neduos nusipirkti iš ten 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut pinigai i bala. Geriausias budas pritildyti PS4 yra ji gerai isvalyti, nustebsit kiek tylesne pataps konsole.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ventiliatoriai skirti ausinti konsole,neslopinti garso.Tai ar susitvarko ps4 pats?ar galima perkaitinti konsole???(nes tada nesuprantu kam,sukure papildoma ausinima).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jei esu nusipirkęs digital žaidimą iš ps store, ar mano draugas prisijungęs prie mano psn acc galėtų atsisiųsti tą žaidimą? Ir kiek kartų galimą siųstis nusipirktą žaidimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ventiliatoriai skirti ausinti konsole,neslopinti garso.Tai ar susitvarko ps4 pats?ar galima perkaitinti konsole???(nes tada nesuprantu kam,sukure papildoma ausinima).

Jei konsolė ne į spintelę įkišta neperkais

 

Sveiki, jei esu nusipirkęs digital žaidimą iš ps store, ar mano draugas prisijungęs prie mano psn acc galėtų atsisiųsti tą žaidimą? Ir kiek kartų galimą siųstis nusipirktą žaidimą?

Tavo draugas turi prisijungi su tavo acc ir padaryti jį kaip main acc savo kosolėje, tada galės atsisiųsti ir žaisti ant savo acc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pirksi daug žaidimu iš PSN store tada siūlau US daryti jei ne tada kurkis UK
Nes US pigesni žaidimai yra negu UK
Bet jei tu turėsi EU žaidima pirkta tau netiks US dlc papildimai žaidimo 
nes DLC yra region lock
jei žaidimas UK , accountas UK tai ir DLC turi pirkti UK Store
Nes US dlc tau neveiks ant UK acc ir žaidimo 


@Tropican

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. 

 

Jeigu noriu zaisti zaidimus online multiplayer pvz. TK rainbow six:siege.Tai turiu pirkti PS+?  DLC zaidimai manes nedomina.

 

Aciu.

Redagavo Nesterov

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pirkti uk ps+,registruoti accounta uk,ir viskas?zaidi online?nereikia pirkti psn card papildymu?(jeigu neplanuoju pirkti dlc zaidimu)

 

Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.