narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Paieškoj rašyk "PS4", jei nori konkretaus žaidimo rašyk pavadinimą ir tada "PS4". Vienas iš populiariausių pardavėjų yra PSNshop, jei pirksi iš kitų tai žiūrėk į atsiliepimus. Kai gausi prisijungimą, prisijunk per kompiuterį prie SEN account management (rasi linką žaidimo aprašyme arba per Google) ir deaktyvuok senas konsoles. Tada prisijunk per savo PS4 ir aktyvuok kaip primary. Kai parsisiųsi žaidimus, juos galėsi žaist per savo acc, bet pirkto acc irgi neištrink. Kažkodėl net užblokavus vieną pirktą acc man žaidimai vis tiek veikia :D Jei užblokuos acc, nors ir žaidimai veiks, siūlau rašyt pardavėjui, duos kitą for free. Manau verta pabandyt, viskas po kelis eurus.

Ačiū! Pabandysiu. :) Jeigu kažkurioje vietoje dar atsiras klausimų, parašysiu

@Emilis09

 

O jeigu užblokuos acc, tai kurį? Tą per kurį siunčiau žaidimus ar maniškį per kurį žaidžiu žaidimą? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū! Pabandysiu. :) Jeigu kažkurioje vietoje dar atsiras klausimų, parašysiu@Emilis09

 

O jeigu užblokuos acc, tai kurį? Tą per kurį siunčiau žaidimus ar maniškį per kurį žaidžiu žaidimą?

 

Tą, kurį pirkai. Tik nelaikyk ant PS4 daugiau nei 14 acc vienu metu, nes gausi 30d. konsolės baną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tą, kurį pirkai. Tik nelaikyk ant PS4 daugiau nei 14 acc vienu metu, nes gausi 30d. konsolės baną.

 

Tai visgi egzistuoja consolės banas? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai visgi egzistuoja consolės banas? :)

Tik tuo atveju, kai turesi vienu metu daugiau kaip 14 vartotoju vienu metu. Savaime aisku, nereikalingus acc bent kada gali istrinti. Ir tas banas yra tik 30 dienu ;)

Redagavo Emilis09
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei consolė išjungta ar pultelis vistiek kraunasi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei consolė išjungta ar pultelis vistiek kraunasi ?

Kraunasi jei palieki ant Rest Mode. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kolegos. Iškilo klausymas.. Kaip tokie pardavėjai kaip iš plati.ru ir pigu.lt kurie pardavinėja acc prisijungia prie mano konsolės užstato siuntimus ir t.t. kažkaip nesaugiai jaučiuosi išbanęs šį žaidimų pirkimo būdą..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kolegos. Iškilo klausymas.. Kaip tokie pardavėjai kaip iš plati.ru ir pigu.lt kurie pardavinėja acc prisijungia prie mano konsolės užstato siuntimus ir t.t. kažkaip nesaugiai jaučiuosi išbanęs šį žaidimų pirkimo būdą..

Jie neprisijungia prie tavo konsoles. Tu pats prisijungi su norimu acc ir parsisiunti, ka nori. Jei zaidimai pradeda siustis be tavo zinios, PS Store turi tokia funkcija kaip "download to my PS4". Turbut tikrasis acc savininkas nusiperka koki zaidima ir nori ji parsisiusti i savo konsole, bet primary PS4 yra tavo, todel zaidimas parsisiuncia pas tave. Reikia paieskoti, gal tai imanoma isjungti. Nebijok, viskas cia OK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur dar perkat acc be plati

 

o ps4 palaiko visus regionus? nes pazystamas nori siust grajus man is asilu salies (usa), bet mano acc yra uk ti idomu ar veiks

Redagavo lempa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O savininkas kaip nors kažkur gali sužinoti ar kažkas kitas prisijungė su jo acc ir atsisiuntė žaidimą? Labiau norėčiau dėl savęs, saugumo sumetimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O savininkas kaip nors kažkur gali sužinoti ar kažkas kitas prisijungė su jo acc ir atsisiuntė žaidimą? Labiau norėčiau dėl savęs, saugumo sumetimais.

neduok savo logino su passwordu ir busi saugus 

 

o kur dar perkat acc be plati

 

o ps4 palaiko visus regionus? nes pazystamas nori siust grajus man is asilu salies (usa), bet mano acc yra uk ti idomu ar veiks

palaiko tik su DLC ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui narkusa

 

neduok savo logino su passwordu ir busi saugus 
 


palaiko tik su DLC ne

dekui narkusa 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai be plati.ru daugiau nieko nera? Ar mes lietuvaičiai neišgooglinam? nes plati.ru iš kažkur irgi turi gaut tuos acc.. ir kaip suprantu jų turi tikrai nemažą kiekį, nes tik po apmokėjimo iškart išmeta loginus..
Kainos ten išties mažos ir viskas labai patogu, bet lietuviškas mentalitetas daužo į smeginis gal kur dar pigiau yra nes pardavėjas turi iš kažko uždirbti :D

Redagavo Muznis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten arba vogti acc yra arba iš vogtų kreditinių pirkti tie žaidimai yra, daugiausiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, nueini i skelbiu ir ieskai, ten pilna zmoniu parduodanciu paskiras ir uzsirekomendavusiu, su simtais komentaru, kam pirkti is ruseliu o poto cia zliumbti kad ten vogta, tokia, anokia, apgavo isp.. Skelbiu.lt - atsiliepimu simtai.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.