narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Išmaniųjų telefonų amžiuje ta naršyklė, fb ar youtube konsolėje - labai riboto panaudojimo (daugiausia iš sadomazochistinių paskatų).

Nevisi perka LG G2 ar kitokias galingas mobilkes. Mano telefonui kirvis tas FB ar ta pati naršyklė standartinė, o chrome išvis vos sukasi ant jos :) Sadomazochizmas man tokiu atveju mobiliojo panaudojimas arba TV perjunginėjimas tarp konsolės ir PC, PS Vita taipogi neblizga man savo performancu web brauzinime.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yes, pagrindinį erzinantį dalyką pataisė- "cannot upload online storage" :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimelis del blue ray is usa,norejau paklausti ar veiks filmas is usa blue ray kokybes ant mano uk pirkto ps4?nes pigiai siulo rocky,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuoj patikrinsiu


klausimelis del blue ray is usa,norejau paklausti ar veiks filmas is usa blue ray kokybes ant mano uk pirkto ps4?nes pigiai siulo rocky,aciu

Pas manęs rodo visi diskai, bet ant kaikurių diskų nurodyti visi regionai, ant kitų jokios info apie regioną. Kiek skaičiau dažniausiai be regiono būna diskai, bet čia nuo filmo priklauso ar jis naudos ar ne regionus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuoj patikrinsiu

 

Pas manęs rodo visi diskai, bet ant kaikurių diskų nurodyti visi regionai, ant kitų jokios info apie regioną. Kiek skaičiau dažniausiai be regiono būna diskai, bet čia nuo filmo priklauso ar jis naudos ar ne regionus.

dekui,tada super,imsiu negalvojas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaitinejausi tai tik pats PS4 yra rf,o jo bluray grotuvas turi region lockus...

 

The PS4 is certinaly Region Locked for DVD and Bluray Movies. I just tried a UK DVD (Region 2), and it would not let me play the disc due to region restrictions. I unfortunatly don't have any Region A or C Blurays to try this with, all mine are Region B or Multi-Region.

 

While I cannot say with absolute certainty, I would assume that the region locks are hardware based, and not software based.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žadu pirkti PS4 , iš kur perkate žaidimus ? Perkat naujus ar panaudotus ? IR BŪTENT iš kokio puslapio ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujus perku iš TESCO , ASDA ir žaidimu parduotuvės kurios randasi šalia manęs arba iš

game.co.uk 

gamestop.co.uk 

graingergames.co.uk

amazon.co.uk

eBay.co.uk (bet ten tik JP žaidimus perku)


dar galima iš zavvi.com (čia labiau mėgsta lietuviai pirktis nes nemokamas pristatimas, kiek aš žinau) bet aš neperku iš ten nes apsiperku kur prieš tai minėjau 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žadu pirkti PS4 , iš kur perkate žaidimus ? Perkat naujus ar panaudotus ? IR BŪTENT iš kokio puslapio ? 

shopto.net

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Exclusive White PS4 with Destiny

 

Kaip jum tokia konsolė?

 

81LZH0euz9L._SL1500_.jpg

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iskylo klausimas del fps,zinau kai kuriuos zaidimus kaip bf4 ir ac4 black flag leidzia ps4 ant 60fps,bet kiek teko skaityti o skaiciau daug kur,kad naujus zaidimus kaip the order ir division jie suks ant 30fps,nes jie turi viena pasirinkima tik is dvieju,arba daryti 60fps ir kazka blogiau,arba 30fps ir kazka geriau,bet kodel,kokia jusu nuomone del ko taip,juk ps4 next gen,kodel negali 60fps spausti ar tie fps nieko nereiskia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.