Plx23

Kabelinis i WiFi?

Rekomenduojami pranešimai

Taigi turim kabelini interneta,zebra.Norejau pasiklaisti ar galiu tiesiog nusipirkti reikiama iranag-modema,laidus ir pan ir pats savo kabelini zebra paversti wifi,ar man reikia pirkti , derinti viska per savo interneto tiekeja ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi turim kabelini interneta,zebra.Norejau pasiklaisti ar galiu tiesiog nusipirkti reikiama iranag-modema,laidus ir pan ir pats savo kabelini zebra paversti wifi,ar man reikia pirkti , derinti viska per savo interneto tiekeja ?

 

Dirbu su teo, tai gali savo modema-marsutizatoriu turet,internetas zebra veiks ir laidu ir wi-fi gali pasidaryti. Jei kada iptv is teo noresi,tada rekomenduoja teo modemus turet,nes jie sukonfiguruoti,paruosti iptv yra :) o pas tave ftth ar dsl internetas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbu su teo, tai gali savo modema-marsutizatoriu turet,internetas zebra veiks ir laidu ir wi-fi gali pasidaryti. Jei kada iptv is teo noresi,tada rekomenduoja teo modemus turet,nes jie sukonfiguruoti,paruosti iptv yra :) o pas tave ftth ar dsl internetas?

 

Puse zodziu nesupratau,as nelabai nusimanau siose dalykuose tai paprasciau :DD Kas tas 'marsutizatorius' yra ? Ir kaip man susizinot koks pas mane internetas ? :DD Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puse zodziu nesupratau,as nelabai nusimanau siose dalykuose tai paprasciau :DD Kas tas 'marsutizatorius' yra ? Ir kaip man susizinot koks pas mane internetas ? :DD Aciu

 

o kas jeigu paskambintum tiem kas irenge ir paklaustum. :working: 15 min ir gautum atsakyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puse zodziu nesupratau,as nelabai nusimanau siose dalykuose tai paprasciau :DD Kas tas 'marsutizatorius' yra ? Ir kaip man susizinot koks pas mane internetas ? :DD Aciu

 

sutarty pasiziurek,bus parasyta ar letasis dsl internetas, ar greitasis ftth internetas. jei vien interneta turi tai tiks ir tavo turimas modemas,marsrutizatorius,svarbu ne kabelinis modemas,kuris tik 1 interneto jungti turi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.