Tii

Geri pasiūlymai

Rekomenduojami pranešimai

@Tii dėkui tau, susikūriau jap ir siunčiuos resogan ir contrast, jėga :) tik gaila kad japonišku prisijungus,neleidžia outlast lošti,jį su UK akountu parsiuntęs turiu, rašo expired. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu JP acc nustatei kaip Primary? Nes siaip turetu leisti pagal visas idejas :o

@tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex

Man rodos ir nera eng zaidime. Dabar pats atsisiusiu pasiziureti kaip kas, gal kazka atrasiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii yra yra, pilna youtube walkthrough kur meniu net angliškai, o man tik kalba angliškai, visa kita heroglifai :( gal tu galėsi kaip :"rings Japan" žinovas atrast ar kalba ten keičias?  :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex

Tai walkthroughs is UK/US versijos ar dar kokios kitos bus, o cia JP :)

Pasiziurejau Menus, niekaip neiseina kalbos keisti, geriausia ka galima padaryti tai isjungti Japoniskus subtitrus ir pareguliuoti Audio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogas pasiūlymas daba yra Vilniaus akropolio elektromarkt. 30 litų už "Akai katana" ant xbox 360. Čia daugiau tiems kas mėgsta shmups`us. Bent dar viena kopija prieš valandą buvo (prie tv padėta, o ne prie visų). :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

-75% £11.99 £2.99 

Ne į temą

Aš kai nekenčiu šitų nesąmoningų kainų skirtumų tarp regionų... Pas mus 2 eurai kainuoja, o USA $3.74. Pas vienus brangiau, pas kitus pigiau. Nesuprasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.game.co.uk/en/games/preowned-deal-of-the-day/preowned-deal-of-the-day/

X360 slim 4GB tik 70 svarų

 

X360 fat 60GB tik 55 svarai.

 

Tiesa, į LT jie konsolių nesiunčia, bet manau jei norėsit tai rasit kas iš UK atsiųstų

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitos savaites pirmadieni buvo pas juos nuolaidu diena, tai GT6 isgraibste per pusvalandi, nespejau priciupti :)

Dabar uzmeciau aki, tai GT6 kaina 15 svaru http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/gran-turismo-6/10805908.html

Redagavo minde84

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitos savaites pirmadieni buvo pas juos nuolaidu diena, tai GT6 isgraibste per pusvalandi, nespejau priciupti :)

Dabar uzmeciau aki, tai GT6 kaina 15 svaru http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/gran-turismo-6/10805908.html

Aš vis laukiu laukiu kada bus už panašią kainą Anniversary Edition, tikiuosi ta diena ateis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vis laukiu laukiu kada bus už panašią kainą Anniversary Edition, tikiuosi ta diena ateis :D

Ilgai dar lauksi, pigiausiai AE radau uz 43 svarus su siuntimu i LT. Nutariau nelaukt ir prigriebiau paprasta, jeigu jau taip knietes isbandyti tuos AE automobilius bus galima nusipirkti PSN. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.