Jenkis

Def Jam - Fight For NY

Rekomenduojami pranešimai

Vo cia tai zaidas! Siuzetas labai geras ir grafika visai nieko o kai dar pridedi tai kad dauzosi Rap'eriai tai viskas ko reikia! :D Siulau pazaisti visiem mustyniu fanam ir netik! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man patinka "fighting", bet kažkaip šitą game keliskart pažaidžiau ir pabodo .. man tokia atmosfera nepatinka, kur daug negrų ir "amerikietiškų" dalykų.. feh.. i'm more into japan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ot cia tai geimas, supergeras, man pats geriausias mustyniu zaidas, jau 4 karta einu per naujo visa story...cia galima is 5 stiliu 3 ivaldyt ir gauti misru stiliu, td dar ydomiau buna, o dar special "pribaigimo" derinukai...nu krc, siuskites, tikrai nesigailesit :) :)

 

Tarp kitko, Sito zaido pratesimas(Def Jam:Icon) tai lb nuvyle, slamstas, visai "nukrypo nuo kurso", Lb primityvus paliko, krc, ABSURDAS!!!! :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash kiek girdejau yra ir psp wersija shito gejmo :)

Gal kas zhino ar daug jos skiriasi ?

taip rya PSP versija ir bent jau man tai ji LB jega.. story perejau du kartus, kai ismoksti kautis tai is ~kokia 100 kovu tik 10 pralaimi ir kapojies, savo chara pilnai aprengi sudelioji viska, istreniruoji jo ypatybes ir varai. vienas is geriausiu graju man. beto yra papildomi kovu reikalavimai kai eini free batle, pvz ismest pro langa priesininka, sudauzyt masina (su priesininku) arba numest tai kvaili po traukiniu :)

 

 

Nu man patinka "fighting", bet kažkaip šitą game keliskart pažaidžiau ir pabodo .. man tokia atmosfera nepatinka, kur daug negrų ir "amerikietiškų" dalykų.. feh.. i'm more into japan.

 

we all know that :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusivyliau pabaiga žaidimo. Bet atrodo paskaičiau ir pamačiau, kad dar dalių yra. Buvau nusigandęs, kad be ryšio pasibaigia viskas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.