Jenkis

Def Jam - Fight For NY

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

 

Ar svajojot kada nors sužaisti keletą žiaurių kovų su tokiomis repo žvaigždėmis kaip Snoop Dogg, Xzibit, Method Man, Redman, WC, Mack 10, Ice-T, Busta Rhymes, Fat Joe, Slick Rick, Erick Sermon, Flava Flav, Warren G, Lil' Kim, David Banner, Ghostface Killah ? Šis žaidimas kaip tik jums , mėgstate smurtą? žiaurumą? ir aišku hip-hopą? čiupkite Def Jam .Keista , bet Def Jam yra prie Wrestling kategorijos o ne Fighting , na bet čia manau skirtumo nėra.... argi jums nepatiktu daužyti kokio tai snoop doggy dog'io galva i betoninį stulpą? Leiskit atspėsiu... net LABAI! :) Neturiu ka pridurti , žaidimo garso takelis hip-hop :) žaidimo atmosfera - mašinų stovėjimo aikštelės ir visokie kitokie užkampiai kur renkasi reperiai ... kovos stiliai paprasti , tekšt i sieną tekšt iš galvos šnai i bortuką ir vsio :) jei rimtai tai kiekvienas kovotojas turi savo silpnybiu bei stiprybiu , praeis ne viena diena kol "įkirsite" visų kovotojų sistemas, Ehhh apie grafika , na tiesiai šviesai grafika 10/10 viena iš geriausių padarytų ant ps2 ... taigi jei turit savo fighting kolekcija , šis žaidimas turi buti pas jus...

 

 

 

Video:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik svarsčiau reikia man šito geimo ar ne. Buvau girdėjęs, kad geras yra, kiek pastebėjau video tai prie wrestlingo gal priskirtas dėl "ringo" kuriame buvo abu fighter'iai - tai kažkas panašaus į octagon'ą, kuris naudojamas Mixed Martial Arts kovose. Kadangi MMA kategorijos nėra dėjo prie artimiausio - wrestlingo. :)

 

Reix parsipūst!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aaaa... Na tada atsiimu savo žodžius dėl to. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas daugiau linksta i MMA nes yra 5 kovos stiliai :D bet raso wrestling :D nes pirmas vendeta buvo grynai wrestlingas :D jis net naudojo senojo N64 No Mercy varikliuka :D na nesu hip-hopo megejas bet sis geimas yra jega :D istikruju nuo pirmojo def jam likau istikimas WC muzikai :D gaila kad DMX antroje dalyje nebera....

 

P.S. laukiam trecios dalies :D tik gaila man jos neteks palosti ;( nes savo ps3 ruosiuosi pirkti tik po mazdaug 3~4 meteliu... :D bet... as ir PS2 nusipirkau 4 metam baigiantis nuo jo paleidimo :D tad... :D

 

P.S.2 beje jenki tu klysti :D man sita zaidima perkast reikejo 2 dienu :D

pirma diena perejau istorija :D o antra visu kovos stiliu baiges perpratau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ne visi tokie ps manijakai :twisted: juokauju , kiekvienas skirtingai mokosi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kietai. sita zaida igarsino Snoop Doggas, Busta rhymes, Methodmanas, Fat Joe Visos zvaigzdes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvojau parsisiųsti šį žaidimą :D Bet nežinojau ar verta, o kaip dabar supratau, tai žaidimas tikrai geras :P Reikės parsisiųsti ir išbandyti. O tai čia grynai muštynės ar yra koks nors ten sezonas ar pan.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai tikrai nesu geresnio zaidimo zaides negu def jam f f n y

esu zaides ir ant ps2 ir ant xbox ir ant gamecube.

ir ant visu platformu jis pasirode superiniskai B)

 

esu ji visa perejas puikus siuzetas, daug veiksmu ir pan.

 

cia priskirta prie wrestling nes yra repo zvaigzdziu kurie gerai pavaro ant wrestling (zaidime)

siaip ten yra tokiom grupes: street fighting,kick boxing,wrestling,marts alarts, ir lauzimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai geras geimas :D geriausias is mano zaistu tokiu mustyniu zanro ir seip megstamiausias geimas mano :D noreciau palost 3 daly ar kokia ten, bet ps3 neturiu :D teks pakentet kol gausiu ps3 td belsiu diena nakty 3 daly :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ..tikrai nesimpatizuoji tiem "Snoop Dogam" ir "Xzibit" ir t.t ..kadangi jų muzikos nesiklausau, ir šiaip netraukė žaidimas, bet kai brolis parsivežė palošt tai ir visai nieko buvo..na.. bet vistiek nusibodo greitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o per graju groja hiphop gabalai ??? nes jai jo tai tik del soundtrack parsisiusiu sita zaidima :D hiphop jega !!! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, yra ten visokių, lyg ir tų "žvaigždžių" muzika groja. Kaip gi nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.