deiviz

Kebli padetis

Rekomenduojami pranešimai

Iškilo tokia problema kad pastebėjau jog su Xboxu visiškai nebežaidžiu...ir jis tik dulka. Žaidimai tikrai itakos neturi nes xas visgi atristas, ir betkoki zaidima zaist nera problema... Esu visdar pauglys, bet man idomu išgirst nuomone tų, kurie yra jau "antram" desimtmeti ar dar viresni, kaip jus visdar su juo zaidziat??

 

 

Šiektiek pagalvojau ir nusprendžiau keleta būtų ka daryt su juo:

-Megint parduot... ?

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats atsakei į savo klausimą. Kadangi pas tave nuhakinta konsolė todėl taip ir yra :) visi žaidimai praranda vertę, nes gali isirašyti betkoki turėti ta momentą. Dar žiauriau kai dar žaidimas neišeina o jau žaidžia.. O kai pats nusiperki originalu žaidimą, asidarai tas kvapas, pakuotė - visai kitas jausmas (kas žaidžia originalius žaidimus supras) ir tada turėdamas ta žaidimą kurio norėjei pereini nuo pradžios iki pabaigos :) Neesu aš toks senas, ir mokausi ir sportuoju ir dirbu bet vistiek isijungiu x su chebra pazaist ka nors online ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tokiu atveju siūlyčiau eiti konsultuotis pas porų konsultantą, nes tikrai, jūsų su xbox santykiai prasti...

Šiaip iš patirties patarčiau pamėginti į xbox įdėti žaidimą, xboxams malonu kai į juos dedami žaidimai, dar pamėgink kokį senesnį žaidimą pažaisti, grįš seni prisiminimai ir gal atsigaus seni jausmai ir ta nevaldoma aistra!

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats atsakei į savo klausimą. Kadangi pas tave nuhakinta konsolė todėl taip ir yra :) visi žaidimai praranda vertę, nes gali isirašyti betkoki turėti ta momentą. Dar žiauriau kai dar žaidimas neišeina o jau žaidžia.. O kai pats nusiperki originalu žaidimą, asidarai tas kvapas, pakuotė - visai kitas jausmas (kas žaidžia originalius žaidimus supras) ir tada turėdamas ta žaidimą kurio norėjei pereini nuo pradžios iki pabaigos :) Neesu aš toks senas, ir mokausi ir sportuoju ir dirbu bet vistiek isijungiu x su chebra pazaist ka nors online ;)

 

 

apie puse metu sedejau vien tik ant org zaidimu, dbr neseniai pasiemiau 4org vien del pabandimo kad negadint veltuj disku savo is draugo efektas taspats..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir man buvo, atsibodo Xbox'as, tai jį pardaviau ir nusipirkau PS3 ir tada vėl laimyngas žaidžiau. Babandyk, gal padės. Ir šeip kartais užplaukia ir man, nežadžiu kelias sav, bet paskui vėl užsinoriu, nors kartais nevisada laiko būna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkti ir pasiimti (žinodamas kad pas tave hakinta konsole gali betka žaisti) yra du skirtingi dalykai. Jai tu visus naujausius pražaidęs žaidimus, isirašęs į diskus tu kur tau bus noras žaist... normalu. Tas pats kas po kokio Max Payne žaisti army of two ar tarkim senesnius žaidimus žaist :)) čia buna kai pilna "šikna" visko būna ;) jai dažnai žaidi irgi atsibosta - normalu. Padaryk pertrauka ilgą, padės manau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkti ir pasiimti (žinodamas kad pas tave hakinta konsole gali betka žaisti) yra du skirtingi dalykai. Jai tu visus naujausius pražaidęs žaidimus, isirašęs į diskus tu kur tau bus noras žaist... normalu. Tas pats kas po kokio Max Payne žaisti army of two ar tarkim senesnius žaidimus žaist :)) čia buna kai pilna "šikna" visko būna ;) jai dažnai žaidi irgi atsibosta - normalu. Padaryk pertrauka ilgą, padės manau ;)

 

 

 

Na tikrai cia nezaidimuos esme manau, nes kol nebuvo atristas zaidziau org zaidimus ir laimingas sedejau, atsirisau irgi laimingas sedejau :/, pertrauka jau apie men laiko kai nezaidziu...Dar kai goldas buvo tai dardar o dbr vapsie nuobodu...

 

Manau jo galbut reiktu pamegint keist i PS3...

 

Na daugiau nuomoniu kaip tokio amziaus ir visdar zaidziat... ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš vis dar plieku žaidimus, nesakau, kad esu paauglys ar jau per senas, bet palošiu NBA 2k13 dar kokį naują grajų ir vso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ps3 aisku turiu daugiau excliuzyvu ir netas nemokamas,bet patikek praeis kazkiek laiko kai vel uzsimanysi pradet zais ir zaisi man irgi taip budavo su pc nezaisdavau po 2-3 men po to vel uzsikabindavbau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema siek tiek senstelejus, bet jei nuomone dar idomi, tai manau, kad galiu prisidet prie diskusijos :)

Kaip kazkas sake, del to, kad zaidimus pompuoji nemokamai - jie prarade verte. Pabandyk koki viena nusipirkt (aisku, ne bet koki) ir suzaist, gal atsigaus sirdis.

Pats jau arteju link trecio desimtmecio ir nematau bedu su zaidimu. Kiek "suauge" zmones buna prasedi prie facebook'o/miniclip/9gag/4chan ar dar kokio brudo, tai zaidimai gali tiek pat naudos ar dziaugsmo nesti, cia tiesiog zmogaus pasirinkimas ir pasakymas, kad "isaugai" nera tikslus, labiau tiesiog "atsibodo" ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.