cannon

Kaip apsiginti?

Rekomenduojami pranešimai

Uz sulauzytas rankas policija turetu kazka jau daryti..

Niekad su tokiom problemom nesusiduriau, bet pradejus sportuoti daug daugiau pasitikejimo savimi. Jeigu kas kuom negerai uzkalbina, prilendi prie snukucio ir judi i prieki, kol pats begti pradeda :)

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau jam rankas lauzo tai gerai apkult turi , nemanau kad cia visi tos stand up for yourself kalbos pades, mokytojai dabar kaip ir policija sunu vietoj. Kas netyngi tas tyciojas is ju, visiskai bejegiai jie , buvau uzejes pas savo buvusias mokytojas tai sake neimanoma dabar su tais vaikais , visi buki kai bato aulai, issidirbineja , ka nori daro, o jei iskvieti tevus i mokykla tai tie tevai ne ka geresni buna. Geriausia yra kaip as padariau is marozines mokyklos perejau i normaliai gimnazija , kur jau gimnazija pati atsirinko , ka priimt , o ko ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matai prie taves kaip supratau tai vienas lindo, o jei prie jo daug kas lenda tai jei prades viena must kiti kaip skeriai susoks. Db nebe riteriu laikai, paprastai nebuna vienas pries viena

 

Pamiršau paminėti ,jog tai jis nebuvo vienintelis. buvo jų daugiau ir papasakojai tik apie vieną ,bet žinai "ereliai" kai yra kartu ,bet kai po viena ,tai iškarto nebetokie jau "šustri".Man buvo situacija (ten pat) jog užsipuolė keliese, nes norėjo padėti draugeliui, tai žinoma gavau nuo jų malkų(nebuvo lūžių ,bet stipriai gavau), bet užtat tą kurį trankiau tuo momentu nepaleidau aš jį ir gerai gavo jis ir būtent tas apsiramino, kaip ir jo draugeliai kitą dieną. Kartais keisti mokyklą gali nueiti kaip tik dar blogiau ,jeigu yra ir ten jų pažystamų ar draugelių ir bėgti visada nėra išeitis. Bet jeigu jau laužo rankas ir "raunasi" ten jau daug mokinių ,tada nėra kaip išeitis kaip ieškotis normalesnės mokyklos. Nei Policija ,nei jų ar tavo tėvai ar patį mokyklą padės išspręsti ,nes tiems "ereliams" būs dzin (gal apsiramins kokiai savaitei, bet ir taip abejoju).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

brolis vyresnis 10-tokas sportuoja nieko nelanko draugai 9,8-tokai paprasiau draugu kad padetu ir duotu jiems galvon kaip tik atejau i mokykla pradejo iskarto lyst del mokyklos su tevais pasnekesiu o jeigu tai nepades tai nebezinau ka darysiu gyvenu netoli traku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal ne cia rasau atleiskit uz tai gal galetumet kaip nors patart ar dar ka nors nezinau ar cia pataikiau.

 

esu 7-tokas 13 metu mokykloje visi kabinejasi esu "pastumdelis" 3-kartus buvo luzus kaire ranka esu klaseje beveik siplniausias praeidami stumdomsi,spardo ir t.t numeta striuke spardo kuprine nebezinau ka jau bedaryt draugu turiu taciau nesinori visada prasyt ju pagalbos negaliu apsigint nes zinau kad gausiu i galva nes jie zymiai stipresni uz mane mano ugis 156cm

as vis galvoju kaip nukautuot tuos klasiokius kurie visados prie manes lenda,bet niekaip neiseina.patarimai ka daryti?kaip mustis?gal isvis nesimust?

stiprus klasiokai yra tik du is klases jeigu eiciau 1x1 zinau kad gauciau laisvai ir taip jau nuo 5 klases jau uz*iso nebezinau ka ir daryt tokioje situacijoje

kaip ateis vasara zadu sportuoti pas drauga visa vasara ar tai padetu? lankyt nieko negaliu nes nera galimybes nezinau kas yra bet kai ruosiuosi mustis visas drebu baime yra niekaip negaliu nusiramint po pamoku issp*sineja gal galit patart ka nors? aciu isanksto

 

Pradek sportuoti su stangom + mma/muaythai/imtynes/bjj, siais mokslo metais gal nespesi dar pries tuos "stipriausius" lopus pasisakot, bet po vasaros tu ir 1x2 juos suspardysi jei iki rudens rimtai treniruosies, jei ka PM rasyk del sporto padesiu.

Redagavo eQuity

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia buti keisti mokykla arba gerai voztelti i snuki kuris uzgauliuoja , nesvarbu kad gausi malku ar kas , bet nors tas gaves nebelys jau zinos kad tu gali pasipriesinti , aisku geriausia pirmam nepradeti , nes tada jau tau paciam gali buti blogai . O taip manau tevai tikrai niekuom nepades ar aukletoja , nes tie vaikai kurie taip elegesi parodo savo lygi ir seimos ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal ne cia rasau atleiskit uz tai gal galetumet kaip nors patart ar dar ka nors nezinau ar cia pataikiau.

 

esu 7-tokas 13 metu mokykloje visi kabinejasi esu "pastumdelis" 3-kartus buvo luzus kaire ranka esu klaseje beveik siplniausias praeidami stumdomsi,spardo ir t.t numeta striuke spardo kuprine nebezinau ka jau bedaryt draugu turiu taciau nesinori visada prasyt ju pagalbos negaliu apsigint nes zinau kad gausiu i galva nes jie zymiai stipresni uz mane mano ugis 156cm

as vis galvoju kaip nukautuot tuos klasiokius kurie visados prie manes lenda,bet niekaip neiseina.patarimai ka daryti?kaip mustis?gal isvis nesimust?

stiprus klasiokai yra tik du is klases jeigu eiciau 1x1 zinau kad gauciau laisvai ir taip jau nuo 5 klases jau uz*iso nebezinau ka ir daryt tokioje situacijoje

kaip ateis vasara zadu sportuoti pas drauga visa vasara ar tai padetu? lankyt nieko negaliu nes nera galimybes nezinau kas yra bet kai ruosiuosi mustis visas drebu baime yra niekaip negaliu nusiramint po pamoku issp*sineja gal galit patart ka nors? aciu isanksto

 

Pradek i sporto sale eit! jeigu neturi galimybes tai tada nezinau atsispaudimus gal daryk, jegos turi igaut.

Beja jokie boxai, kickboxai, karate nekazka ir pades, jei jau bijai tai ,kad ir pramokes bijosi, turi pasitikejimo savimi gaut. Nes kartais zmones ir silpni yra, bet jie pasitiki savo jegom ir atrodo ju niekas neiveiks :D

 

P.S Koks cia nukautavimas tavo metu? :D maziau MMA ziurek

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradek i sporto sale eit! jeigu neturi galimybes tai tada nezinau atsispaudimus gal daryk, jegos turi igaut.

Beja jokie boxai, kickboxai, karate nekazka ir pades, jei jau bijai tai ,kad ir pramokes bijosi, turi pasitikejimo savimi gaut.

 

P.S Koks cia nukautavimas tavo metu? :D maziau MMA ziurek

 

Kovos menai kaip tik labiau padės, atsiras drąsos kovoti, patikėk, aš žinau ;) Bet čia nėra problemos sprendimas, vienintelė išeitis kurią matau yra pereiti į kitą, geresnę mokyklą ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradek sportuoti su stangom + mma/muaythai/imtynes/bjj, siais mokslo metais gal nespesi dar pries tuos "stipriausius" lopus pasisakot, bet po vasaros tu ir 1x2 juos suspardysi jei iki rudens rimtai treniruosies, jei ka PM rasyk del sporto padesiu.

 

Tai, kad iki vasaros galo 4.5 men. Ir tu cia pasakoji, kad po tiek laiko jis 1x2 kirs. As pats lankiau lengva atletika 6 metus ir i kacialke 5 metus ejau ( meciau nes kazkaip kairys petys pradejo pastoviai smarkiai skaudet. Turiu draugu kur kovinius menus lanko jau netoli 10 metu. Ir galiu pasakyt, kad tokiu stebuklu per toki laika nebuna :D 4 su puse menesio ir jau zveris, cia jum tiktu top shope treniruoklius stumdyt su tokiais bajeriais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as tikrai tokioj niekad nepatarciau sprendimo ieskoti fizinej jegoj ir smurte, kad tai galetu padeti tikimybe ne daugiau 10%, turesi jegos iveiksi viena ateis dviese iveiksi du ateis trys ir t.t. blogiausiu atveju viskas baigsis gatviu karais.

 

mano maymu klase yra bendruomene, bendruomeneje kiekvienas turi tureti savo vieta, t.y. buti kazkuo, (muzika, tecnikos ismanymas, pc ismanymas, sportas, adrenalino pomegis ir t.t.) o tas kas yra niekas is jo pasidaromas pastumdelis, autorius - pasidairyk savo klasej tikrai rasi tokiu kurie irgi yra silpnesni uz kitus, nesipuikuoja savo tipo jega, bet ju neliecia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klase yra bendruomene kurioje visi turi but lygus, o ne kazkokias vietas uzimt, zinoma visada bus elitas ir panasus shudas. Esme ta, kad nereikia but kazkokiu isskirtiniu ir kazka ismanyt, jog iskart pritaptum. O cia tavo pasakymas, kad jeigu nieko labai jau konkretaus neismanai, tai esi niekas ir busi pastumdelis tiesiog juokingas. Svarbu moket bendraut ir nebut per daug uzsidariusiam. Zmones kurie to nesugeba daznai buna iskart pasmerkiami, nors ir ismano kazkokius dalykus ar turi pomegius.

 

Prie to pacio. Jeigu fizini smurta naudoja pries tave pati ir nieks i tai nekreipia demesio, tai kodel negalima to pacio naudot pries juos?

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ismanau apie pc anglu kalba, bendrauju su visais tiesiog nezinau kas jiems yra del ko jie tokie "pasikele" buna jog uzeina ir is niekur nieko pradeda lyst dauzytis ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikek manim, pats ta pati isgyvenau ir issisprendziau o ne kentejau iki kol baigsiu mokykla...

 

1. irodyk kad nebijai, t.y. nenusileisk, kelis kart sok i akis aisku gausi liet, del to elkis atsargiai protingai pasirink laika ir vieta, tavo issisokimas skriaudejui bus pazeminimas o uz per dideli pazeminima gali tekt atsakyt.

2. bendrauk. kai sakiau kad reikia buti kazkuo tai mane ne taip supratok (gal ne taip issireiskiau), bendrauk, atsiskleisk, kiekvienas zmogus yra kazkas tai tik reikia parodyti, paskui dides draugu ratas kol ateis laikas kai tavo ir skriaudeju draugu ratas bus taspats ir kazkas is tu draugu sugedins skriaudeja ir tave uztars.

 

isbandytas receptas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.