scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Na microsoft padarė atvirkščiai nei sony. Pirma sukūrė konsolę po to paskubomis konsolės dizainą ir tik tada įdavė, kad galėtų pradėti kurti žaidimus. Ir tie patys tokie nu neverti dėmesio, išskyrus forza 5, bet ir tai man "something smels fishy abaut forza 5". Matos mažai laiko buvo duota dev'ams. O Sony savo ruožtu pradėjo procesą paraleliai. Kūrė konsolę kartu su dev'ais. Sukūrę hardware atidavė jį dev'ams, kad pradėtų kurti žaidimus, kai jie patys (Sony) tuo metu pradėjo kurti PS4 dizainą. Ir viskas gavosi daug greičiau. Tokia tad, mano nuomonė, o gal tik sapalionės, spręskit patys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta, šiaip prieš kelias dienas parodyta konsolė šiaip tas teaseris ar šiaip tavo iš piršo laužtas screen'as su kažkieno pieštu ir sugalvotu dizainu? Jej taip, tai čia nieko neparodyt ir nėr ko myžt į kelnes. Arba gal gali jau oficialiai atskleistą PS4 parodyt, manau ne tik man bet ir daugumai kitų būtų įdomu.

 

Tau kalba apie PS4 prezentacija, omg :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau kalba apie PS4 prezentacija, omg :nunchuks:

 

Nei velnio nenutuokiu, apie ką tu čia :) Kokią prezentaciją? Jūs bent skaitot kas apie ką rašo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

pirma info susigaudyk ,po to cia kazkas kalbek isvis apie tai ko netrode ir ka rode. sony rode gameply o tam nereikia rodyt dezes pacios siaip. o deze parode pries kelias dienas siaip sony ,velgi ne visi diena mato.

aisku liaupsint galima viena o kita peikt, bet konfas nebuvo geras kad ir ka sakyt. kaip ir paskutiniai keli E3 microsofto.

 

 

 

Ta, šiaip prieš kelias dienas parodyta konsolė šiaip tas teaseris ar šiaip tavo iš piršo laužtas screen'as su kažkieno pieštu ir sugalvotu dizainu? Jej taip, tai čia nieko neparodyt ir nėr ko myžt į kelnes. Arba gal gali jau oficialiai atskleistą PS4 parodyt, manau ne tik man bet ir daugumai kitų būtų įdomu.

 

Vienas menkas dalykėlis.. Diskusija buvo apie "prieš kelias dienas Sony parodytą dėžę", būtent apie ją, o ne apie konferenciją. Taip, kad gal geriau pirma įsigilint apie ką kalba eina, o ne erezijas skleist. Išgooglinau labai daug, ir jokios Sony atskleistos dėžės neradau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaučiu dar nuobodesnio pristatymo būt negalėjo. Laukiau, kad kuo greičiau pasibaigtų. Dar taip nėra buvę. Konsolė apsoliučiai niekuo nenustabino. Kur išskirtiniai konsolei žaidimai? Jei per E3 nieko įdomaus nepateiks, Xbox'as man = 0.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar net ir as ziurejau tiesiogine transliacija :)

tai kai pamaciau korpusa - galvojau nuvirsiu... back to the future vienu zodoziu :)

Dar pries gerus puse metu sau sakiau tikrai pirkisu nauja xboxa ir losiu sau kaip senais gerais laikais, dabar kazkaip po biski viltis blesta.

Na nebent noresiu rankom ir balsu viska valdyt, bet cia jau visi irenginiai ta ateiti tures.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas tai mane nuzude :D

 

 

Neatrodo... :rolleyes:

 

 

Scalman rase: "For single-player games that don’t require connectivity to Xbox Live, you should be able to play those without interruption should your Internet connection go down. Blu-ray movies and other downloaded entertainment should be accessible when your Internet connection may be interrupted.

 

Vienintelis dziuginantis dalykas is Xone.

 

Ne į temą

Reikejo visus situos pribambasus leist vietoj X360 kai buvo mada turet dvd ir pns.. dbr ** tos funkcijos kai pati telika gali valdyt balsu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nepamiršk, kad per parą turėsi bent kartą prisijungti prie interneto jei norėsi žaisti. Kaip spėju tai bus tokia kaip autorizacija, kad tavo konsolė nenulaužta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jie tikrai nuprotejo. :D

 

Jie man rodos aptys nori klientus prarasti su tuo prisijungimu prie interneto. Manes tai visiskai nedomino multiplayer. Per Xlink tik buvau pora kartu prisijunges..

Jeigu nuvaziuoji i kokia sodyba or some sh.. ir ten nera interneto? :D Net pyktis ima :D

 

Atrodo tai tikrai kaip VCR :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.