MGnon

Kaip sutvarkyti failą, kad žaidimas veiktų ant psp?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,nežinau ar teisingą pavadinimą temai paskyriau, bet pasistengsiu pasakyt, kas pas mane blogai.Tai va,atsisiunčiau aš Little Big Planet ant psp ir atsiuntė man paprastą failą, ne .iso, ne .cso,tiesiog type of file:file.Ir kaip man jį dabar sutvarkyt, kad veiktų man tas žaidimas ant psp?Aš bandžiau jį konvertuoti su Umdgen bet programa to failo neaptinka,tada padariau iš jo .rar ir tada bandžiau su ta pačia programa sukonvertuoti, bet vistiek to .rar failo neaptiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nerasiu atsakymo,kaip susitvarkyti su šituo tada taip ir padarysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pakeisk i [.zip], [.7z] ir bandyk atidaryt faila. Jei ne tiesiog galu gale nueik ten kur siuteisi ir pasiskaitinek komentarus, gal rasi atsakyma kas per failas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nekeites gali pamegint ta faila atsidaryt su 7zip arhyvatorium kaip arhyva, nes gal jis toks ir yra..o nete visokiu nesamoniu buna padaryta,tai reikia tiesiog rast galus kas kur ir kaip ..plius ten kur siunti pirma komentus paskaityk ir viskas zinosi dazniausia po to.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš šešių komentarų po tuo torrentu du kalba apie errorus, kuriuos gauna kai įkelia žaidimą į psp,vienas komentatorius padėkoja ir kiti klausia ar šis žaidimas veikia.Na nežinau, pastačiau siųstis kitą torrentą gal gerą pasirinkau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na PSP zaidima neperdaugiausia uzima kad tiesiog nepasimt to zaidimo is kitur normaliai ikelto. neverta vargt, jau butum per ta laika senai pasemes is kitur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt,ačiū visiem, kurie bandė padėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiausiai gali pabandyt galune prirasyt .iso arba .cso, juk nieko PSP neatsitiks..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai turbut, bet draugas atsisiuntė tą patį failą iš thepiratebay ir jam kompas ir psp nuskaitė kaip .iso ar .cso o pas mane tiesiog .file :D kame problema gali būti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm.. O bandei tiesiog ji ikelt i PSP?

 

Taip.Atmintis būna užimta o žaidimo nėra(jo nerodo)pačiam psp, kai įeini į games skiltį.Ir atsisiunčiau The 3rd Birthday ir vėl rodo kaip .file Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.