Rekomenduojami pranešimai

rase kazkur kad dabar dirba prie mapu , tipo mazina sektorius mapo kad nebutu per dideliu vietoviu kur nebus ka veikt. man tai norisi kuo didesnio aisku, bet idomumas aisku ne nuo mapo dydzio ateina. buvo lauktas greiciau, na teks palaukt ilgiau atrodo. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodė kad downgrade buvo 


Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Djhklu8.jpg

Įdomi kolekcija keista kad nėra statulėlės o tik laikrodis ir firstAid kažkoks :D ar kas ten per velnias 


PC kaina 115£
PS4/Xbox 120£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka daryt downgreidint ar kurt tokius video ? tiek vienas tiek kitas dalykas turi savo priezasciu manau. o video kurimas ir aptarinejimas tariamo downgreido tai siais laikais megstamas zmoniu uzsiemimas. nes daugiau nera ka veikti. ir na zaidimu juk niekas nezaidzia realiai, o tik aptarineja pamatytus pixelius ir skundziasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Gal patobulino varikliuką per du metus, gal tai išsprendžia daugumą bugų/klišių visokių ir tiesiog grafika kuklesnė, kad galėtų lošit ir senų PC turėtojai?... Šiaip ne grafikoje esmė. Patikėk.

   Be to, gal du ankstesni rodyti ant PC su gera grafika, o čia paprastesne ir pan.

   Bla bla bla...

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar nebus taip kad 2013metu 4k buvo su high end pc,o siemet cia viskas rodyta is xbox ar ps4?

 

siaip tai mane uzkniso tie visi lyginimai.koks iseis zaidimas toki ir turesim o ne toki koki rodo.tas visas rodymas yra tik reklama,pritraukti daugiau zmoniu.paziurekit jus kad ir i patiekalu nuotraukas,spalvos,proporcijos,dydziai,o nusiperki o ten viskas paprastai atrodo  :) reklama,akys daug ka gali :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia daug kam nepatiko watch dogs, man buvo gera, nes buvo kas kas naujo, su tuo hakinimu, tas labai mane ir sudomino grafiką man nerūpėjo tada, nors reiktų išbandyti ant PC vistiek kainuoja 2£ :)

Nes tada žaidžiau ant ps4, plius isai buvo ir ant senų konsolių, o šitas bus tik ant naujų konsolių ir pc, tai nemanau kad labai stipriai sumažins grafiką kaip su watch dogs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia daug kam nepatiko watch dogs, man buvo gera, nes buvo kas kas naujo, su tuo hakinimu, tas labai mane ir sudomino grafiką man nerūpėjo tada, nors reiktų išbandyti ant PC vistiek kainuoja 2£ :)

Nes tada žaidžiau ant ps4, plius isai buvo ir ant senų konsolių, o šitas bus tik ant naujų konsolių ir pc, tai nemanau kad labai stipriai sumažins grafiką kaip su watch dogs

Ne į temą

Watch Dogs: 2svarai zaidimas ir dar apie 2$ season pass :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neatitinka nei vietos lyginamos sitame video, nei paros laikas, nei orai,tai labai prastas sulyginimas sakyciau.

nelabai net aisku kada zaidimas pasirodys,tad jis gali techniskai ir patobulet.

pvz Destiny beta ir pilnas zaidimas tikrai skyresi mano akimis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai gameplay atrodo ispudingai . sniegas grazu. apsvietimas labai gerai perteikia atmosfera. masinu stiklai persisauna vis dar kulkom ir matosi aiskios skyles. 

aisku cia tobulai sugalvota is anksto demo su gerai sutarianciais zaidejais. o kas butu jei tiesiog random zaidejai susitiktu ir niekas nieko neklausytu. chaos  :trl:

bet man patinka ka matau, nors man visai nepatinka MP, bet sitas turi ir story ir misijas ir npc.


ta pati demo area tik kitaip suzaisti ir su komentarais

 


The Division is due out March 8, 2016

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.