Rekomenduojami pranešimai

konsoles irgi tures kelis visual pasirinkimus.

 

pc reikalavimai neatrodo didesne nei AC , tai gerai.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bus matyti, nes ant AC užlipus ant stogo gerai kerta per fps, o šitam žaidime nelabai stogais laipiosi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar man vienam atrodo kad ta ka jie rode pries du metus ir metus dabartiniai gameplay skiriasi lb,turiu omeny detaluma,ir efektus,kad nebutu kaip su watch dogs...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar man vienam atrodo kad ta ka jie rode pries du metus ir metus dabartiniai gameplay skiriasi lb,turiu omeny detaluma,ir efektus,kad nebutu kaip su watch dogs...

 

Bus. O gameplay bus Third Person Destiny. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kuo cia destiny primena? irgi ten buvo kad virusas? base of operation buvo irgi kuri reikejo upgradinti? irgi galima susikurt zaideja ir zaist kaip nori,jokiu klasiu?

 

taip,bus,aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kuo cia destiny primena? irgi ten buvo kad virusas? base of operation buvo irgi kuri reikejo upgradinti? irgi galima susikurt zaideja ir zaist kaip nori,jokiu klasiu?

 

taip,bus,aisku.

 

b*** nes beveik identiškas instanced MMORPG Shooter formatas, nieks nešneka dabar apie siužetą, o grynai gameplay. Atsibusk, nebūk naivus :^)

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir ka grynai gameplay tau duoda vieno zaidimo su kitu? grynai gameplay visi racingai vienodi isvis. ir ka tai sako. tai kad visi racingai skirtingi. tik tai kad kai kurie neturi daugiau ka veikt tik pasneket. losiau as to destiny kazkiek.

matyt paskaitei kazkieno komentarus ir permetei cia , nes tikrai maciau komentu kad cia destiny 3rd person nete. bet tokiu bukaprociu nuomone kam rupi is tikro kas ten ka galvoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko losti destiny.teko nemazai ziureti sita ir jau greit isbandysiu,bet man asmeniskai apart kulkas sugerenciu priesu tai cia man nieko is vis panasaus.nes jeigu tokiu principu vadovausies,tai visi lenktyniniai zaidimai tie patys,mustiniu tie patys,saudykles,kapokles ir moba visi vienodi,tai viena po kiekvieno zanro zaidima nusiperki ir viskas,visam gyvenimui,gi vistiek beveik identiska :D

kaip galima tokias nesamones sneket?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.