cheburator

Tekken: Revolution

Rekomenduojami pranešimai

Na jo, kol turiu kapeiku tai losiu arcade,ten kur normal,hard ir very hard modai, nes story kaip ir nemaciau, o tada einu kapotis online bet ne y ranked match, labai jau rankos paskausta losiant online :D  bet vienam berods 54lvl y kaulus daviau :D

Na taip,story ten kaip ir nera...jei gerai pamenu,tai kai jau prisijungsi 10 diena,turetum kokiu tai dovanu gaut:) ir kai arcade rezima 10 kart pereisi,tai irgi jie ten kazkokiu dovaneliu turretu pabarstyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kekviena diena reikia pasijungti? nes vakar nebuvau pasijunges, ar nesvarbu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvarbu gali jungtis kad ir kas penkta diena :)

Taigi pagaliau pakilau ranke,dabar statusas Byakko,935 wins  :halone:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvarbu gali jungtis kad ir kas penkta diena :)

Taigi pagaliau pakilau ranke,dabar statusas Byakko,935 wins  :halone:

toks kietas tekken zaidejas ir atsisakai sulost su lietuviais,kame reples ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesijaudink galesim prie progos sulosti :) ir patikek as tikrai nesu kietas,dar dabr po biski combos mokinuosi ir kur tobuleti tai man dar yra...aisku gausi pats ir matcha pakurt,nes mano visi ticketai iseina ant ranked match tai realiai tu paprastu online net nezaides,tai net nezinau kaip ten ka pakurt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne as ten su juo lost norejau,turiu draugeli, dideli tekken fana,tai jis man ir sake,jog tadas lauzosi sulost ko tai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau sulosem :D Be no grab ::)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shit,bet tai kai nesiseka...Vakar ryte atsirakinau nauja veikeja Armor King'a,pakilau dar vienu ranko laipteliu aukstyn t.y. dabar esu Seiryu ir po to visa diena taip gerai sekesi kovoti,kad gavau 3 promotion sansus ir visus sugebejau pralosti...visus laimiu,o promotion kaip tycia praknisu  :fuuu: 978 pergales....~12000 kraujo kristalu..ar iseis man su tukstanciu mesti si zaidima? :chan:  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I'm Suzaku :D Beliko vienas rankas ir bus pasiektas finisas...ir tukstantis pergaliu jau beveik salia :lol: Nusprendziau tvirtai,kai pasiekiu FUJIN ranka,su siuo zaidimu baigiu,kovos dabar ypac sunkios,tad 1000winu gali ir nepakati,bet vistiek galas jau arti,o ir kiti zaidimai jau manes senai laukia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Whoho,gavau Hworanga  :halone:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.