cheburator

Tekken: Revolution

Rekomenduojami pranešimai

online tai nesamone tik su law arba kazuya(pavirst devil ir sauda ta laseri)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip gauti Hworang? :unhappy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip gauti Hworang? :unhappy:

 

Random visas šitas reikalas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai kaip jums sekasi su siuo zaidimu?Mane tai jis jau nervina,bet uzkabines tai stipriai :D

Kokie jusu stats?Pasidalinkim!Maniskiai tai:

Level 49

Total Wins 480

Statusas Vanquisher (kol kas auksciau dar pakiles ir nebuvau :sad: )

Surinkti visi trofejai :)

Turiu "atrakines" Steve,Alisa,Dragunov,Nina,Kunimitsu,Jin ir Bryan.

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shame on you :) cia daug laiko ir nereikia,ateini iki 15minuciu pazaidi ir zinai,kad jei vel norsi zaisti,reikia pirmiausia pralaukti 2.5h :D tas labai nervina :doh:

P.S. mano labiausiai zaidziamas zaidejas LILY (nes neturiu Hworang'o :weep: ||)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to,kad jei zaidi online,tai iskart gauni 5 bilietus online kovoms. 1kova vyksta iki kazkurio zaidejo 3 pergaliu ir sitoks malonumas kainuoja 1 bilieta.Taip juos 5 ir isnaudoji.Po puses valandos tau uzsikrauna 1 bilietas,bet niekada negali ju sukaupti daugiau nei 5 :rage: ,Gali nezaisti visa menesi,bet kai prisijungsi gausi tik 5 bilietus :sad:

Yes 487 pergales ir pakilau iki Destroyer :D o kas svarbiausia,kad kai ateina mano promotion sansas ziauriai pradedu nervuotis ir dabar ziuriu ismete,kad bus kova del promotion ir reiks kovoti pries ciuva kuris turi virs 3000 pergaliu,na ka galvoju ko gero bus aleliuja :cute: bet pasirodo,kad pas ji levas netas,jis atsijunge ir pergale be kovos atiteko man :devil: hell yeah :gusta:   

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai negi niekas daugiau nezaidzia sio zaidimo ir nenori pasidalinti savo stats? :srs: Tai,tada vienas cia sau pablevyzgosiu :D Per savaite laiko pakilau iki 19 Dan'o t.y. Savior,level 51.Kas cia dar..atrakinau JUN ir LEO...meh..Jun visai patiko :nth: Bet savo norimu Hworang ir Christie kol kas neturiu :weep: Planuojamas apskritai naujas "charakteris" siam zaidimui t.y. Female Vampire :)

59884d8a47601eac0e92cb8bffa0db46947.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pabandžiau vieną matčą online, tai manau daugiau nebegadinsiu nervų :D turėčiau draugų, pasikviesčiau į namus prie bonkės pasimušti, kaip senais gerais laikais :lol: Online tokiam luzeriui kaip aš nevieta  :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tu cia visai savikritiskas :D turbut nustatymuose pasidarei,kad su bet kokiu ranku kovot del to ir pralaimejai...o siaip trainig pasiimi,pamegini vska ir pirmyn i online,po 10 kovu viska zinosi,kas ir kaip :grt:

Siandien jau turejau 10 kovu Savior stadijoje,tai sunku reikia pasakyti,reiks paciam i practise nueiti :D

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

+-3 rank buvo nustatyta. Praktiškai visus hit'us interrupt'ino tai nusprendžiau, kad tikrai neverta prasidėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm.gal tiesiog papuolei ant kokio nors ka tik zaist pradejusio profesionalo,pabandyk dar kelis kartus,draugo sunus kurima 5 metai sugebejo is 5 bandymu 2 pergales paimt,nors ten bele ka spaudinejo ir ka daro tikrai nezinojo...Labai svarbu suderinti ginyba ir puolima,dauguma veikeju ten turi labai ribota judesiu arsenala pvz, Marshal,Kazuya,Devil Jin judesiai skaitomi kaip 2x2,aisku labai retais atvejais buna isimciu bet siaip tai nesudetinga,pazaistum diena dvi ir paskui varytum su sypsena  :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

online man muštinės niekad nepatiko, kaip sakė cheburator man labiau su draugais patinka žaisti su dvejais pultais (plius alus, čipsai arba kaš ką stipresnio)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka:

Level:52

Total Wins:641

Status:Genbu

 

Uzsibreziau tiksla pakilt iki auksciausio statuso,o paskui pamirst si zaidima,nes siaip ten ir galo nesimato :D taiogi dar 3 rank lygiai ir metu si zaidima...bet pirmiausia reik pakilt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.