cheburator

Tekken: Revolution

Rekomenduojami pranešimai

Senai,jau virs 1000 winu,tai db tikslas 200 dienu suzaist,pasiimt prizus-achievmentus ir baigt,nes auskciau suzaku neiseina pakilt,o nervuojuosi ir as ir zmona :D geriau jau tekken 6 eiciau zaist  :kid:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai,jau virs 1000 winu,tai db tikslas 200 dienu suzaist,pasiimt prizus-achievmentus ir baigt,nes auskciau suzaku neiseina pakilt,o nervuojuosi ir as ir zmona :D geriau jau tekken 6 eiciau zaist  :kid:

King of tekken ;D pakaitom su žmona kapojat? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kapoju tekena,o ji mane, del to kad zaidziu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@FUZA A tu mane į psn draugus priimk galėsim pasigalinėti :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po nepilnu 2 savaiciu nezaidimo,vakar pazaidziau viena "sesija",tai matyt pats zaidimas matydamas,kad ji meciau,nusprende mane sugundyti ir atrakino Lee veikeja,bet deja,deja...jauciu,kad priklausomube jau lyg ir praradau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po nepilnu 2 savaiciu nezaidimo,vakar pazaidziau viena "sesija",tai matyt pats zaidimas matydamas,kad ji meciau,nusprende mane sugundyti ir atrakino Lee veikeja,bet deja,deja...jauciu,kad priklausomube jau lyg ir praradau :D

O kokį dabar bandysi pereit :D bet vistiek manau grysi prie jo ;DD sunku buvo be jo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelengva,bet bandau isgyventi :D Bandau surasti jam kazkoki analoga  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg ir geras žaidimas, liuks, kad free, bet jau taip sugeba išvest iš kantrybės... Vakar vos vos pulto į sieną nepaleidau, kai teko kovot prieš vieną cheese mėgėją - naudojo tik viena veiksmą su Lair (ar kaip jis ten) ir sugebėjau pralaimėt, nors roundų pranašumas pas mane buvo :D Surinksiu visus trofėjus ir trinsiu lauk  :badmood:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo spameriai tau uzpypina tame zaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka ir as neseniai ji atsisiunciau pirmaja diena tai visiskai nepatiko, bet antraja diena negaliu atsiplesti nuo dziostiko, tas veikeju upgreidinimas tikrai labai kabinantis dalykas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.