ecOr

Mortal Kombat - Komplete edition (PC)

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas: High Voltage Software
Leidėjas: Warner Bros. Interactive Entertainment
Žaidimo variklis: Unreal Engine 3
Žanras: Fighting
Režimai: Single-player, multiplayer
Išleidimo data: 2013-07-03
Reitingas: -
Metacritic įvertinimas: -
Platformos: PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, Microsoft Windows
Puslapis: -


Iš PC Gamer'io:

Good news for people who think the only way to truly show dominance over an opponent is to rip out their spine: NetherRealm’s 2011 version of Mortal Kombat is finally getting a PC release on July 3rd. Which should give you something to do over the summer months. Because given your fondness for hyper-violent competitive finishers, your friends probably aren’t going to invite you to the local pub quiz.

Mortal Kombat Komplete Edition is being converted to PC by High Voltage Software. It will bundle all the game’s DLC, including the characters Skarlet, Kenshi, Rain, and, for some reason, Freddy Krueger. You’ll also get some old-school skins (hopefully attached to their character’s bodies), along with three “Klassic Fatalities”. Okay guys, we get it. You’ve misspelled your game. There’s no need to overcompensate.


Šiai naujienai reikėjo sukurti atskirą temą, nes nežinau kaip jums, bet man tai nuostabi žinia! Visada norėjau prisiminti senus Segos laikus, pažaisti atnaujintą MK, bet niekada neteko. Dabar turėsiu šansą. :)

Įdomu tai, jog PC platforma rūpinasi "High Voltage Software", o ne "NetherRealm Studios". :) Redagavo ecOr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puiki zinia,pats turiu si zaidima ant PS3 ir Vitos,tai tikrai super zaidimas,geriausia dalis po MK4 (man asmeniskai),aisku maximaliam valdymo malonumui pasiekti bus rekomenduojamas X360 pultelis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kodėl būtent XBOX 360 pultelis? Gi dpad-as jo klaikus yra. Su analogu - netikslu. PS3 kita vertus dpad-as - idealus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kodėl būtent XBOX 360 pultelis? Gi dpad-as jo klaikus yra. Su analogu - netikslu. PS3 kita vertus dpad-as - idealus.

 

Ne į temą

Sutinku su tavim,nors X360 pultas man irgi geras,bet turiu omeny,kad prie daugumos PC zaidimu buna prierasas "best plays with X360 controller" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks daiktas DS3 Tool, todel be problemu galima geimint su ps3 pulteliu :thumbsup4:

 

Ne į temą

Tai puiku,nieks gi del to nesigincija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš neturiu nei PS3, nei X360 controlerio, tad teks pirkti pirmą pasitaikiusį su analogais.. Gal turit kokių pigių rekomendacijų? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Impaler, žaidimas tikrai bus modinamas, nes net ps3 versija turi įvairių modų, tai ką jau apie pc kalbėti :D Fuza, sutinku su tavimi, mortal kombat šiek tiek nusirito po mk4, nors, mortal kombat shaolin monks tirkai super žaidimas, bet jis spin off :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Kaina: ~30 Eurų (šaltinis, kol kas preorder tik - Green Man Gaming

Ten galite pamatyti ir kelis naujus screenus.

 

Reikalavimai:

 

Minimum Requirements

 

-OS: (32-bit) Windows Vista, Windows 7, Windows 8

-CPU: Intel Core Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz

-Memory: 2 GB

-Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon 3850

-DirectX: DX 10

-Windows XP and DirectX 9.0c and below not supported

 

Recommended Requirements

 

-OS: (64-bit) Windows Vista, Windows 7, Windows 8

-CPU: Intel Core i5 750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz

-Memory: 4 GB

-Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950

-DirectX: DX 11

Jei kas ruošiasi preorderinti, veskit kodą GMG25-2G9OL-15PO7 Su juo 25% nuolaida!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stebiuosi, kad niekas nepraneša, kaip sekasi žaisti. O gal nėra žaidžiančių?? :/ Aš pats jau perėjau story mode. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau ir AK naudotojai sulaukė MK! Žaidimas super, gameplay'umi menkai tesiskiria nuo Segos laikų, todėl MK ir prikausto. Veiksmas vyksta greitai, nėra pauzių tarp smūgių. Gerbiu ir dėkoju High Voltage Software studijai, kad nepatingėjo pagaliau sukurti puikų portą. Man su Q9550, 9800GTX+ traukia max be problemu. Dėl kažkokių apribojimų neišeina visų nustatymų nusistatyti aukščiausių, bet žaidimą veža puikiai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gerai kad priminiai as irgi laukiau sito zaidimo, bet jau buvau pamirses apie ji :D Tuoj baigs parsiusti parasysiu ispudzius kaip sekesi

 

E: Nu nuo 4-5 chapterio kovos darosi biski nesamoningos, nes AI pradeda naudoti kokius 2 ar 3 judesius ir kartoja per visa kova, kas ziauriai nervina. Dar pasijungiau pulteli nuo ps2, tai su rodyklem valdant neina pasokti i prieki ar atgal, kitaip sakant neina paspausti 2 rodykliu vienu metu, reikia su analogais valdyti kas fightingam visiskai netinka bent jau pagal mane. O pats gameplay ir kovos tikrai idomios, rimtai primena segos laikus, nebera to vaiksciojimo i sonus kaip buvo per deception ir armagedon ir kovos stiliu keisti nebeina, kas irgi yra gerai. Sugryzo senas geras mk be jokiu pribambasu ir nesamoniu. P.S. niekaip neiseina ta kaulu lauzyma padaryti :D Rodo kad 7+8 mygtukai o katrie jie yra neaisku, isbandziau visaip bet nk nesigauna :npoker:

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.