narkata

PlayStation 4 vs. XBOX One

  

241 narys prabalsavo

  1. 1. Kuria konsole žadate pirkti ?

    • PlayStation 4
    • Xbox One
    • Pirksiu abejas PS4 ir Xbone
    • Neapsisprendžiau dar
    • Per brangu
    • Pirksiu kai nulauš konsole PS4
    • Pirksiu kai nulauš konsole Xbone


Rekomenduojami pranešimai

Kad baigtūsi karas bent jau tarp pultelių http://controllermax.com/ prietaisas už 60$ leidžia naudoti xbox/one pultus ant PS3/4 ir atvirkščiai galima netgi pelę su klaviatūra naudoti. Sunkumai kyla tik norint naudoti kitus pultelius ant PS4, reikia per PC pajungti PS4 ir PC reikia kad būtų įjungti. Trumpai - Plug & Play device'as, išskyrus PS4 dėl jo pultelio autorizacijos kas 30s :) Nežinau ar buvo čia kur kalbama forume, bet parašau. Manau niekam nepakenks :)

P.S. galima netgi vairą pasijungti ant konsolių

Users of Logitech G25 and G27, Fanatec CSR, CSR-E, GT2, GT3, CSR pedals, H Pattern, Seq Shifter etc have embraced the CronusMAX as a God send for all of their racing wheel needs
Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jis padarytas tik call of duty ir battlefieldui 3,4.bandziau kilzones visas,resistence dar ten saudykliu,niekas neveikia,bandziau su destini,tai baisus valdymas buvo,su pulteliu geriau,zodziu š**** totalus bent jau man.XIM4 jau geriau ziuresiu kita karta ir palaikomu zaidimu daug daugiau ir ivairesniu ir prietaisu nemazai palaikomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi cia reke,reke koks ps4 cool ant indie zaidimuku tai sakau reik patikrint kas ten gero, o gi nieko,vos pora padoriu zaidimuku is visos tos ''kruvos'' kurie atrodo idomiai man.

triple A turetu but rodiklis renkatis konsole o ne tas meslas indie...

p.s. free to play irgi nieko gero nera nei vienoj nei kitoj platformoj...

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinktis siūlot pagal exclusive žaidimus?

bent padorus ps4 exliusivai,o indie nieks nesiulo lost,jei nesugebat uz zaidima susmoket

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas vienam nieko, kitam ir keliu zaidimu butent uztenka. nes geriau vienas geras ar keli, negu visas sarasas tokiu kur lost nekyla rankos. kiekybe niekad niekur nelaimejo ir tikrai ne zaidimuose. konsole rinktis pagal zaidimus aisku. xbox one siai dienai imciau tik del forzu. kazkaip nieko daugiau neisskiriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siai dienai be Bloodborne ps4 ir neturi padoriu exclusive ir panasu kad iki metu galo netures,kai tuo tarpu xbox metu galas tikrai turtingas zaidimais nusimato.

Tikrai nemanau kad suklydau day one imdamas xbox,nes zaidimai nusimate idomesni o ir dabar jei tektu atsikratyt vienos konsoles tikrai tai nebutu xbox.

Sulosiu bloodborne ir galvoju infamous prie progos dar ismegint na ir kas po to... Kurie cia tie padorus exclusive,nes as ju kazkaip nematau...

O ir nieko nenusimato siemet...

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejus sarasa vis delto geresni ps4 exliusivai,bent man,mano styliaus,beto daugiau digital versiju palaiko ps4,buvo geriausias man pleistukas toks ir bus,dar seis metais zada ps4 62 exliusivus isleist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.