narkata

The Amazing Spider-Man 2

Rekomenduojami pranešimai

Pirma dalis tarpais buvo labai lėkšta. Na o šitas filmas atorodo nuostabiai, tačiau nereikia pamiršti, jog treileriai gali būti apgaulingi. Dedu daug vilčių, jog šitas filmas gali būti toks pat įdomus ir įtraukiantis kaip ir Batman'o trilogija ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 jog treileriai gali būti apgaulingi

Šita aš žinau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik grįžau iš filmo, tikrai neblogas filmas, 3D efektai nuostabus, humoro irgi nepagailėjo, aišku labai daug buvo ir dramos 

Aišku beveik puse visu efektu, parodė per pačius trailer :( ,Trečia dalis bus

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As va ir katik parejau.Tikrai patiko o dar tie juokeliai jo:DD

Pirma kart tokius 3d efektus maciau.Pries tai nei viename filme nemaciau kad i mane kazkas lektu taip kaip sitame filme.3D efektai tiesiog wow

 

Kad 3 dalis bus ir taip aisku,nes jie jau ir apie 4 sneka:D
Beto tikiuosi pamatyti venom ir carnage:)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra nevienas filmas kur efektai 3D tokie kad viskas lekia į akys (bet jei atmintis neapgauna manęs tai gal ant trupučio daugiau šitam filme)
Bet yra tokie efektai kad jie tiesiog duoda tau ta 3D efektą bet tiesiog, tarpais, PVZ kai lyja, dulkės, smulkios detalės lekia ir t.t.
Kiti 3d efektai tokie kur tiesiog koks medis ar žmogus stovi ar šiaip koks daiktas ir t.t., jaučiasi toks kad tikrai realiai žiūri į ta objektą, negaliu nupasakoti kaip čia pasakyti, kaip sakoma 3d efektas

Ir kaip sakoma nevisi 3d efektai turi būti kad lėktu viskas į akys 

Aišku pasitaiko filmu kur to 3d visiškai nėra, tik užrašas 3d 
Ta pati galiu padaryti su bet kokiu filmu converter 2d > 3d

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi Spider-Man grįžta į Marvel rankas 2017, gal paskui ir X-men susigrąžins 

Bus įdomu žiūrėti spider-man tarp kitu Marvel herojų 

Daugiau info http://marvel.com/news/movies/24062/sony_pictures_entertainment_brings_marvel_studios_into_the_amazing_world_of_spider-man

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisiškai grįžta. Sony pasirašė sutartį su Marvel, kad šie galės kurti naujus žmogaus voro filmus ir kad jis pagaliau bus ir kituose marvel filmuose, bet visos teisės vis tiek dar priklausys sony ir jie finansuos tuos filmus, todėl gausis taip, kad sony vis tiek turės galutinį žodį prieš paleidžiant filmus į viešumą. :D Žinoma, tikrai smagu, kad prie žmogaus voro dirbs nauja ir geresnę patirtį, tokio žanro filmuose, turinti komanda. Beje, sinister six filmas vis dar kuriamas, tai neaišku kaip čia bus dar viskas. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip nevisiškai grįžta bet gera žinia, nes jau senai derybos vyko dėlto Spider-man ,kad galėtu panaudoti tarp kitu marvel herojų 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.