deinaras

gta 5 instaliavimo pamoka

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas turit ideju? Mano Xbox 360 slim 4gb, turiu zaidimams isorini hdd, kaip butu imanoma irasyt GTA V jei reik butinai kelt i pati xbox, o tam vietos neuztenka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit ideju? Mano Xbox 360 slim 4gb, turiu zaidimams isorini hdd, kaip butu imanoma irasyt GTA V jei reik butinai kelt i pati xbox, o tam vietos neuztenka?

 

Bandyk isimest i koki nors usb suformatuota (maziausiai 16gb). Nezinau ar galimas variantas bet gali pabandyt permest ir i pati isorini, tik ne esu garantuotas ar veiks, kiek besidomiu, tiek matau, kad visi metasi i usb arba hdd vidini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit ideju? Mano Xbox 360 slim 4gb, turiu zaidimams isorini hdd, kaip butu imanoma irasyt GTA V jei reik butinai kelt i pati xbox, o tam vietos neuztenka?

 

Nežinau ar pavyks vaizdžiai nupasakoti, bet... Pas mane taip pat 4GB xbox'o HDD. Žaidimai visi išoriniame HDD. Prieš pradedant juo naudotis per Xbox reikėjo jį sukonfigūruoti. Reserved Storage nustačiau maximalų dydį. Berods 16 Gb.

Taip prijungus išorinį HDD dabar visada rodo papildomą Storage Device.

Į jį, per Freestyle dash > File Manager perkėliau GTA 5 pirmojo disko (545408A7/00000002 (su 4 failais viduje)) turinį. Žinoma čia turi būti content/0000000000000000. Jei nėra - sukurti reikėtų.

O antrasis diskas išoriniam HDD, Games/GTA 5/545408A7/00007000.

 

Dar lyg nustačiau, kad praskanuotų per Content settings...

 

Po savaitės įvairių mėginimų, dashboard naujinimų, 1000 tutorial'ų skaitymo - veikia... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasciausia isheitis - ishardyti ishorini hdd ir ideti i xbox vidu. Zinoma ji teks performatuot, t.y dings visa info, tame tarpe ir FSD bei kiti failai. Viskas teks persirasyti ishanaujo, taciau turesit pilnai funkcionuojanti vidini HDD iki 2TB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

todel xbox reikia turet bent su kazkokiu nu kad ir 60 gb hdd tokiem va reikalam. arba flash juk tikt turetu. 4gb slima kas turi tai jau garantija kad del to kils problemu tai reik is kart kazkaip ta issprest jau geriau. del gta 5 . kazkur rase kad irasytas i usb isorini kaip talpa eina geriau nei is vidinio hdd tipo. nu cia vel del to teksturu streamo. bet man jau ir taip susitvarke ten kazkaip viskas ir akiu nebado. is kitos puses tai zaidimas ir susitaikai.

negadinciau isorinio hdd kad idet i vidu xbox. kaip isorinis jis naudingesnis ir praktiskesnis. jau geriau kita isigyt tada hdd kazkoki.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo kaip ir viska susitvarkiau pasiledzia tas screenas t.t bet kai raso loading content del nezinomu priezasciu man visas vaizdas blikscioja ir niekaip neuzkraun pilnai geimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogai ikeliai 1diska ir ciuju jungi per 1diska ir man taspats buvo junk per 2diska

Redagavo deinaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogai ikeliai 1diska ir ciuju jungi per 1diska ir man taspats buvo junk per 2diska

 

aciu padejo man pasirodo tiesiog reikejo failus ikelt naudojant horizon ir per programa xboxe atrakint dlc failus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir visus kitus keliu disku zaidimus...  :genius:

 

Nu ne visus :) Tie kurie be DLC tai biski kitaip, pvz LA Noir ir panasus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.