Butvis

HDMI laidas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Taigi atejo laikas man nusipirkti gera HDMI laida kadangi manajam truksta pixeliu geram vaizdui, turbut todel nes mokejau 30lt uz ji, labai norejau jusu paprasyti, ka galetume pasiulyti is kur pirkti ir koki laida kad isgauciau gera vaizdo kokybe? Manau jau kaina sieks trizenklius skaicius, tai del to nesijaudinu, jeigu galit patarkit ir padekit, dekoju is anksto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laide truksta pixeliu. lol. tiesiog pasitaike gal jau toks. ju stebuklingu nebuna tiesiog brangesni imi tai bent zinosi kad nebus prob.o xbox hdmi versijos ir nereikia aukstesnes jei jau del to galvot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hdmi perduoda skaitmeni signala, tad jis arba yra arba jo nera. Nuo laido kokybes vaizdo kokybe nesiskirs (jei nekalbama apie 3D).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu pas mane stovi china laidas uz 20lt ir nusipirkciau normalu uz 200lt~ ta pati vaizdo kokybe isliktu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man uk reikejo greitai laido tai babaju markete pasemiau lyg uz 2.5 svaro. problemu jokiu nera.veike kai ledas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu pas mane stovi china laidas uz 20lt ir nusipirkciau normalu uz 200lt~ ta pati vaizdo kokybe isliktu?

 

Jei laidas neilgesnis nei 5 metrai tai skirtumo plika akimi pastebimo nebus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie standartiniai buna atrodo 1,5m .kad ilgesnio ir nereiktu.aisku per ilgesni jau kristu kokybe tai tokio jau fufliako geriau neimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.