ppacanas

Xbox360 RGH zaidimu covery

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas galit padet . Niekaip nesuprantu kaip uzdeti Coverius ant zaidimu. Xbox360 rgh. Susitvarkau su iso2god , net parsisiunciu paveiksliuka ir ji pakeiciu ta kur iso2god siulo , bet kai ikeliu zaidima, jo nera. Kai nulauzinejo, sukele 5 zaidimus, tie su paveiksliukais , man niekaip neiseina . Gal kas galit paaiskint, jei nesunku kokiu fotkiu imeskit, nes siaip tai nelabai as jusu tu trumpiniu suprantu . Dekui.

Redagavo ppacanas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fsd indexer padetu.jei ftp susitvarkes tai turetu jie patys atsinaujint per Y.

as tap nustojau del to sukt galva. tiesiog pakeisk zaidimu saraso rodyma I kitoki kur rodo ju sarasa is virsaus zemyn. matysi mazus zaidimu logo ir pavadinimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame reikalas, kad as ne per ftp keliuosi , o per usb flash'a . Pas mane routeris kitame kambaryje , tad netampu tu laidu . Man idomu , kaip reikia ikelt , negi niekas neuzsideje cover'iu. Kiek matau visokiuose paaiskinimuose , kaip zaidimus ikelinet, tai pas visus yra , o pagalbs tai jauciu nesulauksi cia

Redagavo ppacanas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fsd indexer lyg veikia tiesiog per pc.tik reiks is xbox issitraukt info. o siaip nzn dauguma sp zaidimai persieina per diena dvi. greiciau pereisi zaidima nei pasidarysi coverius.lol. na bet pats pagalvok juk po to trinsi ta zaidima.negi laikysi. mano mintis jei fsd to nepadaro pats ir neturi ftp net tai galima ir be coveriu apsieit. idomu kiek laiko ziurim I coveri kol paleidziam zaidima. plius kai zaidimu pasidaro apie 20 jau net nepatogus butu tas meniu su I sonus slystanciais coveriais. per kita meniu matai iskart virs 10 zaidimu sarasa ir viskas aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei Slimas tai per wifi coverius gali FSD susisiusti. Jei ne Slimas, tada lieka arba laidas.... arba:

 

You can do this via a software called GaDaBaMa. Download it from here

 

http://www.gadabama.com/

 

You will then need a copy of your FSD folder. This is the same FSD folder which contains your database and all setting. If this is on your internal HDD then copy it over to a USB and connect the USB to your PC. When you have installed gadabama follow these steps

 

 

1. Open the program.

 

2. Click on settings and then choose 'Select F3 folder'. Then browse to the F3 folder you just copied from your xbox's HDD and select it.

 

3. Click on Import F3 data

 

4. Click on the tab that says 'All Games'.

 

5. A window will popup with various options, change them to this

 

 

 

Untick - Delete folder content

 

Untick - Exclude box arts and covers

 

Untick or Tick - Overwrite existing images - if you want to update already updated covers in FSD + other data.

 

 

 

You can enable/disable other options based on your preferences, most of them are quite clear anyway.

 

 

 

6. When done press the download button and then click on the button that says 'sync'.

 

7. If you want to download things from the jqe360 database then go to the next tab. Its pretty straight forward from there.

 

8. If some game isn't available in the XBL marketplace then the automatic sync wont work and you'll have to manually get the data. Understanding the manual settings is quite simple. Things in green are stuff that is available for the game, red color means those things aren't available. When you click on a red icon you will be prompted to either browse for that content from your PC or enter it manually. When done click on the 'tick' button at the top of the program (its the first button there). Press sync then to add your manual covers to the FSD folder.

 

 

 

9. When everything is done, just copy this folder to your internal HDD or external (whichever you are currently using). You can either replace your current FSD folder with the edited one using XEXmenu or rename the older folder to something else and use this one instead.

 

 

 

10. You might want to keep a backup of your original FSD folder, just in case something goes wrong.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitiek vargo ir su kiekvienu naujai ikeltu zaidimu vel ta pati reiks daryt. gal geriau nereikia. :working: nebent tie patys zaidimai gules puse metu tada gal ir galima.

 

o siaip gmr pas mane su laidu ftp veikia viskas. fsd naujausias. bet nei coveriai nei updeitai nepasidaro.tai ne viskas dar taip paprasta ir pasijungus ta ftp.

nei per jqe360 neveikia. krc per niekur kas susije su netu neina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus arba network configuration problema arba routeryje, kazkas kazkur blokuoja. Siaip teko tokias kelias matyt, resetinus visus nustatymus ant network settingsu ir padarius auto bei resetinus routeri bedos dingdavo lyg ju nebutu net buve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

routeris resetinamas karts nuo karto. ten viskas auto stovi. kur dar nustatymus resetint ? paciam xbox buvo auto, bet su auto keiciasi IP neina nieko normaliai ikelt per ftp. cia pasitaiko sitas daznai su naujais fsd dalykas tai padariau manual ir sukelimais per ftp bedos dingo. per fsd buvau megines viska defaultint irgi. niekas nepasikeite. kur rodo IP per fsd kampe. tai status kartais buna idle, kartais ftp connected , megines ir tokiam i kitokiam statuse irgi pasikeitimu nera. tiesiog jis parodo kad updates ten 4 bet kabutese greitis buna 0.00 ir niekas nesisiuncia iskart baigia.

tai jo man irgi mintis kad kazkas kazkur blokuoja man ta dalyka. bet nesugalvoju kur :working:

o neto laida jei tiesiai i xbox ikist na aplenkiant pc isvis. ar taip galima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat tiek visi rankiniai nustatymai del IP keitimo manau ir itakoja. Visuose languose turi buti auto, dar yra kazkur salia reset to default.

 

Siaip kiek pastebejau tai cia arba PC arba routerio bedos su tais IP keitaliojimais. Nes tiek namie tiek ofise niekad gyvenime nera IP pakeites routeris. Gal aisku nuo konfiguracijos priklauso, nes esu priskyres 10 ip adresu konsolems, tai kaskart randomu viena parenka, bet niekad auto nekeicia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai tas IP kaitaliojimas niekaip nesusijas butent su fsd ? na pc tai IP nesikaitalioja. nes daug kam tas buvo. gal senas fsd ir butu geriau kas ten zino bet del coveriu kazkaip neverta. o TU susikeli kad ir per content manager be prob.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tikrai ne konsoles beda besikaitaliojantis IP. Pastatyk savo konsole pas mane darbe arba namie ir 48h niekas nesikeis. Cia tik tinklo bedos.

 

Ir siaip IP adresa konsolei suteikia tinklas :) Nebent manual darai, tada konsole deleguoja savo ip tinklu. O ant auto ji gauna tai ka duoda tinklas.

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo bet su manual fpt veikia puikiai .ir content manageris pasijungia su xbox ir viskas irgi veikia.ir content manageris kontaktuoja su netu per pc ir tuo paciu metu updeitina i xbox .tai taip veikia. tik per xbox neveikia. jei daryciau ant xbox network auto tai keitinetusi IP tada isvis nieks neveiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip minejau, ne FSD ar xboxo cia beda. PVZ pas mane 500GB hardas uzsipildo geimais nei karto ip nekeisdamas, o pas drauga tas pats xboxas su tais paciais nustatymais jau keitalioja IP. Taigi isvada kaip ir aiski.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daro auto nustatymus ir susipucia per kelias minutes kol ip nepakeicia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.