narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , kas gali padeti nulauzti ps3 slim 4.66 , as mazdaug zinau kaip ka daryt bet kur gaut pati ta jailbreak.. sorry esu naujokas nelabai ka nusimanau. Dekui is anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , kas gali padeti nulauzti ps3 slim 4.66 , as mazdaug zinau kaip ka daryt bet kur gaut pati ta jailbreak.. sorry esu naujokas nelabai ka nusimanau. Dekui is anksto.

Tu pats nensilausi. Jeigu butu tavo versija ne 4.66, o 3.55 tada viskas ok. Tavo atveju naudojamas downgrade budas.

Va tep va :)

Gal žinot kur Kaune pigiausiai daro atrišimą? Gal yra kas iš Forumiečių padarytų nuolaidą? :)

35 eu. savanoriu pr. 155 imones pavadinimoneprisimenu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu PS3 ir juo skemingai naudojuosi. TIk dabar iskilo vienas klausimas. Parsisiunciu zaidima (Shadow of mordor), isikeliu i vidni HDD, bandau paleisti per multiman ir raso:
"The game requires 4.65 firmware version. Do you want to change it to your current 4.55 version? NOTE: The operation will fix 80010009 errors for 4.20-4.31FW games/ updates if files are encrypted with 4.20/0x1c or lower key revision.

Lieka du pasirinkimai "Yes" ir "No". Ar galima spausti "Yes"? Gal reikia kazkokiu papildomu lauzimu ar pan? Bandziau googlint tai normalaus atsakymo neradau. Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia visiem po Habib naujos 4.70 cobra 1.00 dabar kai kurie zaidimai pasileidzia is multiman 4.66, bet kai kurie jau nebe? . meginta ir su irismanager kuris palaiko 4.70 vistiek ne viskas pasileidzia. tai juodas ekranas , o GT6 po naujo 1.17 patcho isvis nesileidzia.

:poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja nepataise. vel gryzau prie habib. webman mod kazka paleidzia , irisman kazka paleidzia irgi bet ne viska. pvz beyond two souls nustojo pasileist irgi. pries tai su 4.66 habibo ir multimanu 4.50 nebuvo bedu.


update: GT6 pasileido tik istrynus vis jo Data , tai yra visus updeitus. cia gal tas 1.17 updeitas kazka suvele su cfw, nes dariau updeita online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasijungiau ps3 ant kito tv su hdmi>dvi laidu, ir vaizdas pasidarė toks keistas , net sunku paaiškinti , kai greit eini per menu ar šiaip žaidimą žaidi , vaizdas lyg lagina ( uzsilieka truputi senas vaizdas ir viskas atrodo vos ne suletintai ) , kas čia gali būti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustatymus vaizdo žiūrėk. Hercus nustatyk aukštesnius gal padės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerandu per ps3 tokio nustatymo kad pakeistų hz , o ant irgi nėra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujas ir visai žalias ant konsolių, reikalas toks, man reikia žmogaus kuris sugebetu paaiškint kaip susiupdatint ps3 jailbreakinta, bandziau googlint bet ten vieni vienaip kiti kitaip pasakoja... siuo metu pas mane yra rogero 4,55 cfw, būtų gerai susiupdatint y nauja versija nes nauji zaidimai meto erorus ir nepasileidzia... gal atsiras kasnors galintis koki apmokyma pravest :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip bet susitvarkiau, dėkui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jungiant GTA V manes prašo updatint software, ar galima updatint tiesiog per interna ar reikia updatint is usb kaip ir cfw ar vapsie neupdatint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.