strelok16

Koloneles

Rekomenduojami pranešimai

Verta is vis Genius koloneles pirkt? Jei imt tai is rimtesniu audio kompaniju kanors turbut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kam imt tokias kurios tiktu kaimynam tada? arba gera garsa , arba nemetyt tam pinigu kad pirksi tai kas neduos gero garso kad kaimynai netinka. pas mane kaimynai niekad netiko todel pasirinkau ausines. tada visi tinka ir ne vieno nesigirdi :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, padorios ausines kainuoja ne ka maziau nei geros koloneles :D Koloneles sios vargu ar skleis tiek bosu, kiek 2.1 .

 

Doncius. Beda ta, kad rimtos firmos "rimtai" ir ima. Siuo metu as tikrai negaliu moketi 500+ LT uz koloneles :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, padorios ausines kainuoja ne ka maziau nei geros koloneles :D Koloneles sios vargu ar skleis tiek bosu, kiek 2.1 .

 

Tokios kompanijos kaip genius, hama, 4world ir t.t. man tas pats kas optima linija. Kolonėles reikia pirkti bent jau geras/vidutines ( nekalbu apie galingumą ) jeigu nori normalaus, kokybiško ir švaraus garso. Jeigu problema kaimynai tai žiūrėk į ausines, nes dabar juokingai skamba. ,, Tipo pasiimsiu š****** kolonėles kurios taip pat trukdys kaimynams kaip ir geros, bet pats trukdydamas kaimynams klausysiu šudinos kokybės garsą " :trl:

 

O pagal tavo galimą sumą nelabai kas padoraus išeina, bet pridėk prie jos dar + - 100lt ir jau galima žiūrėti ( nes manau vis tiek daiktą perki ne dienai ir ne dviem )

 

Iš kolonėlių ( iki 300lt ) pvz :

 

Edifier R2000T

Edifier R2500

Dar gali kažką iš Microlab solo serijos pasižiūrėti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imciau kanors is 5.1 sistemu su integruotu Pro Logic II (Movie). Turiu Logitech Z-5500 sistema tai nuo paprasto stereo labai skirias. Garsiai neklausau tai ir kaimynu neprizadinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kalonkes prie televizoriaus prijunkt nes man neveikia kai prijungi ir nustatai isoriniai garsekalbiai. jungiu pc kolonkes.

ps sorry pataisiau ne prie pc o prie tv

Redagavo deinaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kalonkes prie pc prijunkt nes man neveikia kai prijungi ir nustatai isoriniai garsekalbiai. jungiu pc kolonkes

Rly nigga?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.