Ignass

GTA 5 Online

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu Jailbrakinta Ps3, turiu GTA isirases tik neisivaizduoju kjp GTA 5 online zaist, gal kas galit pasakyt ka reik daryt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo puikiausiai iseina. Isirasyk naujausia CFW 4.50

 

o tada nedingsta failbreak ? (labai siauros žinios mano failbreak tai domiuosi)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei isirasysi OFW tai dings,jei isirasysi CFW tai ne. Siaip nebutina 4.50 cfw, uztenka tik spoof isirasyt. Tuomet kai paleisi GTA paprasys parsiusti 1.02 update. Sutik. Jis apie 30-40mb uzims. Po to kai uzsikraus zaidimas spausk start,per menu pasirink Online ir zaisk :)

P.S. Ne failbreak, o jailbreak.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei isirasysi OFW tai dings,jei isirasysi CFW tai ne. Siaip nebutina 4.50 cfw, uztenka tik spoof isirasyt. Tuomet kai paleisi GTA paprasys parsiusti 1.02 update. Sutik. Jis apie 30-40mb uzims. Po to kai uzsikraus zaidimas spausk start,per menu pasirink Online ir zaisk :)

P.S. Ne failbreak, o jailbreak.

 

jo, jailbreak, o ne failbreak :D dekui uz paaiskinima, reiks toliau pasidomet, kad neklysciau taip kvailai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ban rizika yra, bet jei naudosi stealth multiman, nenaudosi kitu homebrew online, necheatinsi, nezaisi neisleistu zaidimu, naudosi psn tools ar panasias programas,kuri paslepia tavo informacija, tai bano neturetum gauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps3hax.net, ps3news.com. Galu galiausiai per google paieskok :) Kai grisiu namo numesiu linka.

Edit: Nu va. Parsisiųsk 4.50 CFW iš čia, bet geriau siūlau laukt kol Rebug ar Rogero išleis naują CFW, nes jų vardas geresnis, ir gal jie suras dar kokį būdą, kuris padės sumažinti ban riziką. Kodėl siūlau rašytis cfw, o ne spoofer? Skaičiau, kad su juo kai kurie žmonės gavo ban tik prisijungę į PSN. Po to siuntiesi Stealh multiman iš čia. Tau reikia tik multiMAN ver 04.50.00 STEALTH (20131003).zip failo. Įrašymo instrukcija turėtų būt viduje. O PSN Tools, psninja negarantuoju, kad veikia ant 4.50. Pasieškok jų nuorodų, pabandyk. Tik išsitrink visas homebrew iš ps3 ir junk online tik tada, kai jau būni užsimuontinęs žaidimą.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atnaujinau savo pranešimą viršuje. Jeigu kažkas neaišku, neišeis, mėtys klaidas, neveiks nuorodos, tai rašykit. Iš vis galvoju kai turėsiu laiko visus aktualiausius klausimus ir pamokas sudėsiu į vieną temą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau isvykes, dabar siunciuosi ta stealth multiman,tikiuosi gausis isirasyti. Pas mane dabar yra rogero 4.41,kaip suprantu gta v prasys 4.50? Is kur jy gauti galima? Kaip jy irasyti? Ir kas per psn tools ir ta ninja? kam jie? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau isvykes, dabar siunciuosi ta stealth multiman,tikiuosi gausis isirasyti. Pas mane dabar yra rogero 4.41,kaip suprantu gta v prasys 4.50? Is kur jy gauti galima? Kaip jy irasyti? Ir kas per psn tools ir ta ninja? kam jie? :D

 

Anam poste yra 4.50 cfw linkas. Tiesiog įsikelsi į flashą (PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP) ir atnaujinsi per XMB arba per recovery menu. O psn tools ir ps ninja sumažina ban tikimybę, bet jų nėra pritaikytų 4.50 cfw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4.50 Rogero dar nėra, REBUG taip pat. Kada jie išleis savo CFW neaišku. Su 4.50 habib viskas tvarkoj, daug kas ją naudoja. Rašykis ją. Aš gal irgi kada radęs laiko įsirašysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.