Skrudžas

FSD įrašymas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

norėčiau jūsų paklausti keleto dalykų, būčiau dėkingas, jei galėtumėt padėti.

 

Taigi, viskas buvo taip: atsirišau xbox'ą; ilgai ir laimingai žaidžiau, kol mano FSD pradėjo ilgai krautis, kartais išvis neužkraudavo, o geriausiu atveju, tai per 8 minutes kažkur tik užkraudavo. Toliau. Vieną gražią dieną žaidžiau su xbox NBA 2K13 ir norėdamas pasijungti kitą žaidimą perkroviau xbox, ir perkrovęs laukiau kol jis pasijungs. Ir žiūriu, užsikrovė originalus xbox dashboard'as. Nesupratau, mėginau iš naujo perkrauti, bet vis tas pats. Nuvežiau atgal į taisyklą, tai pasakė, kad užlinko HDD. Persivežęs xbox'ą namo, aš jo HDD suformatavau ir kaip supratau, jis vėl veikė.

 

Tad klausimas jums, ar man eitų į jį įrašyti FreeStyle dash kaip ir buvo seniau? Ir ar labai sunku tai padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, nekroshius. Įsirašiau FSD viskas veikia.

 

Toliau, ką dar turėčiau daryti įsirašęs FSD? Ar man reikia dar sukurti kažkį folder'į žaidimamas? Na tiesiog, norėčiau sužinoti, ką turėčiau dar padaryti įsirašęs FSD, kad jis pilnai funkcionuotų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki dar kartą,

 

susidūriau su tokia problemėle. Aš savo FSD pasijungiu per xexmenu 1.2 ir šiandiena jis man kažkodėl neužsikrauna, tiesiog kai paspaudžiu ant xexmenu atsiranda juodas ekranas ir išnaujo xboxas pasijungia (originalus dashboardas). Kaip galėčiau ištaisyti šią bėdą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai apie ta pati pries tai cia ir buvo kalbeta lyg. isirasyk FSD normaliai, isirasyk dashlaunch, ir susitvarkyk su sitais dviem kad dashalaunch paleistu tau fsd ir nebus problemu. reiktu viso labo paziuret 2,3 video ir viska pasidarytum .video reikia ieskot butent apie fsd . cia zodziais to neaprasysi kaip ka daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.