DozY

Siaubo filmas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal galetumet pasiuti kokiu geru siaubo filmu? Geriausia, kad nebutu labai seni ir svarbiausia, lad butu siaubo, o ne tik aprasyme tai matytusi (reikia visgi pagasdinti panele :D) Aciu ^-^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beda, kad nori naujesniu... "Sinister" ziurejau ir stipriai rekomenduoju, jau man metu nemazai ir perdaug siaubo filmu esu mates, kad issigasciau. Sitas filmas sugebejo mane isgasdint ne viena karta. Pries tai atrodo paskutini karta siauba jauciau japonu "Grudge 3", siulyciau visas 3 dalis, tik butinai japoniskus, o ne amerikietiskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu man dar vienas senesniu laiku baisus buvo su nikole kidman "The others"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mates as nemazai siaubo filmu tai cia mano baisiausi : Paranormal activity (tik 1 dalis, i kitas net nesidairyk) ir Insidious pirma dalis. Dabar pavardinsiu, kurie idomus siuzetu, bet, man asmeniskai, nebaisus : The Omen, Sinister, The Shining (must see, jei dar nemates), The Cabin in the Woods, Blair Witch Project, Madhouse. Siuo metu daugiau neatsimenu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems už pasiulymus :thumbsup4: Vakaras nusisekes :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spjaunu ant tavo kapo (1,2) , Ir kalnai turi akys (1,2) , The Purge tikrai geras veliau papildysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pavardinkit dar čia neminėtų gerų siaubo filmų. Patinka ne vien skerdynės kaip saw12345, bet ir su mintim kažkokia. pvz kaip lazarus efect, the others ir t,.t. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex ko tais tiek atsiminiau, gal ir kiti nėra tokie siaubo bet jie eina į ta kategorija (čia man kurie patiko, nors aš labiau mėgstu dabar Sci-fi vaikystei Horror kotais dabar man jie visi tokie neįdomus, gal kad nebaisus užaugau, yra tikrai geru senu siaubo filmu, bet tikrai neatsimenu aš jų,

Deliver Us from Evil (2014)

Maggie (I) (2015)
Penny Dreadful (2014– )
From Dusk Till Dawn: The Series (2014– )
The Green Inferno (2013)
World War Z (2013)
The Colony (I) (2013)
The Dyatlov Pass Incident (2013)
Silent Hill: Revelation 3D (2012)
Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)
Daybreakers (2009)
I Am Legend (2007)
The Evil Dead (1981)
Aliens (1986)
Sinister (2012)

Mama I (2013)

Sinister 2 (2015)
The Mist (2007)
1408 (2007)
Orphan (2009)
Silent Hill (2006)


Alien (1979)
The Thing (1982)
Dawn of the Dead (1978)

I Saw the Devil (2010)

Evil Dead II (1987)


The Fly (1986)

Dawn of the Dead (2004)

From Dusk Till Dawn (1996)

In the Mouth of Madness (1994)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

It Follows, halloween visos dalys, The Babadook (labai daug kas teigiamai vertina, man asmeniškai labai pigus filmas pasirodė), eden lake, mientras duermes (sleep tight), You're Next, ils,(them)the uninvited, funny games, orphan, the collector abi dalys, the strangers, wolf creek, the skeleton key, the caller, frozen, the shrine, Identity (iskart rekomenduoju jeigu nemates),The Devil's Rejects, the gallows, as above so below, the atticus institute, mystic river (ne siaubo, bet toks mistinis, kriminalinis),the hitcher, The Devil's Advocate.

Manau daugelį filmų būsi matęs, čia eksprontu parašiau kas šovė į galvą, šiaip daug matęs filmų, jei reiks rašyk į PM, ką nors parekomenduosiu. Nors paskutiniu metu sunku gerą horror movie rast, nes daug kvailų mesmalių tik pridaryta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.