Thetruth

Let's play live edition

Rekomenduojami pranešimai

Žinau, kad yra tema kur vieni kitiems ieško partnerių padėti surinkti platinum žaidžiant online ir pan, bet čia truputį kitoks tikslas, jei neatsiras norinčių prisijungti, temą bus galima ramiai trinti.

 

Taigi dabar online galimybiu laikais visi tuo naudojasi ir ramiai pliekia, vienas draugas Uk, kitas Koraluose, headsetai ir pan, bet nežinau, gal aš čia toks vienas, bet ilgiuosi senų NES, Segos, PS 1 eros laikų, kai jei neturi konsolės arba dažnai nors ir turi, eini žaisti pas draugą arba jis eina pas tave smagiai pasedėti ir kartu kažką papliekti.

 

Norėčiau kažką panašaus padaryti ir aš, susitikti, patauzyti apie žaidimų industriją, muziką, filmus etc ir tuo pačiu smagiai kartu pažaisti su alaus buteliu, jointu (jei žmogus kaip ir aš neatsisako aitriosios :) ) ir užkandžiais, jei atsiras ir kita dūšia kuriai smagu žaisti kažką dviese maloniai prašom

 

Čia jau derybų klausimas, bet man smagiau lošti kažką single player, bet dalintis pulteliu, kaip, kad  buvo seniau. Tai yra vienas žaidžia, kitas komentuoja kažką, prikolina, paskui keičiamasi vietomis ir lošia kitas. Tokiu būdu būtų galima parinkti kokio žaidimo platiną (mano, paskui kito žaidėjo ir pan), ar pasirinkus kartu per kelias sesijas pereiti kažką nuo nulio. Aišku galima ir dviese persimesti kažką, bet turiu tik vieną pultą (antrą reikėtų atsinešti) ir iš tokių grajų turbūt tik Blur ir Fifa 11 kur galima dviese žaisti. 

 

Dabar žaidžiu Batman arkham asylum, jei yra noro būtų galima kartu paskui bandyti pasiekti platiną, ty pereiti ant hard, surinkti likusius trofėjus ir pan. Bet kaip ir minėjau galima tartis ir dėl kito žaidėjo žaidimų ir platinos rinkimo jo acc ar tiesiog šiaip perėjimo single player.

 

Veiksmo vieta: Vilnius, netoli halės turgaus,

konsolė: PS3,

laikas: savaitgaliai

žaidimų listas čia: http://www.playmanija.lt/galerija/f29859/20131006-130021/  (vis pildysis, artimiausi grajai uncharted 2,3, mass effect 2,3).

 

Ai yra amžiaus cenzas, bent nuo 20m  :)

 

 

Nežinau ar pakankamai aiškiai suformulavau temą, bet su družoku parūkydami labai smagiai perejome Demons souls. Kaip ir minėjau jei sh gausis galima ramia dūšia trinti.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur tu cia matai diskusija apie tai? Ar taip nieztejo pasakyti nuomone?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

narkotikai - blogis

Ne į temą

Kas kur kada ?

 

 

 

Tikrai geras straipsnis (sėkmės tau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia manau dėl jointo, jei žmogus nori apie tai pakalbėti, gali sukurti temą ir diskuoti ten, čia daugiau nematau reikalo offtopinti ta tema. :)

 

O sėkmės matyti prireiks, nes arba vilniuje niekas negyvena, arba niekas taip nebegeimina, arba tiesiog nesuprasi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na Vilnius miestas nemažas. visi užimti, visi dirba. gal ir galima kokį penktadienį/šeštadienį - nes kitomis dienomis tiesiog darbas, o po darbo jau norisi tik namo, pavalgyti ir į lovą :)

antrą pultą ps3 turiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Artmiausi realūs planai gruodžio 14d. (šeštadienis)

 

Pereiti kiek bus noro Batman Arkham Asylum ant Hard sunkumo (riddles bus jau surinkta, tad jokio backtracking), damušti likusius challenges ir turbūt kelis likusius trofėjus.

Arba LA Noire kiek bus noro pereiti misijas su 5 žvaigždutėmis, pabaigti landmarks, auto rinkimą ir 50filmo juostų. Kadangi jau yra 194myliu trofėjus viskas būtų daug greičiau, nes visur būtų nusikeliama su auto funkcija.

Kaip ir minėjau galima parinkti ir kito žmogaus platiną pakaitom, o jei žmogui tas neaktualu galim tiesiog šiaip palesti kažką iš jo arba mano kolekcijos, o svarbiausiai šiaip smagiai praleisti laiką.

Tokie tad planai, jei kažkas susidomėjo PM. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.