narkata

PS4 Kviečiamės į draugus

Rekomenduojami pranešimai

nevisu skoniai turi būti tokie kaip tavo, pas mane dauguma mėgsta NBA ar fifa ar koki Destiney COD arba BF - aš tokiu nežaidžiu

BF žaidžiau senai bet jei žaisiu aš ji vėl, tai tik nebent jei bus BF bad company 3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nevisu skoniai turi būti tokie kaip tavo, pas mane dauguma mėgsta NBA ar fifa ar koki Destiney COD arba BF - aš tokiu nežaidžiu

BF žaidžiau senai bet jei žaisiu aš ji vėl, tai tik nebent jei bus BF bad company 3 :)

Nu taip, bet man geriau vienas koks draugas negu liste 100 draugu su kurias, net nežaidžiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada galiu pasakyti kad galiu visus trinti aš savo draugus, nes aš žaidžiu tada kai aš noriu, ir organizuoti man butu labai sunku kad galėčiau su ko nors žaisti koki nors žaidimą, arba būna atveju kai aš noriu žaisti ta žaidimą man siūlo koki PVZ.: COD tai iškart atsakau jiems tokiu žaidimu aš nežaidžiu MP man dabar nelabai yra aktualus, bet aišku sužaidžiu , bet kaip dauguma mane jau žino čia kad aš esu žaidimams išskirtiniams skoniams ,tokie kaip Sport ar FPS žaidimams aš sakau ne, o čia dauguma būtent mėgsta tokius žaidimus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip, bet man geriau vienas koks draugas negu liste 100 draugu su kurias, net nežaidžiu. :D

Keista,pamenu sakei Bf4 megsti, o ji daug kas losia :) idealiausia sestad sekmad rast draugu palost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šeštadieniais ir sekmadieniais daugiausiai būna Viskis, Vodka , Alus ir paskui klubas :) nėra kada žaisti, aš dažniau žaidžiu nuo pirmadienio iki penktadienio tomis dienomis, bet ne savaitgaliais , plius priklauso kokiomis dienomis dirbu nes mano yra slenkantis grafikas darbo (kaip sakoma slidus kaip gyvatė esu) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4 (only)

zaidimai: Sniper Elite 3, Fifa 15, Watch Dog, Battlefield 4, Driveclub.
Žaidžiu vakarais ir savaitgaliais

PlayStation Network vardas: macikinis1

Redagavo macikinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista,pamenu sakei Bf4 megsti, o ji daug kas losia :) idealiausia sestad sekmad rast draugu palost

 Tai kur sakiau, kad nemėstu? :D net premium nusipirkau penktadieni su plius kainavo 15 svaru tai iškart paimiau iš store. O šaip kai žiūrėdavau visada kaina būna 39,99 svarai o čia p*** 14,99. Ir trials fusiun kainavo irgi popigai kažkada paimiau, kai buvo plus deals savaite.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tai kur sakiau, kad nemėstu? :D net premium nusipirkau penktadieni su plius kainavo 15 svaru tai iškart paimiau iš store. O šaip kai žiūrėdavau visada kaina būna 39,99 svarai o čia p*** 14,99. Ir trials fusiun kainavo irgi popigai kažkada paimiau, kai buvo plus deals savaite.

Ne tik sakau,kad is tavo daugelio draugu BF4 tikrai rasi su kuo lost :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantas0715, Zaidziu Driveclub, minecraft ir nesenei pradejau Destiny (Dar tik 4lvl).

Redagavo KYPiSAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dainiusdt

zaidimai polkas Destiny, Need For Sped Rival, Call Of Duty Ghost ir The Last Of Us Remastered.

Laikas 8-11h 12-16h.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ecuParazyth

 

Destiny, fifa14, driveclub, watchdogs, last of us.

Redagavo Parazyth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.