Dowydas

Septintoji konsolių karta

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi jau pasirodė aštuntoji konsolių karta, sugalvojau sukurti temą, kurioje galėtume padelioti kiekvienas savo mintis apie septintąją konsolių kartą (Xbox 360, Playstation 3, Wii, Wii U?).

Turėjau bent vieną iš 3-6 kartos konsolių, tačiau jas įsigydavau veliau nei jos pasirodydavo, o 7 kartos konsolę buvau pasirįžęs įsigyti kuo greičiau po jos išleidimo. 2005 metais buvau daugiau mažiau Sony stovyklos pusėje. Tuo metu buvau nusipirkęs žurnalą apie video žaidimus kuriame buvo Xbox 360 ir PS3 apžvalgos dar prieš išleidimą. Galvojau tik apie PS3, nemačiau jokių pliusų Xbox 360 konsolėje. Tačiau 2006 metų pavasarį, būtent įsigijau Xbox 360, PS3 dar nebuvo pasirodęs, taip ir likau su šia konsole. Perėjimas prie HD grafikos buvo tiesiog kažkas nerealaus, tuo metu man buvo 14 metų ir buvau tiesiog sužavėtas. Kiek vėliau įsigijau Wii, bet Wii buvo pirktas tik dėl kelių žaidimų tai Gamecube ir Wii Resident Evil dalys, bei kiti siaubo žaidimai. Žinoma su laiku išbandžiau ir didžiąją dalį Wii ekskliuzyvų. PS3 buvo paskutinė konsolė kuria įsigyjau, o ją įsigyjau dėl ekskliuzyvų. Žiūrint šiomis dienomis, esu nusivylęs septintąją konsolių karta, bent jau Xbox 360 ir PS3, kadangi su šia karta išnyko tikri survival horror žaidimai (išimtis: deadly premonition). Dauguma žaidimu tapo holivudiniais, popsiniais žaidimais, kurie skirti kuo didesniai žmonių masei ir yra tiesiog buki. Bet čia verslas ir visa tai normalu. Wii vienintelė tos kartos konsolė kuri pateisino mano lūkesčius. Apie Wii U nieko pasakyti negaliu, kadangi jos dar neišbandžiau.
Iš naujosios kartos nieko ypatingo nesitikiu, kadangi žaidimai skirti vis platesnėms masėms ir prie senosios struktūros jie tikrai negrįš. Smagu dėl Indie žaidimų. Tiek Xbox One tiek PS4 mano galva yra daugiau mažiau vienodos konsolės, bent jau žvelgiant į visas konsolių kartas... Didžiausia ir nereali svajonė būtų jog, kažkas kitas išleistų konsolę, kuri nebūtų tik galingas PC dėžėje, bet teks toliau sapnuoti apie Dreamcast 2 :D.....
Su laiku turbūt papildysiu savo mintis, o dabar būtų smagu išgirsti jūsų mintis apie septintąją konsolių kartą.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JEI NEKLYSTU  wii U yra jau astuntos kartos atstove :) pats neseniai nusipirkau ps3  tai man dar grafika visai gera ir esu patenkintas, suprantu tuos kurie verkia del grafikos, nes jie jau ta konsole turi ne vienerius metus ir jiems jau nieko naujo, bet man tai dabar yra wow:) ateityje gal ir wii paimti reiketu - kai dar ji nera jau tokia brangi ir x36o del eksliuzyvu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo Wii U jau skaitosi prie aštuntos kartos, tad palinkim ją kitam pasvarstymui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamastymų tema :D Na į septintą kartą įžengiau l. vėlai, 2010m pabaigoj :D iki tol segos, ps1 ir ps2 buvo,jis labiausiai patiko. Svarsčiau ar imti ps3 ar x360, bet pagrinde dėl kainos x360 paėmiau,grafika po ps2 atrodė l. gera, bet per 3 metus išsisėmė man, ir peržaidžiau savo norėtus žaidimus, atsirado Ps4 su savo naujovėm ir galimybėm, imsiu jį. Nusivyliau iš dalies live nebuvimu po rgh (aišku pats kaltas), online kol buvo tai šiek tiek įdomiau ir galimybių daugiau buvo,tik žaidimai brangūs ir pats live. Pabodo ir perėjau dominusius žaidimus kaip sakiau, ir manau po truputį kūrėjai į next gen jau suka žaidimus exclusive ir t.t.,kaip manot? Ir Dovydai, tavo mėgstamiausia konsolė Dreamcast,kaip supratau? kodėl?  :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamastymų tema :D Na į septintą kartą įžengiau l. vėlai, 2010m pabaigoj :D iki tol segos, ps1 ir ps2 buvo,jis labiausiai patiko. Svarsčiau ar imti ps3 ar x360, bet pagrinde dėl kainos x360 paėmiau,grafika po ps2 atrodė l. gera, bet per 3 metus išsisėmė man, ir peržaidžiau savo norėtus žaidimus, atsirado Ps4 su savo naujovėm ir galimybėm, imsiu jį. Nusivyliau iš dalies live nebuvimu po rgh (aišku pats kaltas), online kol buvo tai šiek tiek įdomiau ir galimybių daugiau buvo,tik žaidimai brangūs ir pats live. Pabodo ir perėjau dominusius žaidimus kaip sakiau, ir manau po truputį kūrėjai į next gen jau suka žaidimus exclusive ir t.t.,kaip manot? Ir Dovydai, tavo mėgstamiausia konsolė Dreamcast,kaip supratau? kodėl?  :cheers:

Ammm sunku apsispręsti tarp SNES ir Dreamcast. Bet turbūt Dreamcast. Tiesiog ji išskirtinė, tuo metu stebino viskuom kuom galėjo, daugybe Survival Horror žaidimų, dėl ko aš ir vertinu šia konsolę, taip pat tokios klasikos kaip Shenmue, Blue Stinger, patogiausias pultelis iš visų konsolių. Dar ir dabar žaidžiu su ja, tiesiog jokia kita konsolė nepaliko tokių atsiminimų kaip Dreamcast.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau, pats norėčiau išbandyti kada  senąsias dreamcast ir sega saturn, įdomios man jos savo žaidimais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man ši karta taip pat nebuvo labai ypatinga, nes per tuos maždaug 7-8 metus, būtent ps3 ir xbox 360 konsolėms nepasirodė kažkokie tikrai originalūs ir įdomūs žaidimai, vieninteliai kurie tikrai man buvo kažkas "wow" buvo batman ir uncharted serija, visa kita buvo tas pats per tą patį, lenktynės arba šaudyklės ir labai daug žaidimų orientuoti į kosmosą ir ateivius... Beje, nebandžiau mass effect serijos dar, bet greitu metu žadu prisėsti prie jos, tai tikiuosi, kad bent dar viena serija prisidės prie tų 2 :) Na, o visos kitos frančizės, senosios ypač, buvo iškastruotos, kaip resident evil, silent hill, final fantasy, need for speed,  devil may cry... Tiesiog, kaip temos autorius rašė, viskas šioje kartoje supopsėjo ir buvo pritaikyta didelėms masėms žmonių.Beje, man kai kurių žaidimų smagumą gadina online visos galimybės, ypač kai resident evil žaidimai paliko labiau orientuoti į action ir online  :dwn: Na, o su wii kita situacija, iš tiesų puiki konsolė, tokia tikra old school konsolė, dauguma žaidimų turi normalius story mode, jokių DLC (žinoma yra keletas, kurie turi, bet tikrai ne kas antras) ir svarbiausia, kad tie žaidimai tikrai originalūs ir įdomūs, kaip super mario galaxy abi dalys, mad world, no more heroes, resident evil žaidimai, mario party, wii sports, wario ware, rhythm heaven, new super mario bros, super smash bros, mario kart, na ir dar daug kitų, kurių turbūt net nebandžiau :) Tad, 7 konsolių erą, bent man, gelbėja wii, nes ji pasiūlė tikrai gerų ir linksmų žaidimų :) Čia tik mano nuomonė, todėl wii hater'iai, nepulkite manęs.

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man ši karta taip pat nebuvo labai ypatinga, nes per tuos maždaug 7-8 metus, būtent ps3 ir xbox 360 konsolėms nepasirodė kažkokie tikrai originalūs ir įdomūs žaidimai

ką galėčiau išskirti iš žaidimų current gen, tai Alan Wake labai patiko istorija, žaidžiau ir kaip kokį gerą serialą vis spėlioji kas bus,žiauriai įdomu,nustebino geimas. Ir gta 5 istorija labai patiko,pabaigoj iškart net ėjau parūkyt padaręs pauzę, kai reikėjo apsispręst dėl "survival"... :D :D šitie du geimai įstrigo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del žaidimų tai man geriausias 7 kartos žaidimas tai Deadly Premonition. Žaidimus kuriuos galėčiau pereiti ne kartą tai: Alan Wake, LA Noire.
Dar vienas 7 kartos konsolių atradimas, man kaip bugnininkui buvo Guitar Hero, Rock Band žaidimai, kadangi buvo galima prisijungti tikrą elektrinį drum kit'ą o žaidžiant Expert + rėžimu, natos praktiškai atitinka idealiai tikrąsias natas, todėl buvo galima tiesiog daug smagiau coverinti įvairias dainas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Metal gear solid 4 ant PS3 galiu žaisti ir žaisti niekad isai man neatsibos 
nežinau kiek kartu aš ji praėjau bet skaičių aš pametęs esu (žinau kad per viena diena du kartus perėjau ji ir iškarto pradėjau trečia karta) 

Tas pats buvo ir su Metal gear solid 1 ant PS1
 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebesu didelis geimeris ir priskirčiau save prie oldschooliniu žaidėjų, kuriam patys maloniausi prisiminti laikai - psone karta. Tada atrodė viskas nuostabiai, labai daug nuostabių žaidimų ir t.t. Į septintąją kartą įžengiau vėlokai, gal 2010m. Įsigyjau ps3 dėl keletos ekskliuzyvinių žaidimų. Bet realiai nebelabai man patinka šiuolaikiniai žaidimai ir kokiu keliu eina kūrėjai. Bet gal čia mano bėda, nes pasenau, mąstymas pasikeitė ir nebesuprantu šių dienų žaidimų :D  Pritarsiu kitų nuomonei, kad daug puikių žaidimų serijų pasikeitė į blogąją pusę: RE, FF, Silent Hill ir t.t. Į šiuos žaidimus net nebežiūriu, o pačioje pradžioje jie buvo vieni mano mėgstamiausių. Dauguma šiuolaikinių žaidimų tikrai kuriami kaip kokie holivudiniai filmai, kas man ir nepatinka. Nors yra ir puikių pavyzdžių: Uncharted, Last of us. Ant ps3 man labai trūksta jrpg žaidimų sukurtų pagal senas tradicijas. Susidarė įspūdis, kad tai nykstantis žanras. Visa laimė, kad sukūrė Ni No Kuni, kurį dabar ir žaidžiu :) Bet yra šaunių ir šios kartos pliusų, kuriuos norėčiau akcentuoti: žaidimai online, trofėjų rinkimai, indie žaidimai kurie lyg grįžimas prie seno "sukirpimo" žaidimų. Taip pat mane labai nudžiugino Demon's Soul žaidimas, kuris yra labai sunkus ir laikosi to tokio oldschoolinio principo: mirei - eik viską per naują. Kiti žymūs žaidimai, tokie kaip Fallout 3, Boderlands serija ir verti dėmesio. Reziumuojant, galima būtų teigti, kad šioje kartoje yra ir nemažai džiuginančių dalykų, bet yra ir nemalonių... Tikiuosi naujoje kartoje bus daugiau žaidimų, kurie bus arba labai inovatyvūs ir originalūs, arba bus tokie, kurie turės savo išskirtinę dvasią - tokią kokią turėdavo seni žaidimai hitai. Bring more old school!!! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Metal gear solid 4 ant PS3 galiu žaisti ir žaisti niekad isai man neatsibos 

nežinau kiek kartu aš ji praėjau bet skaičių aš pametęs esu (žinau kad per viena diena du kartus perėjau ji ir iškarto pradėjau trečia karta) 

Tas pats buvo ir su Metal gear solid 1 ant PS1

 

Ne į temą

Neblogai :D buna zaidimu kurie ziauriai uzkabliuoja ir gali zaist ir zaist. San Andreas nuo pat 2004 metu maziausiai 15kartu perejau ir vistiek galeciau dar zaist :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Neblogai :D buna zaidimu kurie ziauriai uzkabliuoja ir gali zaist ir zaist. San Andreas nuo pat 2004 metu maziausiai 15kartu perejau ir vistiek galeciau dar zaist :)

Ne į temą

man tas pats su underground 2, geriausia nfs dalis , nors daug kas sako kad mw geriausia :) cia aisku per pc isejau jau n kartu, poto ps2 nusipirkau ir perejau galiausiai ir ant xboxo dabar losiu ir neatsibosta :) arba return to castle wolfenstein ant pc begale kartu su draugeliu perejom pasikeisdami   :D
Redagavo lileikiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.