wizardaz

Lg + PS3

Rekomenduojami pranešimai

labai normali kaina, ir 3d yra kaip už tokią kainą ir įstrižainę. Jei tik tau patinka šis modelis,gali laisvai imti. Su ps3 dar neišnaudosi visos jo full hd, tai į ateitį daiktas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, http://www.elektroma...ius-oxid.html  vertas savo kainos? ar kazka galima geriau surasti panasia kaina? Pagrinde bus naudojama su ps3, retkarčiais paziurimas filmas ar serialas.ccc

kad vertas tai tikrai ,mes turim tokį paty tik su wifi tik viena problema  vaikštant internete labai strigdineja Kazi delko :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad vertas tai tikrai ,mes turim tokį paty tik su wifi tik viena problema  vaikštant internete labai strigdineja Kazi delko :-)

na del wifi nemanau ad problema butu jei ka ps3 gi turi savo ta "tupa" narsykle :D. O kaip su konsole derinasi?

Redagavo wizardaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del wifi nemanau ad problema butu jei ka ps3 gi turi savo ta "tupa" narsykle :D. O kaip su konsole derinasi?

sakau, būk ramus, tavo turima konsolė dar šiek tiek per prasta tokiam tv, ypač dėl full hd nebuvimo daugumoje žaidimų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, nusipirkau. Pirkiniu patenkintas, nuo kineskopo perejus ant hdmi skirtumas didziulis, tačiau kaip daryt del laikmenu kurios jungiasi i tv. flashus normaliai nuskaito, nei vieno mano telefono nenuskaito ir isorinio hdd nenuskaito, o norint ziuret 3d filmus reikia dideles laikmenos. Dar bandziau sujungt laptopa su tv per hdmi, viskas rodo viskas gerai tačiau ant pačio tv neina pasirinkt 3D funkčijos kai susijungia su laptopu. ( ant ps3 susijungus per hdmi yra ta funkčija)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, nusipirkau. Pirkiniu patenkintas, nuo kineskopo perejus ant hdmi skirtumas didziulis, tačiau kaip daryt del laikmenu kurios jungiasi i tv. flashus normaliai nuskaito, nei vieno mano telefono nenuskaito ir isorinio hdd nenuskaito, o norint ziuret 3d filmus reikia dideles laikmenos. Dar bandziau sujungt laptopa su tv per hdmi, viskas rodo viskas gerai tačiau ant pačio tv neina pasirinkt 3D funkčijos kai susijungia su laptopu. ( ant ps3 susijungus per hdmi yra ta funkčija)

Labai padeda vartotojų vadovo perskaitymas, daug informacijos galima rasti (toks ir turėtų būti pirmas žingsnis):

 

http://www.lg.com/lt/parama-produktas/lg-42LA6130#

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su kokia programa paleidi 3D filmą ant laptopo? Naudok tam tinkamas programas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaičiau visa dokumentačija kur buvo prideta tai nieko ten neparasyta. per vlč leidziu, bet ne tame esme. Apskritai kai prijungiu pč nemeta 3D funkčijos, o kai prijungiu ps3 tai kad ir ps3meniu gali ijungt 3d funkčija ta. (sorry neveikia č raide normali pas mane :D)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, nusipirkau. Pirkiniu patenkintas, nuo kineskopo perejus ant hdmi skirtumas didziulis, tačiau kaip daryt del laikmenu kurios jungiasi i tv. flashus normaliai nuskaito, nei vieno mano telefono nenuskaito ir isorinio hdd nenuskaito, o norint ziuret 3d filmus reikia dideles laikmenos. Dar bandziau sujungt laptopa su tv per hdmi, viskas rodo viskas gerai tačiau ant pačio tv neina pasirinkt 3D funkčijos kai susijungia su laptopu. ( ant ps3 susijungus per hdmi yra ta funkčija)

telefonų ir man su tv neina kažko kad draugautų. Išoriniai hdd prie tv prijungti ėjo visi kiek bandžiau. Jie turi būti suformatuoti į fat32 sistemą (kaip flešiukai kad būna),gal ten ntfs failų sistema išoriniuose hdd padaryta, ji būna pvz kompų harduose ir televizoriai dažnai ntfs per usb nesupranta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kai fat32 neina didesniu nei 4gb failu ikelt ar as kazkur klaidinga info girdejau? nes 3d filmas prasideda nuo 8gb kazkur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane TV skaito ir fat32 ir ntfs iš USB flesiuko arba hdd net MKV skaito su DTS audio

net pajungus laptopa per HDMI , galiu įjunkti 3D dirbtina , nors mano Loptopo HDMI portas yra 1.3v o 3D reikalingas HDMI 1.4v

Bet aš 3D filmus žiūriu per PS3


Paskutini karta per TV iš HDD žiūrėjau Londono Olimpiados atidarymą kuris svėrė ~12gb MKV failas
Tiesiog TV daug ko nepalaiko tavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.