lileikiss

PlayManija populiarinimas

Rekomenduojami pranešimai

Tu ne apie save galvok, o apie kitus. O forumas sunkiai populiarės jei jo pagrindinis puslapis toks skurdus bus ;) Nors sakoma "nevertink knygos pagal jos viršelį", bet niekas nesilaiko šios taisyklės, todėl, kad populiarėtų playmanijos vardas, visų pirma reikia patį pagrindinį puslapį sutvarkyti.

 

Tiesa narkata sako, dauguma einam į forumą ir pagrindi praleidžiam ir galiu pasakyti kituose forumuose tai pat darau, nes dažniausiai kurios man aktualios naujienos anksčiau iš kitų puslapių sužinau vos tik išeina jos. Tu tik neisivaizduok jog pakeisi pagrindi puslapį ir iš karto jau pradės plusti aktyvūs nariai, galiu pasakyti jog taip tikrai nebus. Beto dar vienas neapgalvoto populiarumo pvz.: games.lt pradėjo plusti daug narių, bet taip užspamino forumus, jog normalesni nariai nebesilanko ten daugiau, aš pats taip pat. Nes juk dar pagalvok kas prižiūrės naujokus? Nes moderiams tikrai tai nelabai smagu daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa narkata sako, dauguma einam į forumą ir pagrindi praleidžiam ir galiu pasakyti kituose forumuose tai pat darau, nes dažniausiai kurios man aktualios naujienos anksčiau iš kitų puslapių sužinau vos tik išeina jos. Tu tik neisivaizduok jog pakeisi pagrindi puslapį ir iš karto jau pradės plusti aktyvūs nariai, galiu pasakyti jog taip tikrai nebus. Beto dar vienas neapgalvoto populiarumo pvz.: games.lt pradėjo plusti daug narių, bet taip užspamino forumus, jog normalesni nariai nebesilanko ten daugiau, aš pats taip pat. Nes juk dar pagalvok kas prižiūrės naujokus? Nes moderiams tikrai tai nelabai smagu daryti.

Jūs nelabai suprantate ką jums sakau, man, asmeniškai, dabartinė situacija, su tokiu aktyvumo netgi labai patinka, aš nenoriu, kad plm pavirstų į games.lt, bet, kadangi čia kažkas prakalbo apie playmanijos populiarinimą, tai aš ir duodu pasiūlymą naujinti pagrindinį puslapį, nes tai yra visa ko viršelis ir daugumai naujų žmonių gali pasirodyti, kad playmanijos forumas yra toks pat kaip ir jos pagrindinis tinklapis. Tai tiesiog įvaizdžio kūrimas, kuris gali pritraukti daugiau lankytojų ;) Ir galvojant apie tokius dalykus- reklamą, reikia galvoti ne nuo savęs, o nuo visų kitų žmonių kurie čia norėtų lankytis, turi nusileisti iki jų lygio ir kurti tokią reklamą, kad ji visgi trauktų juos.

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs nelabai suprantate ką jums sakau, man, asmeniškai, dabartinė situacija, su tokiu aktyvumo netgi labai patinka, aš nenoriu, kad plm pavirstų į games.lt, bet, kadangi čia kažkas prakalbo apie playmanijos populiarinimą, tai aš ir duodu pasiūlymą naujinti pagrindinį puslapį, nes tai yra visa ko viršelis ir daugumai naujų žmonių gali pasirodyti, kad playmanijos forumas yra toks pat kaip ir jos pagrindinis tinklapis. Tai tiesiog įvaizdžio kūrimas, kuris gali pritraukti daugiau lankytojų ;) Ir galvojant apie tokius dalykus- reklamą, reikia galvoti ne nuo savęs, o nuo visų kitų žmonių kurie čia norėtų lankytis, turi nusileisti iki jų lygio ir kurti tokią reklamą, kad ji visgi traukti juos.

 

Tada gali padaryti tai pateik konkretų pasiūlymą, visi jį peržvelgs, įvertins ir tada bus galima jau kažkur judėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau daviau paprasčiausia pavyzdį, kurti dabartinių konsolių video ir raštines apžvalgas, panašiai kaip topzone.lt yra įvairių prietaisų apžvalgos daromos, o siūlau taip daryti, nes visgi, į forumą ateina daug naujų žmonių, kurie klausinėja kokią jiems konsolę vertėtų pasirinkti, tai, kad nereikėtų kiekvienam atskirai aiškinti, jie paprasčiausiai paskaitytų apžvalgą ir taip nuspręstų kurią konsolę geriau rinktis, beje, kaip pavyzdį, kad ir savo tėvą galiu panaudoti, jis galvoja dabar įsigyti naują fotoaparatą, nieko išvis neišmano apie juos, todėl rašo google "fotoaparatas sony", jam išmeta topzone.lt apžvalgas ir jis ten sau skaitinėja ir renkasi tinkamą variantą. Kaip anksčiau minėjau, daugumai žmonių tokios dilemos ir neaiškumai kyla ir su konsolėmis ;). Žinoma, paprasta pasakyti, o ne padaryti, tai tik mano tokia idėja/ pasiūlymas, o jau viskas priklauso nuo pačio Impaler ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau daviau paprasčiausia pavyzdį, kurti dabartinių konsolių video ir raštines apžvalgas, panašiai kaip topzone.lt yra įvairių prietaisų apžvalgos daromos, o siūlau taip daryti, nes visgi, į forumą ateina daug naujų žmonių, kurie klausinėja kokią jiems konsolę vertėtų pasirinkti, tai, kad nereikėtų kiekvienam atskirai aiškinti, jie paprasčiausiai paskaitytų apžvalgą ir taip nuspręstų kurią konsolę geriau rinktis, beje, kaip pavyzdį, kad ir savo tėvą galiu panaudoti, jis galvoja dabar įsigyti naują fotoaparatą, nieko išvis neišmano apie juos, todėl rašo google "fotoaparatas sony", jam išmeta topzone.lt apžvalgas ir jis ten sau skaitinėja ir renkasi tinkamą variantą. Kaip anksčiau minėjau, daugumai žmonių tokios dilemos ir neaiškumai kyla ir su konsolėmis ;). Žinoma, paprasta pasakyti, o ne padaryti, tai tik mano tokia idėja/ pasiūlymas, o jau viskas priklauso nuo pačio Impaler ;)

 

Tai suprantu norėtum apskiros skilties kur tam tikri žmonės užsiimtu apžvalgomis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, pagrindiniame playmanijos puslapyje besipuikuojanti skiltis, su apžvalgomis, susijusiomis su konsolėmis ;) Ir esmė tokia, kad tie kurie ieškos informacijos apie konsoles, beieškant ras playmaniją, ras tas apžvalgas ir čia domėsis toliau tomis konsolėmis, tokiu atveju, paprasčiausiai playmanijos vardas darysis žinomesnis, pradės eiti reklama lūpos iš lūpų, kad yra toks puslapis kuriame gali rasti informacijos apie žaidimų kompiuterius ;) 

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, pagrindiniame playmanijos puslapyje besipuikuojanti skiltis, su apžvalgomis, susijusiomis su konsolėmis ;) Ir esmė tokia, kad tie kurie ieškos informacijos apie konsoles, beieškant ras playmaniją, ras tas apžvalgas ir čia domėsis toliau tomis konsolėmis, tokiu atveju, paprasčiausiai playmanijos vardas darysis žinomesnis, pradės eiti reklama lūpos iš lūpų, kad yra toks puslapis kuriame gali rasti informacijos apie žaidimų kompiuterius ;)

 

Tai galima būtų. Tik reikia žmonių kurie užsiimtu tai reguliariai ir kaip nors juos motyvuoti tada.  Bet aišku nesitikėtim, jog tai ims ir iš karto pasiteisim, gali užtrukti ne vieną mėnesį kol viskas pradėtu judėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks ir reikalas, kad niekas tokiais darbais nemokamai apsiimti nenori. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks ir reikalas, kad niekas tokiais darbais nemokamai apsiimti nenori. 

 

Tai taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes seniau kai dar buvo PLM v2 buvo ten tie redaktoriai, kurie dėdavo savo straipsnius, bet ir taip neilgam, pradžiai dėdavo daugiau paskui tik mažėjo mažėjo ir paskui iš vis nedėdavo, o kiek pamenu redaktorių buvo apie 5, aišku jie visi dirbo nemokamai 

Net nežinau kas galėtu iš dabartiniu narių PLM būti aktyvus redaktoriais (ir kuris darytu tai nemokamai) turbūt tokiu net nebūtu čia
O jei ir būtu tai kiek 3-4 naujienas įkels ir viskas paskui jau tingės, atsimenate kaip buvo su gameplay dėjimais kad gautu tas kortas kiek buvo pažadu , bet nematau aš gameplay čia, tai tapati situacija ir čia butu 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes seniau kai dar buvo PLM v2 buvo ten tie redaktoriai, kurie dėdavo savo straipsnius, bet ir taip neilgam, pradžiai dėdavo daugiau paskui tik mažėjo mažėjo ir paskui iš vis nedėdavo, o kiek pametu redaktorių buvo apie 5, aišku jie visi dirbo nemokamai

 

Net nežinau kas galėtu iš dabartiniu narių PLM būti aktyvus redaktoriais (ir kuris darytu tai nemokamai) turbūt tokiu net nebūtu čia

O jei ir būtu tai kiek 3-4 naujienas įkels ir viskas paskui jau tingės, atsimenate kaip buvo su gameplay dėjimais kad gautu tas kortas kiek buvo pažadu , bet nematau aš gameplay čia, tai tapati situacija ir čia butu 

 

 Na jeigu tikrai atsirastų aktyvių žmonių galėčiau to labui skirti žaidimų tarkim iš retro ar ką nors panašiai. Kad bent būtų koks nors stimulas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Na jeigu tikrai atsirastų aktyvių žmonių galėčiau to labui skirti žaidimų tarkim iš retro ar ką nors panašiai. Kad bent būtų koks nors stimulas.

Butu smagu iš retro pusės 

 

Bet čia jau reiktu, kad Impaler pasirodytų šioje temoje ir parašytu ką isai apie tai galvoja, nes čia nuo jo priklausys

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu smagu iš retro pusės 

 

Bet čia jau reiktu, kad Impaler pasirodytų šioje temoje ir parašytu ką isai apie tai galvoja, nes čia nuo jo priklausys

 

 

Taip reikia Impaler, nes vis dėl to viršininkas.

Ps. Bet aišku tada jie turėtu vykdyti reikalimus tie apžvalgininkai, kad gauti ką nors, o šiaip parašo vieną-kitą apžvalgą ir jau ale nemokami dalykai. Tikrai ne. Bet jeigu tikrai atsirastu kurie skirtu savo laiką tam ir playmanija turėti nuo to gero/išskirtinio turinio, manau nevienas aš galėtume taip prisidėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau uztektu paprasyti zaidimo balsas ,kad pareklamuotu savo laidose plm , tada tikrai nauju uzplustu, bet cia nezinia ar tai i nauda bus, tad cia tik pasvajojimas. Arba mes gi patys kuriam blogus ir waizdo irasus talpiname youtube ir youtube descriptione nera sunku parasyt playmanija.lt juk kurie zmones domisi musu blogeriu video, gal ir cia uzsuks pazisvalgyti.

ps. Maciau youtubeje yra sukurtas plm kanalas,bet video nebekeliami, nors tuo tarpu games.lt tv dar egzistuoja,nes surado nauja igarsintoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.