skyart

Padėkit apsispręst ! :D

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Pirk dramblį

Ne į temą

Mes tai sakydavom купи коня :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vistiek tegul perka dramblį 

 

Ne į temą

Baikite vyrai. Gražinkit man dramblį atgal.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padėkit išsirinkt ką geriausia pirkti pc/loptopą iki 1,5k ( +- 300 lt ) , tel iki 1k ar ps3. ir kodėl jūsų toks pasiūlymas

Na matai mes tavęs nežinom, nežinom kas tu per žmogus, kokie tavo poreikiai, ko tu nori, ko tau tikrai reikia ir ką tu jau turi ir t.t. Tačiau kalbėsiu lygindamas su savimi, pvz mano nuomone telefoną pirkti už 1k neapsimoka. Brangūs telefonai ( asmeniškai man telefonas už 1k yra brangu ) per greitai praranda savo vertę ir realiai jeigu daug gaminti su smartu neplanuoji tai neapsimoka ( jeigu reikia išmaniojo patarčiau pirkti pvz naudotą nexus 4 arba galaxy s3 ). Tad mano atveju telefono variantas už 1k atkrenta. PS3 jeigu nesi turėjęs yra super daiktais, daug nerealių ekskliuzyvų ir t.t. tačiau kaip ir tymbarkfm minėjo ar nebus taip, kad pažaisi biškį ir numesi? Na o laptopas manau irgi nelabai variantas nes šiuo metu nieko gero lietuviškose parduotuvėse nėra už tokią kainą ir apskritai laptopas gamingui už 1500lt yra prastas variantas, nebent tau būtinai reikia nešiojamo. Manau geriausia būtų stacionarus pc, tiek žaidimus normaliai vilks, tiek pramogom kitom tiks. Galiu už 1500-1600lt sukomplektuoti tau pc kuris duos į kaulus bet kuriam laptopui už 2000lt ir daugiau...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Pirk dramblį

 

Ne į temą
Gražinkit man dramblį atgal.

Ne į temą
Tai nusipirk drambmlį vėl :)
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pirk dramblį

 

Ne į temą

Tai nusipirk drambmlį vėl :)

 

Ne į temą

Deal, tik pirma taves kai ko paprašysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kas per kvailumas temos autoriaus...Tu pats nesugebi apsisprest ka nusipirkt ar kaip?

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

už tokią sumą ps4 geriau imti :) veš keletą metų naujausius geimus gražia grafika, exclusivų gaus,ps+ geras dalykas. O laptopas už 1,5k nieko doro žaidimams. pc? ... jau po metų reikės investuoti į jį vėl,kad eitų nauji geimai bent padoria grafika, draiveriai ten knistis, patchai, ai.... o ps4 veš viską jam,nes kurta specialiai jam. Jei čia plm rašai,spėju minimalų pc/laptopą internetui ir filmams turi. Telefonas? n.. tas telefonas kai ps4 namuose bus įvairių pramogų draugas, o paprastą "ragelį" smsams ir skambučiams spėju irgi turi :D Ps3 nors ir neturėjau, bet imčiau naują daiktą, su nauja geležimi ir naujovėmis. Nes ir finansai leidžia (tu irgi sakei apie 1,5k gali leisti). Tai kaip, Skyart?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirk gyvenimą. Matau pats nemoki sprendimų padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai spėju čia dar jo ne paskutinė tokia (arba panaši) tema. Kiek tu gali klausti patarimų? Rimtai... Imk ką nori - mums nelabai svarbu žinok. Vienas tau siūlys konsolę, kitas telefoną ar kompiuterį ir žinai dėl ko? Dėl to, kad jie patys galbūt norėtų to daikto arba jiems tas daiktas labai svarbus. Čia viskas priklauso nuo tavęs, todėl manau moderatoriams reikėtų užrakinti šią temą, nes čia be galo bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai spėju čia dar jo ne paskutinė tokia (arba panaši) tema. Kiek tu gali klausti patarimų? Rimtai... Imk ką nori - mums nelabai svarbu žinok. Vienas tau siūlys konsolę, kitas telefoną ar kompiuterį ir žinai dėl ko? Dėl to, kad jie patys galbūt norėtų to daikto arba jiems tas daiktas labai svarbus. Čia viskas priklauso nuo tavęs, todėl manau moderatoriams reikėtų užrakinti šią temą, nes čia be galo bus.

Jau ir aš šitą supratau :/

GALIT NEKOMENTUOT DAUGIAU. Arba moderatoriai užrakinkit temą. Nes daug kam nepatinka kaip labai daug klausinėjama :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.