Audzic4

EBAY problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal esat kas susidure su tokia situacija kai is ebay atejo daiktas netoks koki uzsisakiau (kalte pardavejo). Siunciau is kinijos. Tai ten kiek zinau kad gali siusti atgal jam ir jis turi grazinti pinigus. Bet ten speju siuntimas jam bus kosmiskai brangus. Kaina nera didele labai pirkinio bet gaila biski tu 11 doleriu vistiek. Saklau gal kas susiduret su tokia situacija ir pasidalinsit patirtima ka daret ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ten rašai, tema perkeliu 

Tik žiūrint kiek tau kainuos atgal išsiųsti ta prekė , jei kainuos apie 20-30LT tai tikrai net neapsimoka tau nes čia gausis apie 11$, manau net ir 10LT sumokėjus už paštą tau nuo tu 11$ ne kas liks nes vistiek į minusą eisi  (plius LT pašto kainos į užsieni pakėlę yra)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuk galvos, iskart rasai pardavejui, kad ne ta preke issiunte. Issius tau pakartotinai antra, sita liks atsiminimui. Daznai perku, tai pasitaiko ir man tokiu dalyku. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Kaip virsuje kolega paminejo, rasyk laiska siuntejui, kad gavai ne tokia preke uz kuria susimokejai. Aisku sitas dalykas labiau veiks jeigu dar nesi ivertines pardavejo. Dazniausiai buna, kad nenoredami susigadinti reputacijos, pardavejas daro, proto ribuose, viska, kad klientas liktu patenkitas. Kaip sakoma, gi ne is pykcio ar kazkokio uzancio turetum gauti antra preke.

Jeigu ne, pardavejas bent tures prisiminima apie tave su blogu ivertinimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasiau kad esu nusivyles nes ir taip ejo virs 2 menesiu, sakau kad ''galvoju parasyti neigiama atsiliepima apie jus''. Tai ziuresiu ka atsakys. CASE esu iskeles ir dar neuzdares uz tai kad negavau siuntinuko, jis ten prase palaukti, tai as ten buvau sutikes kad palauksiu tai kai jau pradejo kartotis tas jo prasinejimas palaukti tai sakiau geriau refund padarytu, tai jis nieko neatrase keleta dienu ir va gavau siuntinuka ir deja ne tas dydis. Siaip jis gali sakyti kad grazink bet nezadu nes i china kosmosas kainuos. Parasiau i live chat ebay, kad paprasyt patarimo tai raso kad pirma susisiek su juo ir parasyk kad ne tokia gavai preke. O jei ne tai tipo gali ebay agentai isikisti ir padeti ispresti bet gal as ten jau per daug ''neraganesiu'' na ziuresiu pirma ka jis atrasys jei isvis atrasys.

Redagavo Audzic4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dar karta perskaityk aprasyma, nes kartais jie ten tokiu veju prisiraso, kad uzsisakes koki adapteri, gali gauti keptuve, ir jie vistiek bus teisus (nes ale tu aprasymo neperskaitei) Ir kai jam jau rasysi kad ne ta daikta issiunte iskart nusiusk su foto to daikto kuri tau atsiunte, sutaupysi laiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai buvo drabuzis, uzsakyme parasyta aiskiai dydis ''L'' o gavau dydi ''S''  cia nera ka jau ir beskaityti. PAsitikrinau dar koki uzsisakiau tai aiskiai parsayta kad L

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziekit ka manot?

 
Seller's message:
'dear friend, can you wear it?as competation,if you can wear it,i refund you $5,you keep it.ok?'

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduok kokiam skuduryne , gausi ten ir tuos penkis dolerius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuk galvos, iskart rasai pardavejui, kad ne ta preke issiunte. Issius tau pakartotinai antra, sita liks atsiminimui. Daznai perku, tai pasitaiko ir man tokiu dalyku. :)

o va per tokius kaip tu ir pardavejai nenori siust  i LT nes laiko mus vagiais.

 

o prie to pacio nebuvo parasyta kaip pirkai asian size L? nes ju dydziai skiriasi labai

 o seip bus pamoka nepirkt rubu is kinieciu

Redagavo lempa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o va per tokius kaip tu ir pardavejai nenori siust  i LT nes laiko mus vagiais.

 

o prie to pacio nebuvo parasyta kaip pirkai asian size L? nes ju dydziai skiriasi labai

 o seip bus pamoka nepirkt rubu is kiniecu

Prie ko cia vagyste? Tai yra pardavejo kalte, o ne mano. Jeigu pardavejas pareikalautu siusti atgal ir apmoketu siuntima, mielai sutikciau, kam man preke, kuri yra nereikalinga..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as suprantu kai perki koki telefono dankteli ir gauni pripuciama boba taip tai butu pardavejo kalte. bet yra tokiu kurie nesugeba perskaityt aprasymo ar pasidomet prekia ir poto bando kaska gimdyt as nesneku apie si zmogu kuris daba nusvilo, bet jei pirktciau is taves koki ps3 graju ir tu man isiustum  o as tau sakytciau kad gavau koijnes ir tu mane apgavai siusk prekia pakartotinai arba sumokek uz siuntima ir atziuntciu atgal as tau, speju nepatiktu

Redagavo lempa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as suprantu kai perki koki telefono dankteli ir gauni pripuciama boba taip tai butu pardavejo kalte. bet yra tokiu kurie nesugeba perskaityt aprasymo ar pasidomet prekia ir poto bando kaska gimdyt as nesneku apie si zmogu kuris daba nusvilo, bet jei pirktciau is taves koki ps3 graju ir tu man isiustum  o as tau sakytciau kad gavau koijnes ir tu mane apgavai siusk prekia pakartotinai arba sumokek uz siuntima ir atziuntciu atgal as tau, speju nepatiktu

Tam dalykui yra Ebay Policy. Jeigu pardavejas pateiks irodymus, kad issiunte butent ta preke, tai gali atsisveikint su savo ebay acc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tai ant rubo parasyta S dydis o skelbime uzsakyme aiskiai pasirinta buvo L dydis. Del pirkimo is kinijos tai labai jau daug ka pirkau viskas atejo (anksciau ar veliau), uztat labai pigiai viskas ir nemokamas dazniausiai siuntimas, bet ateiti tai ateina tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Escaladinau byla, isikiso ebay, atgavau visus pinigus. Galit rakinti ar naikinti tema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.