D3iv1s

Ausinės iki 150lt.

Rekomenduojami pranešimai

Tu durnas gal. As gi aiskiai pasakiau kad pats naudoju earphones, o tu man dar aiskini kazka cia ;D. Juk zmogus prase headphones tai ir pasiuliau kas yra populeru ir kokybiska.  Razer linija gamina ne tik gaming ausines pasiziurek yra pora modeliu grynai muzikinem. senheiseriai taip pat labai gera firma kokybe tik ju dizainas man asmeniskai neisdirbtas. Bet zmogus gi pats apsispres ko jis noriu, paprase variantu tai ir pasiuliau :). Kam tiek putotis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas pasiūlymas? Steelseries siberia v2. Rly? "Populeru" tai čia reiškia, geriau permokėt už kokį razer vardą, kuris daugiau nieko ir neturi, nei nusipirkt Sennheiserius ar kitus padorius headphonus? Visur tarp headphonų dominuoja normalūs brandai, Bose, Koss, Audio Technica, AKG, Grado, Sennheiser. Aišku kai kurių kainos jau kosminės, bet jei ieškai apskritai ausinių for casual use/music, tikrai neverta žiūrėt į razer, steelseries ir kitą brudą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Razer gali pasigirti dizainu? Man pačios šlykščiausios ausinės yra Razer, net Skullcandy kai kurios geriau atrodo (kalbu ne apie kokybę). Razer turi tik brangu vardą, už kurį labai daug žmonių permoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusižiūrėjau +- Sennheizer hd 201, bet darpaklaust noriu, kuom jos skiriasi nuo 202?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos uzdaros siaiio ir buna nepatogios vien del to kad na po kiek laiko iskepa ausys, juk uzdaros kai inear tai kad ir visa diena su jom buk net nejausi kad jos yra. Nzn inear naudoju viskam visur ir visom salygom ir gatvej ir geimint ir filmam. Koss Plug . Paskutinis mano pirkinys dabar buvo ir geriau net nesu turejas. Garsas nerealus. Ausys lieka naturalioj erdvej

 

a4f8ca4922780135ff52fdf35f9a5.png  94694905_2_644x461_koss-the-plug-orignal

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu Sennheiser HD 202. 202 nuo 201 skiriasi tuo, kad ant 202 daugiau žemų. Bandžiau abejas, bet 202 skambesys man labiau patiko (žemų tikrai nėra per daug).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tokios nepatinka kad man jos nera patogios, pastoviai iškrenta.

Reikia moket isidet . Jos niekad. Neiskris norint . O butent sitos su ta kempine vadinama.suspaudai ja i maza ir isikisi i ausi giliai. Ir ji tenai vel issiplecia taip ir padarydama nerealu isoriniu garsu slopinima plius tu nejauti nieko jokio spaudimo net, ka gali jaust siektiek su inear tais su gumiukais. Nors ir anuos reikia atsitaikyt pagal dydi. Paemes ir belekaip isikises i ausis aisku negirdesi nieko ir jos iskris aisku. Noobiskas inear naudojimas lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Sennheiser HD 202 , tikrai nesigailiu viskas liux , tik va vienas man dalykas nelabai patinka , kad laidas labai ilgas , bet visa kita tikrai liux.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo amzina problema daugeliui vienu laidai per trumpi kitu per ilgi. geriausia ji isvis nebutu tu laidu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusižiūrėjau +- Sennheizer hd 201, bet darpaklaust noriu, kuom jos skiriasi nuo 202?

Nežinau kuo jos skiriasi. Bet noriu pasidalinti savo nuomone apie HD 201. Saviškes pirkau jau beveik 3 metai atgal, naudoju kas dieną prie pc, konsolių, ipod ( tačiau tik namuose, niekur nenešioju ). Ausinės tikrai geros, garso kokybė pakankamai gera kaip už tokią kainą, tačiau iš pradžių gali pasirodyti mažoka bass, tačiau realiai man jo užtenka, o gal tiesiog įpratau. Surinkimo kokybė iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti ne pati geriausia, bet ausinės yra super patvarios, teko velnias žino kiek kartų pervažiuoti per laidą su kėde, taip pat daug kartų atsitiktinai už kažko užsikabinus ar netyčia taip stipriai patempdavau laidą, kad galvodavau viskas tikrai nebegros nes laidas trūko, tačiau užsidėjus ausines abi pusės ir toliau grodavo. Taip pat ausinės atlaikė ne vieną smūgį, kritimą ir metimą nuo stalo. Tiesa kartą sulaužiau vienoje pusėje ta detalę kuri leidžia sukioti earcupą ir jungia jį su lankeliu ( tiesiog pašokęs kritau subine ant lovos nežinodamas, kad ten guli ausinės, tačiau truputis momento ir viskas super, laiko dar stipriau negu gamykliška versija ). Taip pat su ausinėmis kartais chilinu vonioje tad jos gauna ir drėgmės nemažai, tačiau nieko joms nenutiko. Ausinių jau ilgą laiką visiškai nesaugau, jeigu trukdo man būdamos ant stalo tiesiog nustumiu ant žemės, paspiriu koja. Jokių iskilimų, pašalinių garsų ir pan nėra, laidas irgi super patvarus ir laikosi puikiai nors lankstomas, tampomas yra nuolat. Patogumo prasme, bent jau man laikosi puikiai, ausų nespaudžia, laikosi gerai, po ilgo naudojimo ausys neskauda, tačiau kiek įkaista po kelių valandų. Iš minusų ir defektų galiu pasakyti tik tiek kad sennheiser baltas užrašas stipriai apsitrynė ir neseniai pastebėjau kad earcupsų paminkštinimai truputį suskilinėjo ( bet, turėk omenyje kad tai po beveik 3 metų intensyvaus naudojimo ). Pats už jas kilobaite paklojau 77lt jeigu gerai pamenu, tikrai puikios ausinės kaip už tokią kainą ir tikrai nesigailiu, kad pirkau. Dabar jos apie 100lt kainuoja, bet nemanau kad ką geresnio už tiek rastum.

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai aciu, pagaliau gavau pagrista ir issamia nuomone apie irengini. Jau uzsisakiau ir laukiu kol atves ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, kad pavėlavau, bet muzikai šitos ausinės nuostabios Pioneer se-m390

 

Turiu būtent šitas, nieko ten kažko gero nėra, jei dabar pirkčiau paturėjęs jas, tai tikrai neimčiau tokių. Ankščiau turėjau Phillips kažkokias už ~30LT, tai skirtumas su šitom tik toks, kad užkėlus garsą iki max nėra jokio šnypštimo, kuris būdavo su Phillips. Užsidėjus ausines ir jas judinant "cypia" tos kempinės minkštos aplink ausinę, o ir in-ear tipo ausinės kurios buvo prie Sony Xperia S man kur kas gražiau groja, taip, kad nežinau kas tau ten gero jose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.