Magnitas

PokerStars ir ne tik

Rekomenduojami pranešimai

2d76939102f1.png

 

 

Galvojau ir Galvojau, ka cia parasius protingo.. Parasyta teksta valiau ir vel rasiau. Taip kokia 10 kartu. :) Pakuriau sita tema po ilgu ieskojimu.. Aisku ieskodamas kaip ir nieko padoraus neradau.

 

Gal yra cia pokeri zaidzianciu zmoniu?! Galima butu pasidalinti mintim, padiskutuoti, pasidalinti patarimais. O gal ir pasigirti savo laimejimais. :)

 

Pasipasakojam nuo ko prasidejo Pokerio karjera? Kaip sekesi ir kaip sekasi siuo metu? Zaidziate nemokamai ar bandote laime is pinigu? As pasidalinsiu mintim kitame poste, kai galva bus issimiegojusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su grupiokais pazaidziu, bet is micro statymu, labiau ne del pinigu o del gero laiko zaidziant kartu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradėjau pokerį lošt feisbuke, tiksliau dėl jo ir susikūriau profilį, bet su laiku atsibodo, dar barake žaizdavom, susimesdavom banką ir su žetonais lošdavom, o dar kaip nežinojom kas tas pokeris tai žaizdavom seką, arba trynka dar kiti vadina, bet man kortose nelabai sekasi tai dabar nelabai ir žiūriu į tą pusę

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar gal ir pasikeite viskas, bet tuo metu jis buvo ant bangos, ir tuo metu nelabai zinojau apie visus poker stars ir kitus internetinius pokeriu tinklapius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka.. Truputi prasiblaiviau, miego pagalba nuo nemigos, galima ir man pasisakyti. :)

 

Nors FaceBook pokeris, kaip virsuje minejo, vadinti negalima, bet as taip pat nuo sios vietos pradejau. Ten tikrai milijonus kaliau ir turejau virs 100mln. Bet ateina toks laikas kai nori palosti daugiau, o tada ir greiciau viska pravarai.

Meciau ir as ta vieta. Kazkaip nusibodo leisti laika.

 

Po kiek laiko pradejo kankinti mane PokerStars reklama. Kankino ir Kankino.. Instaliavausi programa, neapsikentes reklamu, o tada, kaip ir visi, pradejau losti is duodamu nemokamu zetonu. Istikro losiau ilga laika ir neprasimusiau taip, kaip FB pokeryje. Nesenai ziurejau viena laida apie pokeri, o ten pranese, kad galima dalyvauti FreeRoll'uose. Net nezinojau kas cia per dalykas??!?!!

 

Ten buvo kambarys (Varzybos > EPT) su slaptazodziu. Ivedus ji patekau i turnyra su piniginiu priziniu fondu. Aisku nelaimejau, nes ten 9 vietos buvo, o as prates buvau losti prie 5. Bet nuo siol pratinuosi ir visai neblogai sekasi. Kaip jau minejau, yra PokerStare nemoki FreeRoll'ai, kurie vyksta 3 kartus i diena. Patekus i 250 zaideju tarpa, gauni bilieta ir lauki sekmadienio, kur tesi kova pries 5000 "galvu" ar daugiau. Cia aisku sekmes reikalas.

 

Smagu, kad nemokant pinigu galima laimeti ir save.. Kazkiek tobulint. Aisku atsiduoda siam zaidimui tie, kurie TIK is to ir pragyvens. Bet sitas dalykas visai mane uzkabino. Dar kai tenka uzmatyti Lietuviu pergales ir normalias laimimas sumas.

 

Nezadu buti labiau garsiu, nes nepatinka man kameros. :D Bet ateityje noretusi pabandyti palosti ir is pinigu. Kas cia zino.. Gal visai neblogai sektusi?..

 

Vakar kaip tik teko pastebeti keleta Lietuviu kovu. Visai neblogai jie laimejo.

 

 

 

aedaa2499b97.png
0438ce8913bc.png
5bdc8aeec5f9.png
c3ec5e164621.png
d4834403be20.png
9da1101231dd.png
e088a5709bfe.png
4e00d996dbac.png
98a1bbe9d987.png
b1f462b762fe.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Losiu apie penkerius metus. Tiesa, dabar kaip pramogai arba micro statymais. Anksciau rimciau buvau uzsivedes. Didziausias laimejimas 2000$, 15$ ipirkos zaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia prieš porą savaičių įsimečiau £10 ir išėjau su £22 po keletos valandų, pabodo. Gal kas norit kada prie to pačio stalo ir chatint per skype tuo pat metu? :D 

 

Vienam forume tokiam yra lietuvis ir visad panašiai ką nors pasiima:

(nutryniau vardą nes nežinau ar kitur norėtų dalintis)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas vyko greitai (turbo).Tai realiai per pora valandu baigesi. Jausmas keistas buvo, is pradziu net nesuvokiau kad laimejau. Losiau paryciais visa nakti nemiegojes. Prasidejus zaidimui staciau ant durniaus, poto ziuriu, kad visai neblogai sekasi. Korta krito nerealiai ir seip gana agresyviai losiu..Taciau nemanyk, kad is to galima lengvai pasidaryti pinigu, tiesiog pasiseke :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnitai jeigu nezinai sito tai uzsiregink: http://www.pokerstrategy.com/#uMT75G

Be ref linko: http://www.pokerstrategy.com
Nezinau tiksliai kaip dabar ten, bet anksciau reikdavo praeit pokerio basic mokymus, islaikyt easy testa is ten ir tada duodavo 50$ y kury nors pokerio kambary. Pats gavau, prapisau viska. Dabar ten pasikeite biski, bet kazka vistiek duoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galvojau, kad iš Playman'ų pokeriu domiuos tik aš :D. Pats pokeriu domėtis pradėjau nuo 16 metų, bet rimtai pradėjau užsimti tik nuo 19 metų, kai buvau mokamas trenerio, bei buvau "steikinamas", tačiau pradžia nebuvo tokia lengva, kaip tikėjausi. Šiuo metu žaidžiu Pokerstars.eu, pokerstars.fr ir winamax.fr kambariuose. Žaidžiu 180 man SNG ir MTT micro/low įpirkų. Rezultatais nesikundžiu, bet iki teigiamų ir norimų rezultatų realiai reikėjo, beveik 4 metų, per kuriuos perskaičiau daugybė knygų, peržiūrėjau tūkstantčius valandų video medžiagos, sedėjau forumuose, dirbau su mokytoju, žaidžiau gyvai, bendravau su bendraminčiais tiek internetu tiek gyvai, lavinau matematikos žinias, kadangi pokeris vis dėl to tikimybių žaidimas, bet tada ir atėjo rezultatai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galvojau, kad iš Playman'ų pokeriu domiuos tik aš :D. Pats pokeriu domėtis pradėjau nuo 16 metų, bet rimtai pradėjau užsimti tik nuo 19 metų, kai buvau mokamas trenerio, bei buvau "steikinamas", tačiau pradžia nebuvo tokia lengva, kaip tikėjausi. Šiuo metu žaidžiu Pokerstars.eu, pokerstars.fr ir winamax.fr kambariuose. Žaidžiu 180 man SNG ir MTT micro/low įpirkų. Rezultatais nesikundžiu, bet iki teigiamų ir norimų rezultatų realiai reikėjo, beveik 4 metų, per kuriuos perskaičiau daugybė knygų, peržiūrėjau tūkstantčius valandų video medžiagos, sedėjau forumuose, dirbau su mokytoju, žaidžiau gyvai, bendravau su bendraminčiais tiek internetu tiek gyvai, lavinau matematikos žinias, kadangi pokeris vis dėl to tikimybių žaidimas, bet tada ir atėjo rezultatai.

Tai duonos iš to neuždirbinėji kaip supratau? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai duonos iš to neuždirbinėji kaip supratau? :)

Na kol esu studentas tai pokeris sudaro didžiąją dalį mano pajamų, bet studentaut liko keli mėnėsiai, po to jei viskas bus taip, kaip suplanavęs pokeris ir darbas turėtų būti 50/50. Pokeryje dar daug kur reikia tobulėti, investuoti lėšas ir laiką į mokymasi, todėl studijų ir darbo nenurašau :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Moo, Maladec tas zmogelis kuris tokia suma pasieme. Super. Beje, nepagalvojau, kad reikia retusuoti nickus. Na, gal nelabai jie nuo to nukentes. xe

 

Minde, smagu. Reiks ir man kada tuos pojucius isbandyti. :) Isgyventi is to.. Nebent labai gyvenime sekasi. Taip tai aisku, kad TIK is to pragyventi labai sunku butu.

 

@nestas, thanks. Apie tai nezinojau. Kai turesiu laiko butinai isbandysiu. Beje, smagu. Apie tokia info, kuria galbut nevisi zino, ir norejau, kad pasidalintume.

 

Dowydai, del vieno dalyko mes tikrai nesutartume zinok. :D Galim trumpai padiskutuoti apie video ziurejima, knygu skaityma ir siu dalyku nauda/panaudojima prie pokerio stalo. As tik uz tas knygas, kurios ismokytu greiciau apskaiciuoti zetonu skaiciu, kad nereiktu pasimesti ir zinoti kiek deti ar kiek kelti, bet mokytis is ju.. Kazkas sake - 90% zmogaus taktikos, 10% kortos. As atbulai vertinciau sita pasisakyma. 85% kortos, 5% nuojauta, 10% taktikos. Kaip tau pades knygos jeigu tau gausi 5 2? A 2? Ar J J kai kitas tures Q Q? Nezinau, pasakyk man kuom tau tos knygos padejo? Kokias tu zinias pasisemei is ju? Gal ir itikinsi mane kazkuom. :)

 

P.S. Kuom skiriasi eu ir fr? As siunciausi is com, bet dabar priverstinai man padare eu. /// Ir kaip zmones gauna zvaigzdutes? Cia jau dalyvavimas kazkur?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.