Impaler

Dreamcast žaidimo texturų extractinimas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, aš čia kryžiaus žygius einu, kad iš vieno dreamcast konsolei skirto žaidimo ECW ANARCHY RULZ ištraukčiau keletą textūrų.

 

iš žaidimo image failo ištraukiau DCKAT.bin failą, kuriam yra tos textūros, tačiau jo nei užmountint eina, nei extract'int, skaičiau, kad to image'o header'iai neteisingi yra ir juos reikia taisyt per hex editorių. čia mano žinios ir baigiasi.

 

arba per emuliatorių + programą kažkaip - bet ir ten nesusigaudau + kompas vos ta emu paveža. http://snesorama.us/board/showthread.php?34253-Dreamcast-%28or-any-Direct3D-9%29-texture-ripping-editing-and-replacing-with-TexMod

 

gal kas yra bandęs kažką panašaus ty ripint textūras ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau, bet dreamcast ne nintendo konsolė, tai ar neturėtu šita tema būti prie kitų konsolių temos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš siūlau užbaninti tą neišmanėli @Impaler, kažkoks noobas, negali atskirti Sega nuo Nintendo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip netikiu, kad tarp mūsų atsiras kas žinotų tokį reikalą :) Jau labiau užsienio forumuose reikia gilintis į tokį dalyką

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atimsiu sau teisę kurt temas porai dienų, o jums pirmiem dviem irgi po įspėjimą už offtopic tag'ų nenaudojima ir pamokslavimą (užuot pasinaudojus PRANEŠTI funkciją, apie pažeidimus) :D


Kažkaip netikiu, kad tarp mūsų atsiras kas žinotų tokį reikalą :) Jau labiau užsienio forumuose reikia gilintis į tokį dalyką

 

čia iš serijos I'm that desperate :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebandei kito ROM'o, pvz jei turi PAL-E, tai bandyt NTSC. Gal ten data headeriai nebutu suesti? O su hex tai jau reikia zinot kur ka pakeist....

 

Prasau: ECW Anarchy Rulz (DC) textures

Autorius: S.K. Stylez (Old Skool Reunion forumas)

Pasak jo, prireike vos ne visos dienos kol su Hex sutvarke DCKAT.bin headerius.

 

EDIT: gal ka modinsi?

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Damn :D. O kaip programos tokios kaip "Atahualpa Easy Header Fix"? Bandes, gal yra koks sprendimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas dalykas isvis su programavimu webu susijes :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na deja :D kaip ir minejo, be i tai orietuotu uzsienio forumu pagalbos, nieko nebus. Panasiais reikalais esu susidures tik prie "WWF: No Mercy" ir WWF RAW".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš imu texturas ir jas keliu į WWE 14 PAINT TOOL PS3 žaidimą (no jailbreak needed) ir naudoju ant savo CAW'ų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.