Supah5

ps3 3.55 upgradinimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi turiu ps3 nulauzta su 3.55 kmeaw cwf ir noreciau jusu paklausti ar verta upgradinti i naujesnes versijas ir koki butu + ; - .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia yra dvi puses. Emilis turbut papasakotu apie antra puse daug daugiau. Man asmeniskai pakanka ir tavo turimos versijos. Tik tiek, kad pvz., ant jos negalima palosti Splinter Celio Black Listo. Bet cia ir visi nuostoliai. Kas su nauja versija, lengviau pasileidzia zaidimas, nereikia ieskoti Ebootu ir Paramu, kurie siais laikais lengvai gaunami. Ir galimybe losti Online, kas man nera aktualu. Tad mane asmeniskai kol kas nedomina nauja versija. Nes yra daug zaidimu senu kuriu nesu praloses, o su nauja versija reiktu jiems ieskoti nauju Ebootu ir Paramu. Cia viena puse. Kas su nauja versija papasakos daugiau privalumu. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Verta. Bent man po atnaujinimo iš 3.55 į naujesnę versiją iš maždaug 60 žaidimų neveikė 2, bet pradėjo veikti ištrynus fix'ą per Game Data Utillity, tad dėl šito nesuk galvos. Jei žaidimas koks ir neveiks, visada gali parsisiųst jo atnaujinimą ir jis veiks, arba gali su eboot resigner persidaryt eboot failą.

Mano nuomone pats didžiausias naujų CFW pliusas-COBRA funkcijos. Jų pagalba galima žiūrėti DVD/BLU-RAY filmus, žaisti PS1/PS2/PS3/PSP žaidimus iš vidinio arba išorinio FAT32/NTFS HDD. Dar vienas pliusas-žaidimas per lan. Žaidimą laikai kompe, o gali jį pasiekt per PS3.

Su naujom CFW veikia PSN. Gali žaist online, naudotis PS Store ir t.t. 

Minusas, kaip minėjau, kad neveiks kai kurie žaidimai, bet juos susitvarkyt labai nesunku, tad nelabai vadinkim tai minusu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, o i kokia versija geriausia upgradint ir ar poto galima butu lengvai i kitas versijas pereit jeigu ten kazkas geresnio atsirastu ir t.t. Ir dar zaist online tai omeny turejai kad su originaliais zaidimais ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, o i kokia versija geriausia upgradint ir ar poto galima butu lengvai i kitas versijas pereit jeigu ten kazkas geresnio atsirastu ir t.t. Ir dar zaist online tai omeny turejai kad su originaliais zaidimais ar ne?

HABIB 4.55 Cobra. Isirasyt kitas galesi, tik atnaujindamas isimk diska. Online veikia tiek su piratiniais,tiek originalais. Tik zaisdamas online naudok psn patch. Linkas ir info ps3 programu temoj. Tik dabar yra jau ir psn patch 2.45 versija,atnaujinsiu tema.

Taip pat po update isirasyk naujausia multiman.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.