SarZzzLT

X360 kepant geimus meta errorus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,tj va norejau paklaust kas gali buti. Kepu ivairius geimus i verbatim diskus ir labai daznai ismeta errorus tai negal uzbaigt kompakto arba ten tokia nemaza lentele ir skaiciu visokiu prirasyta,dabar double agent bandziau kept ir 3 cd ant karta sugadinau,o seniau fifa kepiau tj pirma kompakta kepant ismete error o antra kart kai bandziau tai normaliai issikepe ir siaip jau koki 10 kompaktu taip sugadinau,komentus zaidimu paskaitau tai visiem normaliai issikep,tj kas gali buti,kas kaltas? Kompaktai,dvd romas,kompas,ar image zaidimo? gal siunciant kas nors lievai gaunas ar kompas nenuskaito? patarkit kas bent kiek nutuokia kame beda gali buti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne tas forumas...

Man atrodo kad tas ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is temos pavadinimo galima suprast kad tu su x360 irasineji geimus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai naudok clone cd

ne ne cia ne imgburn esme,man buvo taip pat su philipsais,ir net isigijus nauja recorderi ir naudojant verbatimus jau,pasitaiko tu eroru dar kartais,kai kompu daug naudojiesi ir po to kepi zaidima,bet man tai buna pacioj pradzioj,visai ne 1% neiskepa ir error,tada perkrauni pc ir vel kepi ta pati,ir viskas ok buna

siaip pagal zmogaus beda,tai gali buti kad rekorderio kalte cia,gal jau senokai pirktas,ar daug naudotas,todel lazeris nevisad susikalibruoja tinkamai kepti DL diskus,gali paprastus DVD kept puikiai o su dl bus bedu,na man nebuvo gaila tu 90 litu naujam recorderiai

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi nauja rekorderi nusipirkau pries pora menesiu,issikepiau jau 11 geimu o kompaktu panasiai tiek sugadinau pas mane LG recorderis uz 120lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi nauja rekorderi nusipirkau pries pora menesiu,issikepiau jau 11 geimu o kompaktu panasiai tiek sugadinau pas mane LG recorderis uz 120lt

gal kompas nestabiliai veikia kartais,na nzn as sakau pagal savo patirti tai man ir su nauju rekorderiu buvo tokiu eroru,dar buna kartais clonecd nesuportina to naujo rekorderio,na uzkrauni programa ir ji pratestavus ismeta kad to naujo rekorderio ji nesuportina pvz,tada perkrauni kompa ir vel viskas gerai,nzn man cia kazkaip susije tie erorai ir su kompo kazkokiu nepaaiskinamu veikimu,ko niekad nebudavo su paprastais cd ir dvd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas eroras su skaiciais yra rekorderio klaida nzn kaip ten ir kas bet mano rekorderis yra LG man toki rekomendavo Sonex parduotuvej ir su juo puikiausiai isirasau o pas mano drauga rekorderis prastesnis nzn firmos ir pas ji meta ta skaiciu erora nors per nero tikrinant ka gali tai raso kad ir DVD DL peraso tas pats ir pas mano pusbroli. Geriausia nauja rekorderi nusipirkt Pionner arba LG. Tikiuosi padejau :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu b** isdurnesiu... uzkniso dabr isiraso geimas iki galo is ties 100% ismeta error kad unable finalize disk,tipo uzbaigt disko neiseina jau antras zaidimas ir 3 kompaktas sugadintas,kas gali buti?? jauciu recorderiui ragas,ane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradėk pradžiai nuo kompo testavimo. Visų pirma RAM ir HDD testas (parsisiunti hirens boot cd, užkrauni iš jo ir patikrini hdd su HDAT2 ir RAM su Memtest programa), jei neranda jokių klaidų, tai bandai įrašinėt max greičiu į DVD+/-RW (nusipirk tokį, kurį galima greičiausiai įrašinėt ir užstatai max greitį). Taip pabandyk kelis kart įrašyt ir ištrint, bet skirtingą informaciją ir uždėjęs, kad tikrintų ar nėra klaidų įrašius. Jei ir čia nėra jokių klaidų, tai tada tarpinę reikia tikrinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui,vien is aprasimo supratau kad zinai ka kalbi,nu parsisiunciau visas tas 3 programas dabar tiksliai paeiliui galetum parasyti ka daryt? :P buciau lb dekingas :)

Redagavo SarZzzLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.