Rekomenduojami pranešimai

@Suveln, bandysiu gal užkabins. DS irgi ne momentiškai buvo užkabinęs, bet kai daugiau perpratau valdymą ir sistemą, tai "poneslos".  Man DS atmosfera labai tiko, patinka tie visi šarvai, skydai, kardai. Elden Ring laukiu, turėtu užeit. Be to DS3 kaip 1080p žaidimas fantastiškai atrodo su 4K teliku. Bloodborne kaip nekeista ne taip gerai, nors enginas kaip suprantu praktiškai tas pats. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Suveln parašė:

daugiau pažaisk ir pagausi kablį. manęs jis irgi laukia vis dar. buvau prisėdęs keletą kartų, tai nustebino gilus lore, įdomus pasaulis, visokius notes randi, kur rašoma apie pasaulį ir įvykius. Minimalistinis jis, palyginus su DS žaidimais itemų ir ginklų prasme - jų daug mažiau. Šiaip Bloodborne fyškė yra jo pasaulis. Bet aš nedaug pats žaidęs, tai per daug nesiplėsiu. Prikaupus daug Insight tavo veikėjui pradeda vaidentis milžiniški vorai ir pan. :)

Nesivaidena, jie visa laik ten yra tik kol pakankamai insight neturi nematai tu ju :D Vienas megstamiausiu souls serijos zaidimas bloodborne kuriame yra pats sunkiausiais bent jau man visoj serijoj bosas. Jabanas orphan of kos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 58 minutes, kybartai parašė:

sunkiausiais bent jau man visoj serijoj bosas. Jabanas orphan of kos :D

Feel the pain baby?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bloodborne man labai patiko, kiek greitesnis nei DS su savo stilium toks... Platina paimiau, teko pavargti bet verta :D 

Asmeniskai geriausias Soul tipo game. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 20 valandų, Javelin parašė:

@Suveln, bandysiu gal užkabins. DS irgi ne momentiškai buvo užkabinęs, bet kai daugiau perpratau valdymą ir sistemą, tai "poneslos".  Man DS atmosfera labai tiko, patinka tie visi šarvai, skydai, kardai. Elden Ring laukiu, turėtu užeit. Be to DS3 kaip 1080p žaidimas fantastiškai atrodo su 4K teliku. Bloodborne kaip nekeista ne taip gerai, nors enginas kaip suprantu praktiškai tas pats. 

tai Bloodbore yra locked on 30fps, nežinau kaip su DSIII - su konsole nebandžiau. dabar kai atsirado tas trailer leakas Elden Ring, tai irgi užsinorėjau kokį nors Dark Souls pažaist, nusprendžiau DSII, nes mažiau jo matęs, nei DSIII, kur beveik visą įveikiau. man išvis DSII labiau patinka nei DSIII, nes DSIII viską nukopijavo iš praeitų dalių, veikėjus, lygius. netgi iš Demon's Souls daug kopijavo, o DSII techniškai paprastesnis ir kaip kinietiška kopija atrodo, bet bent jau new content jame daugiau ir taisyklės truputį kitokios. aišku, DS1 yra pats geriausias iš visų tų souls-like žaidimų, čia be konkurencijos. 

P.S.: kodėl Elden Ring nepavadintas tiesiog Dark Souls 4? bet rimtai :D. sprendžiant iš to, ką matėme, tai visiškai Dark Souls, tik didesnio pasaulio. 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau nepavadintas DS4, nes matyt nori jau didesnio išskirtinumo žaidimui, o ne šiaip sekančio eilėje, nors iš techninės pusės praktiškai taip ir gaunasi. Kiek supratau pagrindinis skirtumas bus pasaulio atvirume, kur galėsi gerokai laisviau judėt, o ne hubais vaikščiot. Kind of Witcher3 Dark Souls pasaulyje. Bet kurio atvėju šito tai tikrai laukiu, įtariu kad nenuvils. Dar kažkodėl tai galvoju, kad gali ji išleisti tik kitais metais ir NextGen (dabar jau current gen) konsolems + PC, nors official saite nurodo PS4 ir XOne.

Kur sustojai su DS3 ir kodėl? Aš tai kaip tik DS2 buvau labai nedaug ant PC babandęs ir palikau, neužeidavo man dar tuo metu tokio tipo žaidimai. Tai DS3 labaiu patinka.

Dark Souls 3 ant vanilos PS4 yra 1080p30fps, ant Pro 1080p unlocked fps, bet 60 vistiek netraukia, nebent į sieną žiūrėtum. Kažkur apie 40-45 sukasi. Bet grafiškai atrodo geriau, negu Bloodborne, visas toks neblurintas, vos ne 4K?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai DSIII yra naujesnis nei Bloodborne, gal dėl to ir atrodo geriau. DSIII man liko tik pats paskutinis bosas (Soul of Cinder berods) ir Nameless King bosas (paslėptam lygyje). priėjau iki jų, bet kažkaip sustojau. ne dėl to, kad buvo per sunku, o tiesiog pasidarė nebeįdomu. visą žaidimą kaip ir pamačiau. patiko, bet iki DS1 labai toli... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Nameless King neiškojau, bet su Lord of Cinder prašiau pagalbos, nes tiesiog jau norėjau žaidimą užbaigti, o kankintis kelias dienas vien dėl solo įveikimo nenorėjau. Man atsimenu pats įdomumas ir užsidegimas įveikti pačiam ir toliau eit buvo su Abyss Watchers. Ten kankinausi, bet po to patyriau tikrai stiprius įspūdžius dėl ko ir giriamas DS serijos sudėtingumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tuos Abyss Watchers iš antro karto nugalėjau :D. nežinau net kodėl taip pavyko, jokio fantomo nekviečiau, gal tiesiog, nes buvau labai pripratęs prie valdymo ir pačio žaidimo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, tai tu gabus Souls Games žaidėjas? Pagarba. Aš tai kokias 3 dienas daviausi kol perpratau, net DS3 temoj įspūdžius buvau aprašęs. Bet tuo momentu tikrai vertėjo save nugalėt, nors tiesa sakant buvau jau ant žaidimo palikimo ribos, o kviestis pagalbą nenorėjau. Tai Lord of Cinder manau butum be problėmų per kelis kartus įveikės, keista kad sustojai. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kovojau aš su juo pora kartų, bet nieko keisto, kad sustojau - turbūt atradau įdomesnį žaidimą, o tiesiog pereiti nebuvo poreikio, žaidžiau DSIII tiesiog, nes kokybiškas žaidimas, nors daug prastesnis nei DS1. va, DS1 tai tikrai paveikė mane ir mano požiūrį į žaidimus. anksčiau man labiausiai patikdavo cut-scenes filled story-driven games, o DS1 dėka supratau, kad gameplay ir atmosfera first. laukiau labai jo ir žaidžiau pačią pirmą dieną, kai tik išėjo labai lievas portas on PC (nes tuo metu konsolės dar neturėjau). aš to DS1 gal tik daugiau nei pusę nuėjau (nežinau irgi kodėl sustojau, bet sugrįšiu), bet tai vienintelis žaidimas, kuriam kažkada ir Let's Play video buvau sugalvojęs daryti, įkvėptas EpicNameBro youtuberio, bet gana greitai sustojau tai daryti, nes ne man :). 

pastebėjau, kad daugeliui, kas žaidžia souls-like žaidimus, didžiausią įspūdį palieka pats pirmas žaidimas. tai man buvo Dark Souls 1. antra dalis jau daug paprastesnė visais aspektais, bet bent man visai ji simpatiška, o DSIII per nelyg daug visko kopijuoja iš praeitų dalių, tiek veikėjus, tiek ištisas lokacijas, bet tai geras žaidimas tiems, kas neturi konsolės ir nėra žaidę Demon's Souls ir Bloodborne, nes DSIII labai daug įkvėpimo iš jų sėmėsi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 34 minutes, Suveln parašė:

kad gameplay ir atmosfera first. laukiau labai jo ir žaidžiau pačią pirmą dieną

Patinka man tavo mąstymas, pritariu? Galiu ant greičio pasakyt, kurie žaidimai iš žaistu man paliko savo laiku tikrai neišdildomą ir didžiausią įspudį (čia nepriklauso nuo sistemos ir kadą žaista). Tai va: Iš FPS Heretic, iš RPG Fallout2, iš survival horor Dead Space ir vėliau TLOU, iš open world action/rpg Ghost of Tsushima ir Days Gone iš strategiju Civ V (kai noriu grynai pailsėt iki šiol žaidžiu), na ir iš Souls like kaip supranti DS3. Toks va sąrašelis.

Prieš 34 minutes, Suveln parašė:

pastebėjau, kad daugeliui, kas žaidžia souls-like žaidimus, didžiausią įspūdį palieka pats pirmas žaidimas.

Manau kad tikrai taip.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.